Liudvikas Jakimavičius. Siūlau projektą LRT nacionaliniam transliuotojui

Siūlau projektą LRT nacionaliniam transliuotojui – humoristinę juodojo humoro laidą „Sinusas ir Kosinusas“.

Joje be jokios temos turėtų diskutuoti parlamentinių ir neparlamentinių partijų lyderiai apie tai, kaip viskas yra svarbu, kai niekam nebesvarbu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rasa

LRT, kokia ji yra dabar, dirbanti tik vienai interesų grupei, tokio tipo laidos nesukurs. O jei ir sukurs visvien padarys taip, kad tik ant jų malūno vanduo bėgtų. LRT atsinaujins – tik pašalinus tuos, kurie juos maitina ir sustiprinus LRT vadovų stuburą. Bestuburiai ir bailiai lenkiasi prie bliūdelio su marmalu… ir baigta. Jie tiesiai stovėti neišgali.

Palyginus...

Pašalpiniai bedarbiai neieško darbo,neina balsuoti,netgi atidirbti tvarkant aplinką neina,nes kas mėnesį gauna tiek,kad gali gerti ir rūkyti,nes prie pašalpos dar gauna maisto davinius.KAM dirbti,jei ir taip gali pragyventi?
LRT,ką berodytų – senus filmus,įgrįsusias laidas,tas pačias politikų,beje,vienos teisingos krypties,vistiek GAUNA kas met vis augančius milijonus iš biudžeto.KAM stengtis,jei nėra svertų juos paveikti?
Išeitis galėtų būti paprasta:jei TV yra visuomenės,tai visuomenei leiskit nuspręsti,kuriai TV ji mokėtų abonentinį mokestį.Ir viskas paaiškėtų:kaip reikėtų pasukti galvas,kad mes norėtume juos finansuoti.Konkurencija padeda ne tik agurkus auginant.

ah1

o aš siūlau LR Konstitucijos palaikymo partiją su Programa

1. Panaikinti visus teisės aktus ir įstatymus prieštaraujančius LR Konstitucijai

2. Įvesti žinojimo kultūrą.

atmintis

O kai ,,valstiečiai” prisilietė prie LRT ir norėjo pokyčių, kur mes buvome?

Kis

be referendumo del isankstyniu rinkimu mums neapseit,juk reikia prideti prie to pacio del LRTV ,kuri neatlieka ir puses darbo kuris jai priklausyto?Panaikint visas programas ,kurios demonstruojamos 10 ir daugiau metu,kaspusmeti duoti oficialia ataskaita del panaudotu pinigu.Kam reikalingi du kanalai,kai ir per viena neturi ka parodyti?Su LRTV laikas pribrendo sutvarkyti,tad nebus klyksmo ,kad Karbauskis engia?
Bet viso to blogis liustracijos nebuvimas.Kuri tauta savo okupantu specctrukturas tiek metu uzslaptino

Al.

O aš siūlau pažintinę laidą Kanapinis ir Lašininis, kur Kanapinis pasakotų apie runkelių godas, o lašininis perteiktų valdininkų patirtis.

T0mas J.

Biudžetinei televizijai valdantieji neleis tokios laidos rengti.

zita.

Kovo 11 rengiami 2 skirtingi šou.spėkit kurį remia vsd.

Balamutas

Buvau ekskursijoje pas astronomus. Per teleskopą mačiau visus valdžiagyvius pasikėlusius aukštai virš debesų ir besikalbančius, bendraujančius tik su angelais. Kada vienas nusileido žemėn brendžio ir užkandos, man paaiškino, kad viskas OK, jiems nieko netrūksta, gerovė sukurta .. sakė, bendrų tualetų nereikia, viską varo ant žemėje triūsiančių runkelių. Jie kantrūs, jie LRT žiūri.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top