Liudvikas Jakimavičius: Skambino Dočys. Kreipiasi į Lietuvos žmones

Brangūs Lietuvos žmonės, gerieji.

Išsigandusi valdžia nuo pirmadienio ėmė skleisti paniką dėl PAR ir angliškojo Covid štamo plitimo, kuris jau ima viršų prieš ramų lietuviškąjį. Ir, be to, yra daug pavojingesnis.

Vakcinavimo tempai tokie, kad vakcincija pavojingiems viruso štamams velkasi iš paskos. Su lietuviškuoju virusu tvarkytis buvo kur kas paprasčiau ir Verygai per pirmąją bangą, ir Šimonytei per antrąją, nes lietuviškasis virusas nebuvo toks agresyvus, ir lietuviai jau buvo prie jo prisitaikę gyventi.

Tačiau nedaug mūsų yra persirgusių, o vakcinos teks laukti ilgai. Nuo valdžios žmonių skiepijimo iki mūsų, Alksnynų paprastųjų žmonių, – kaip nuo Marso iki Žemės, o gyventi mums irgi norisi.

Kaip užbėgti tam agresyviam angliškam ir afrikiniam virusui už akių? Nejau norite užsikrėsti afrovirusu?

Su vyrais prie Alksnynų „Aibės“ apsvarstėme tą problemą ir vienbalsiai sutarėme, kad geriausias būdas būtų visiems, norintiems įgyti bandos imunitetą, kol į Alksnynus neatkeliauja vakcinos ir siaubą keliantis afrovirusas, yra paprasčiausiai savanoriškai užsikrėsti mažiau pavojingu lietuvišku viruso štamu.

Nusprendėm pereiti per Alksnynus, kuriuose tikrai yra žmonių, užsikrėtusių senuoju, geruoju lietuvišku virusu, nes nei iš Londono, nei iš PAR čia niekas negrįžo, ir ėmėm visi vyrai su moterimis ir su vyrais bei vaikais bučiuotis į lūpas ilgais bučiniais, kad lietuvišką virusą gautume ir lengvesne forma persirgtume.

Jei vakcinacijos idėja yra skiepu įgyti imunitetą, tai mes bučiniais irgi siekiame lygiai to paties tikslo – greičiau ir lengviau persirgti mažiau pavojinga Covido forma.

Alksnynų moterys bučiuojasi noriai ir eina bučiuoti kaimynų, o kaimynai eina bučiuoti kaimynių. Ir naudinga, ir malonu sugrįžti į normalų gyvulių ūkių bendravimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Greitai greitai pagal Liudviko metodika bendruomeniskai persergame , tuo pačiu pataisome Lietuvos demografine bėda . Lauke pavasaris o į lasnos upelį žąsys grįžo ,laikas jas lesinti o gyvenimas privalo grįžti į senas vėžias .

sirgimas triperiu nuo sifilio neapsaugo

bet raudoniems kolaborantams svarbu, kad kuo daugiau lietuvių sirgtų

Sesele is santariskiu

F-u debile

Skiepikites blogiau nebus

Jakimo-mongoloido kolektyvine pasamone
Jokiu praeities maru neprisimena….

Skiepykitės blogiau bus

Avių bandos kolektyvinė pasamonė.Tiki viskuo ką tik peza per lrt.

Prašalietis

Kaip rodo gyvenimas po 1991 metų, „vakarietiško civilizacinio” gyvenimo į „tautinių” runkelių ir veršių bandą paverstų žmonių „kolektyvinis imunitetas” leidžia neišsivaikščiojusiems Lietuvos žmonėms, užsislapstinusių 75 metams KGB sąjūdinių ir profesionalių komunistinių klounų vairuojamame eurokolūkiniame durnių laive, jau ne vieną dešimtmetį pirmauti pasaulyje ir Europoje pagal jau seniai” niekam neįdomias” tautiečių savižudybes, susirgimus tuberkulioze ir sifiliu…. Būtų įdomu pamatyti vadovaujančių „veikėjų” demonstruojamų viešų akcijų nesibaigiantį kiną ne tik apie prie valdžios lovio besitrinančių klounų „kovą” su Covid virusu, bet ir šios publikos „kovojamus karus gerovės valstybės vardan kituose frontuose”…, kuriuose Lietuvos žmonių išmiršta ar „izoliuojasi” svetur pasaulyje daugiau nei nuo Covid.

jakimo kolektyvine pasamone

skiepais netiki

verkslenancia Prasalieciui

Jus man primenate verkslenancius jav juodukus
Turi laisve Lietuvoje ir visas lygias teises 30 metu, bet vistiek skundziasi valdzia ir ismaldos praso

Taburetė

Tiesos komentatoriams per pandemiją akivaizdžiai sutriko humoro jausmas. Pasekmės liūdnos.

Prašalietis

verkslenancia Prasalieciui 2021-03-2
„patriotinis” bičiuli, nei tu matei savo gyvenime gyvą JAV juoduką, nei tu jį kada pamatysi. Savo gyvenime esi pasmerktas grožėtis pseudovalstybinio „laisvo ir demokratinio” lansberginio durnių laivo interjeru ir jo Afrikos čiumba jumba genčių lygio „tautiniais”aktoriais vaidinančiais „prezidentus, ministrus, seimo narius, ekspertus, politinius veikėjus” … Geriausiu atveju tokiam „laisvos” Lietuvos suformuotam ” patriotiniam intelektualui” kaip tu gali pasisekti pamatyti gyvus „juodukus” ir kaip civilizuoti „balti” žmonės gyvena, jei tau pasiseks pakliūti į civilizuotą šalį, ten kažkiek metų pagyventi ir „pakalti pinigo” ten šluojant gatves ir valant šiūkšledėžes.

Partijos naris nuo 1971m

Ciut neapsvemiau.
Buciuoti moteris???
Fu kaip slikstu, negihieniska ir nesvanku.
Paskaicius aisku kodel sergame daugeuse pasaulija koronagripu.
O dar skiepitis ne norime.
Mes lietuvei durnialei acilikes kaimas ne mokam eiti su laikmeciu i koja.

stasys

Teisus Prašalietis , pas mus ne Rusija ir Prezidentais tampama kilstelėjus iš bendro ūkio kokį naminį mū ! Esu tikras jei Prašalietis pasipasakotu jog turys afrikinio kominterno ‘blusu’ nuo jo kaip nuo maro tautinės kazytes neštų neriniuotus pantalonus savo ..o jam liktų tik tuo grožėtis cepsint lūpomis .

kreipimasis nesuveiks

Todėl, kad Dočiui Lietuvos žmonės ir jų žmonos nebrangūs.
Dodvyrių tautos atstovai nenori būti anei pigūs anei šiaip normalūs.
Tik brangūs.
Bent jau po 3,14 э už tuziną.

Jules

Anglai gi ne durni. Kažkada lenkams net neprašant davė anglai Varšuvai Karo garantiją ir sukėlė ką? Jei nežinai ką davė – klausk Šimonytės. Jinai tikrai žino.

ah1

drakonas mirė tegyvuoja drakonas?Na ir kiek gi tų štamų bus – kiek valstybių pavadinimų tiek ir štamų ? Pripažįstant naujus štamus tuo pačiu pripažįstama kad virusas mutuoja ir vakcinavimas niekinis, nes to viruso kuris buvo jau nėra.

Pagaliau!

Bent Dočys dar neprarado sveiko proto! Persirkime visi kuo greičiau, įgykime natūralų imunitetą, ir tegu tie koronmilijardieriai nors ir badu išdvesia visus otkatus praradę.

Jakimui mongoloidui

Vilniuje ligonines 90% perpildytos…
Ka tu i tai debile pasakysi ?
Ir dar JK uzkratas auga …?

> 7:44

Aha, perpildytos, kai pusę koroninių skyrių uždarė ir išvalė. Auga tik baimės užkratas. Ypač kai prarandi ryšį su Dievu. Matyt, ,,nedebilams” yra ko bijoti 🙂 .

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top