Liudvikas Jakimavičius. Skambino pasipiktinęs Dočys

Skambino pasipiktinęs Dočys.

Sako: „Na va, vėl draudimai. Nebesuprantu jų prasmės. Susitikti vienas su kitu gali, jei yra šeima. Tai ką, homoseksualai ir lezbietės dabar nebegalės susitikinėti, nes pagal konstituciją jie kaip šeima nėra pripažinti?..

Armonaitė dėl to kažkodėl neturėjo Šimonytei klausimų. Ko gero, čia yra pažeidžiamos fundamentalios žmogaus teisės, ir gali būti reikalų su Europos Žmogaus Teisių Teismu?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Viduramžiais

atsirado šokis „Tarantela”.Jis gimė siaučiant marui,nes esant pandemijoms žmonėse kyla nenumaldoma jėga judėti ,priešintis.Ir dabar,jei pavasarį žmonės dar ištvėrė karantiną,tai dabar bus sunku,nes atrodo,kad žmonėse veikia jau sunkiai valdomas gyvybės judėjimo,priešinimosi instinktas.

T0mas J.

… 🙂

Kodėl

Tiesos.lt apsunkino mano prisijungimą?!!!!
Jau kelinta diena niekaip negaliu normaliai prisijungti, kai tuo tarpu visos kitos svetainės… BE PROBLEMŲ !!!
.
Ar taip baudžiat už nuomonės išsakymą.
Jeigu nepageidautinas, tai tiesiai pasakykit, o ne cirką vaidinkit.
.
Arba pašalinat ribojimus, arba visai užkiškit.
Ir gi mat, tiesos apaštalai.

>Kodėl

Kaip dažnai patiriate paranojos priepuolius?
Sakykite tiesą ir tik tiesą, antraip nežinosime, kur nukreipti.

s.m.

ačiū partijai tėvynei už taloną patalynei, oi… už tai, kad dar neuždraudė eit į maisto parduotuves.
Kadangi jau senokai uždraudė „būriuotis” daugiau kaip po du, aną vakarą pareidamas su krepšiu maisto produktų iš maksės ne juokais išgąsdinau prie šviesoforo laukiančius dar keturis piliečius irgi su maksės maišais įsakmiai riktelėjęs, – Baikit būriuotis, tuoj susems…

kodėlčiui geranoriškai

tamsta paprašyk penktoko anūko, kad padėtų iš kompo išvalyt nereikalingą šlamštą, kukius, šešėlius, nereikalingas parazitines programas, – ir neliks problemų prisijungt prie interneto.

ah1

kuo daugiau viduriuoji tuo daugiau popieros reikia…
Viską darysim nepriekaištingai ir 2021 lauksim finansavimo lietaus

>>  Habilitui, Alui, Tvankstui

Ko gero, tik jūs dar nepraradote sveiko proto, nors dėl rytojaus nesu tikras… 🙂 . Tiesos.lt komentatorių „spalva” ir „atspalviai” per paskutinius 6-8 mėn. smarkiai smarkiai pasikeitė. O į kurią pusę, – aišku ir be komentarų. . Jūs man, o gal ir kitiems tiesos.lt skaitytojams paaiškinkit komentuotojų „nykščio kryptį”. Prieš kelis men.: Trampas gerietis ir komentarai į „viršų”. Dabar: Trampas gerietis ir komentarai į „apačią”. Tai krypsta tiesiog akyse. Kokia čia fauna pradėjo taip aktyviai reikštis??? O svarbiausia, visiem DZIN. Toks įspūdis, kad proTautiški susigūžė, o kosmopolitiški globalistiški lipa ant barikadų. —– Jau kokia savaitė man prisijungti prie tiesos.lt dažniausiai NEĮMANOMA, kai tuo tarpu VISOS kitos svetainės (apie 25-30) – BE PROBLEMŲ ! . Komentatoriai, tai yra nukvakėliai nors labiausiai… Skaityti daugiau »

stasys

Liudvikai leiskite paklausti ,Jūsų žodžiais dabar policija turės prevensiškai tikrinti kas su kuo miega ? Mažai tikėtina , siūlau nusipirkti pliūšinį meškiną ir kuo didesni ..vienok laiko tam tik kelios dienos .

stasys

>> Habilitui, Alui, Tvankstui 2020-12-14 2:37 ..Jus išties keistuolis ieškantis sau čia minkštos pagalvės .Trumpizma sieti su tautine linija gali tik visiškas neišmanėlis .

stasiui

O tu bėk skiepytis nuo koronos ir užsirašyk į eilę tapti ;laisvės ; partijos nariu (tik vazelino nepamiršk)

Ne, jie

galės susitikinėti – negalės rasistai hetero seksualai.

Žinoma, Stasy,

tik su Dievo tauta, Banku vadinama, galima.

štaziui

stazizlova, baik čia dalintis savo pornografiniais kliedesiais apie pliušinius meškučius. Palik juos ramybėje. Susirink savo vaginą į saują ir marš atgal į venerologinį dispanserį.

Eugenijus

Tiesiai į dešimtuką – super!

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top