Liudvikas Jakimavičius. Visai kaip Krylovo pasakėčioj apie vilką ir ėriuką

Mūsų Vyriausybės „bokštai“ išrado naują komunikacijos su visuomene modelį.

Pastarosiomis dienomis, kalbėdami apie gerėjančius pandemijos skaičius, jie siunčia visuomenei žinutes apie tamsą tunelio gale, kai yra klausiami apie karantino sąlygų švelninimą.

Mūsų padėtis darosi panaši kaip Krylovo pasakėčioj apie vilką ir ėriuką.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Simka

Puikiai Liudvikai..

Prašalietis

Nesuprantu, kada „patriotiškuose reikaluose” bus baigiami cituoti rusiškų okupantų pasakėčios, eilėraščiai ir t.t. Visai tai šiandieninius, „vakarietiškai tebesicivilizuojančius” Lietuvos žmones „nuodija ne mažiau, kaip ruskio smirdančios dujos, Covid vakcina, Astravo elektrinės elektra….” Laikas jau seniai atrasti citavimui „gausius tautinius viskam tinkančius konceptualius dalykus”, kurių yra jau atrasta ir bus dar daugiau atrandama ateityje Lietuvos Genocido Centro specialistų dėka…

provokatoriams

Ezopas.

Almantas

Skaiciai gereja ne delkarantino ir kaukiu,o paprasciausiai,kad dauguma jau persirgo.Pazistu daug zmoniu kurie persirgo tyliai,niekur nesikreipe nes butu karantina „uzdeje”.Dabar Lietuvoje dauguma yra persirge ir turi imuniteta.O ka ten valdziazmogiai sapalioja niekam neidomu,nebent 200 000 „nezabudkiu”fanatiku dar tiki „ka kalba televizorius”.O Lietuva jau seniai gyvena-valdziazmogiai sau.o zmones sauvo guvenimus.

ah1

ėriukas prasikalto tuom kad vilkas nori ėsti, o caronovirusu gazdina verčia pirkti ir nešioti kaukes, perka klaidingus testus ir bruka nepatikrintas vakcinas todėl kad kapitalistai gautų pelną, bo dėl akivaizdžios perprodukcijos kapitalizmas buksuoja, karo didelio didelio nepavyksta užsukti ir vėl pelnytis o ir bijomasi atombombės, tai dabar nusitaikė uždarbiauti per žmonių sveikatą.
Testai klaidingi, statistika klaidinga, numirėliams skrodimai nedaromi, o Nausėda svaiguliuoja apie priversinę vakcinaciją visems, o Šimonytė prasitarė kad tik vykdo reikalavimus.
Vienu žodžiu lyginant su pasakėčia – lietuviai ėriukai o vilkas užjūrio kapitalistas reikalaujantis vakcinuoti, bo jam reikia „ėsti” – gauti pelną.

stasys

Gal pirmiau pasiaiskinkime kas tiesa o kas neteisingai įvertinti ir teikiami visuomenei duomenys apie pandemija . Problema Liudvikai kad valdžioje pamiršo kita liaudiška išmintį posakį ..jog viduryje perkėlos arkliai nekeičiami ne seip sau . Ną kas dabar patikės jog jie iš tikro moka skaičiuoti ir valdo situacija ? Lieka tik viltis ta šviesa jo gale ..kaip nors isplauksime jei ne balta puta tai …

>Almantui

esate nelabai teisus. Falšyvi statistiniai skaičiai „mažėja” ne dėl to, kad daugelis persirgo, kaip teigiate. Įtikėjusi savo „laimėjimu” psichinių ligonių sekta Amerikoje po falšyvų „rinkimų” pastačiusi bidoną, persiutusiai tautai demonstruoja neva nuo jų priklausantį „gerėjimą”, todėl kaip anksčiau pūtė savo pačių sukurtos „pandemijos” falšyvą statistiką, taip dabar ramiai nubraukinėja falšyvus skaičius. Štai ir visas masinis „persirgimas”.
O „šešetukai”, vykdantys Pasaulio Valdovo nurodymus visose šalyse, tik vykdo nurodymus, nes nuo jų nacionalinėse valstybėse jau senai niekas nepriklauso.
https://www.stopworldcontrol.com/proof
https://www.stopworldcontrol.com/fraud/
Švieskitės. Geriausi linkėjimai.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top