Liudvikas Jakimavičius. Žvelkime į pasaulį pozityviai

Mano draugai ir pažįstami dažnai man priekaištauja, kad savo publicistiniuose tekstuose ir apskritai gyvenime esu sunkiai pakeliamas priekabus niurgzlys, pesimistas, tikrovėje matantis vien negatyviąją jos pusę. Žodžiu – sadomazochistas. Greičiausiai taip ir yra, todėl nenuostabu, kad kuo toliau, tuo rečiau aplanko mane draugai, beveik nebesikviečia į svečius ar bendrus pasibuvimus. Draugų ratas taip susiaurėjo, kad mano telefono išklotinėje liko tik keletas man skambinančių žmonių. Ir tų skambučiai retėja, trumpėja pokalbiai, iš manęs jie nieko nebenori, nieko nebesitiki.

Mano daktarė, matydama liūdesį mano akyse, perspėja, jei taip ir toliau gyvensiu, mano kraujas blogės ir visai suges, o tuomet jokie vaistai ir terapijos nebepadės. Aš pasižadu daugiau taip nebedaryti, keisti žiūrėjimo rakursą, žvelgti į ateitį ir pasaulį pozityviai, ieškoti gėrio ir grožio apraiškų, vengti susidūrimų su negražiąja tikrovės puse. Apverčiu Adomo Mickevičiaus chrestomatinę „Pono Tado“ eilutę: „Tėvyne Lietuva, tu man brangesnė už sveikatą“. Ir mano gyvenimo motto jau turėtų skambėti taip: „O sveikata, tu man brangesnė už tėvynę“. Su tokia pozityvia gyvenimo nuostata ir filosofija šauktiniu į armiją geriau neiti, neduok Dieve, atpažins, kas esi per paukštelis – neišsilaižysi. Tokius šventvagiškus dalykus geriau nutylėti, o kurti sau mažiau kaltus pozityvius gyvenimo ir veiklos scenarijus: dienai, savaitei, mėnesiui.

Taigi, pamėginkime sukurti tobulą pozityvios dienos scenarijų, pagal kurį galėtų gyventi kiekvienas ir kartu su visa Lietuva sveikti. Kaip pasakytų eurobiurokratas, – dalyvauti visuotinėje valstybės ir asmens sveikimo programoje. Scenarijuje reikėtų numatyti tas vilkduobes, kurios klastūnės gali žmogaus tykoti, kad tasai išsimuštų iš pozityvaus dienos ritmo, psichologiškai sutriktų, ir taip būtų sugriautas patsai sveikatingumo scenarijus. Tų vilkduobių netikėtai gali išnirti visa gausybė, todėl scenarijus turėtų būti giliai apmąstytas ir nuo jų gerai apsaugotas.

Pavyzdžiui pabudęs ryte niekados neturėtum rizikuoti įsijungti radijo aparato paklausyti ryto žinių, juk niekados iš anksto negali nuspėti, ką jie ten gali pasakyti. Jei pasisekė įveikti šią pagundą, jokiais būdais nepasiduok antrajai – neįsijunk kompiuterio ir jokiais būdais nesmalsauk, kas nauja atėję į tavo elektroninį paštą.

Pasisveikink su kate, besiglaustančia tau prie kojų, bet jokiu būdu nežiūrėk jai į akis, nes suprasi, ko ji tavęs prašo. Tiesioginis akių kontaktas su alkana kate pozityvo dienos scenarijui nepridės.

Neatidarinėk šaldytuvo. Į ryto pamaldas geriau eik lengvas, nepersivalgęs.

Geriausiai į tą bažnyčią, kur seno sukirpimo kunigas per pamokslą parapijiečius mėgsta barti ir kaltinti apsileidimais ir jų nuodėmes linkęs sutirštinti. Pasiprašyk išpažinties ir pats tirštink savo „griekus“ kiek įmanydamas ir kiek fantazija veža. Kai kunigėlis tavo nuodėmes išriš, palengvės trigubai, nei būtum kokį griekelį užmiršęs ar nuslapukavęs. Taip gausi gerą pozityvo užtaisą iki pirmos kitos nuodėmės.

Išėjęs po mišių iš bažnyčios nuoširdžiai pažadėk šventoriaus elgetai, kad dosniai aukosi jam išmaldos iš pirmosios bedarbio pašalpos. Nesiteirauk elgetos, kokią jis gauna socialinę išmoką ir kokios jo mėnesinės pajamos. Nereikalingas smalsumas gali išmušti tave iš pozityvaus dienos ritmo.

Esi švarus kaip tuščias popieriaus lapas. Pats laikas eiti į parką pamedituoti, pabūti su bundančia gamta ir paukščiais, kurie patys sau gyvena pagal pozityvią programą tiesiog savaime, be jokių papildomų pastangų. Ir tu taip turėtum išmokti gyventi.

Į darbo biržą šiandien geriau neik ir neskambink. Tau ir taip per gerai sekasi – be galo juk taip nesitęs. Pameditavęs grįžk pas šventoriaus elgetą ir paprašyk, kad paskolintų katės ėdalui iki pirmos bedarbio pašalpos. Jei geras žmogus, greičiausiai paskolins, ir turėsi labai pozityvią patirtį, kad nesi visiškai su savo kate socialiai apleistas.

Užkąsti eik į Halės turgų ir prie kiekvieno prekystalio prašyk paragauti: dešros, kumpio, lašinių, kopūstų, skiltelės obuolio, naminės duonos. Produktą pakomentuok žinovo sakiniu, pagirk. Sočiai užkandęs eik namo pamiegoti. Gink Dieve, nežiūrėk, koks ten pranešimas boluoja pašto dėžutėj. Jame tikrai nerasi nieko pozityvaus. Stenkis miegoti iki vakaro.

Pabudęs susidėliok kultūrinę vakaro programą. Patys pozityviausi renginiai yra rašytojų jubiliejiniai knygų pristatymai, parodų atidarymai, viešos diskusijos įvairiausiomis temomis, etnografinės vakaronės, naujų produktų ar virtuvės indų prezentacijos. Įprasta, kad panašūs renginiai baigiami furšetais, kur ir gana sočiai pavalgysi, ir vyno išgersi, jei nepasikuklinsi. Į valias gausi ir pozityvaus dvasinio, ir fizinio peno. Bet jei tokie pozityvūs kultūriniai renginiai tą dieną nevyksta, nieko nepadarysi, teks tau eiti į šermenis.

Šermenyse nesistenk būti per daug matomas. Jei paklaus, kas toks buvai velioniui, ramiai atsakyk: „Teko susitikti gyvenimo vingiuose. Velionis buvo puikus žmogus, pozityvus. Tokius giltinė pirmus pasirenka. Amžiną atilsį“. O po tokios prakalbos valgyk ir gerk į sveikatą. Žmonės yra geri, pozityvūs, ir tu su savo dienos programa esi savo vietoje. Teisingame sveikimo kelyje.

„Mažoji studija“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
66 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Liudvikai - katės nesuvalgyk

geriau paprašyk gyvūnėlių šventojo Pranciškaus, kad katė riebią žiurkę pagautų – bus abiem vakarienei.

Linkime pasveikti!

„Draugų ratas taip susiaurėjo, kad iš manes jie nieko nebesitiki…”Perskaiteme.Pritariame Jusu draugam!

tik šildymo sąskaitas susimokėk

o iš bado gali mirti.
pedofilai į vaikų mokyklines chrestomatijas įdės Liudviko ir kitų mirusių violetinių biografijas: „vaikučiai, žinokite kokie dėdės valdo Lietuva”

Nežymus rašytojas

„Kad prajočiau ant balno tymo,
Pasakyčiau šakalams: – Nestaukite,
Jeigu jaučiate mano buvimą –
Puotaukite…
Mano broliai yra ne broileriai,
Netupėjau su jais vištidėje,
Sakalai yra mano broliai
Aukštybėje…”
A.Patackas.Gerb.Jakimavičiau,kodel nepavyksta parašyti pvz.,kaip šis eileraštis?

taikliai

pakele nuotaika beskaitant. Ir jau ne pirma karta. Turi zmogus labai sveika jumoro jausma.

Pritrenkianti moralinė nejautra

Štai perskaičiau pirmuosius keturis komentarus (iki „taikliai”) galimai ta pačia ranka surinktus ir nukreiptus į Liudviko asmenį – tik melstis belieka už tokių komentarų autorių(-ius), kadangi tokios stadijos moralinė nejautra vargiai pagydoma be Dievo Gailestingumo.

Raigerdas

Liudvikas Jakimavičius darosi labai nestabilia persona: vieną kartą gali gerai parašyti, o kitą kartą rašo apie „kažką tai”, kaip kartais liaudyje yra sakoma- „vėjai čia”. Aš asmeniškai nelabai mėgstu skeptikus. Jie dažnai mėgsta pasigirti, kad jie yra skeptikai. Tas parūgęs požiuris, kuris dažnai yra vadinamas skepticizmu, atsiranda dėl nepadarytų darbų, kuriuos reikėjo padaryti, dėl kartais padarytų kiauliškų poelgių, kurių anas nelaiko kiauliškais ir t.t. Taip atsiranda skeptikas, kuris įsivaizduoja, kad niekas nežino, kokiu keliu ėjo tas skeptikas, kol tokiu tapo. Ponas Liudvikas Jakimavičius įsivaizduoja, kad tie išgerti megalitrai alaus išgaravo ir nepaliko jokio pėdsako. Galimai to norėtų ponas L.Jakimavičius, bet matote, Dievas(kadangi ponas Liudvikas, matomai, yra krikščionis, tai ir kalbėkome jam suprantama kalba) patvarkė kitaip. Bet ponas Liudvikas nieko apie… Skaityti daugiau »

autoriui

visai patiko Jūsų gyvenimiški pamąstymai,ačiū,kad pasidalinot

Raigerdas

Kodėl parašiau tokį žemiau esantį komentarą? Kaip ten bebūtų egzistuoja dabartiniame laike toks dalykas, kaip karas. Tas karas vyksta būtent toje bendroje erdvėje, kurioje gyveno tie, kurie gimė sovietmečiu. Ten žūsta žmonės, ten prievartaujamos moterys, kurių dauguma yra nužudomos, kad nuslėpti tą padarytą nusikaltimą. Mums broliškoje Ukrainoje vaikai nebesulaukia tėvo, ir ne šiaip sau tėvo, o tėvo-KYBORGO, kuris atrado gyvenimo prasmę nelygioje, bet didvyriškoje kovoje, ATIDUODAMAS SAVO GYVYBĘ UŽ LAISVĄ NUO KGB-ISTINIŲ IŠGAMŲ, SIEKIANČIŲ OKUPUOTI JO TĖVYNĘ UKRAINĄ. BET GALIMAI NE TIK UKRAINĄ, BET IR MŪSŲ LIETUVĄ, KURIOJE BOKALĄ KILNOJA PONAS LIUDVIKAS IR KT. „MORALINE JAUTRA” PASIŽYMINTYS DRAUGAI, BIČIULIAI, PAŽĮSTAMI AR LIUDVIKO JAKIMAVIČIAUS GERBĖJAI. Ten kariams, ginantiems savo tėvynę, trūksta maisto, o ponas Liudvikas ramiai sau ieško pozityvo, nes jam… Skaityti daugiau »

Liepa

Gerb.Liudvikai,įtariu,gausit parašyt kitokio pobūdžio straipsnį,- matot,kaip kai kuri”liaudis” priekaištauja Jums už visišką ignoravimą ir netoleranciją…negatyvui? 😉 // Mums,skaitytojams, neįmanoma įtikti – visada rasim prie ko prisikabint.// Sėkmės Jums !//

Reigardai

nustokite reklamuoti alų, nes daug vertingiau būti dekalitrus alaus išgėrusiais liudvikais, nei paklodes audžiančiais reigardais.

to Liepa

„Mums,skaitytojams, neįmanoma įtikti „- nereikia pataikaiti tiesiog reikia tureti talenta.Ši sraipsniuka pavadinčiau”vejas galvoje”.

Joana

Sveikatos ir ištvermės tau,Liudvikai.

štilis galvoje

Kodėl žmogus, pasivadinęs Raigerdu (nors pats galimai būdamas mums broliškos rusų tautos atstovas), parašė tokį žemiau esantį komentarą? Kaip ten bebūtų egzistuoja dabartiniame laike toks dalykas, kaip karas. Mums broliškoje Ukrainoje vaikai nebesulaukia tėvo-kyborgo, kuris atrado gyvenimo prasmę nelygioje, bet didvyriškoje kovoje, ATIDUODAMAS SAVO GYVYBĘ UŽ LAISVĄ NUO KGB-ISTINIŲ IŠGAMŲ, SIEKIANČIŲ OKUPUOTI JO TĖVYNĘ UKRAINĄ. BET GALIMAI NE TIK UKRAINĄ, BET IR MŪSŲ LIETUVĄ, KURIOJE BEGALINES SAVO PAKLODES RAŠO DRG. RAIGERDAS IR JO INTERNETINIŲ KOVŲ BENDRAŽYGIAI.
Kariams, ginantiems savo tėvynę, trūksta maisto, o draugas Raigerdas ramiai sau spausdina eilinį papeikimą, nes jam, matyt, netrūksta, nei maisto, nei gėrimų.

komunistas raigerdas...

kai pokaryje trėmė darbščiausius ir geriausius lietuvius į Sibirą, komunistai aiškino: jie nesumokėjo mokesčių, patys kalti..
kai dabar lietuviai emigruoja arba žudosi dėl neturėjimo ką valgyti ir antstolių puolimo dėl nesumokėtų mokesčiu – komunistai aiškina: jie nemoka gyventi, jie nenusipelnė geresnio gyvenimo, patys kalti…

Ačiū Liudvikui

už gerus patarimus, bet tokie patarimai gali būti įgyvendinti tik Vilniuje ar Kaune bet ne mažam rajoniniam miestelyje, kaip sakoma „tut ne rasguliaješsia”. Bet vistiek ačiū.

Autoriui

Vardan fizinės būklės pagerinimo pamedituoti neprošal, bet savo švarios sielos tikrai nepakeisite, tad ir teršti nesistenkite. Ne tam Jus čia pasiuntė.

Raigerdas>Liepai

Na, Liepa, galimai, esi labai daug pasiekusi, kad kam nors ĮTIKTI. Tas dar iš komunizmo laikų atsineštas stereotipas, pasirodo, dar labai gyvas tavo galvelėje, nors seniai buvo laikas jį pakeisti. Mano manymu, su tokiu stereotipu tau būtų labai lengva gyventi Šiaurės Korėjoje. Štai konkretus pavyzdys: kad ĮTIKTI DIDŽIAJAM VADUI Kim Ir Senui, dainininkė, grandiozinio koncerto metu, pataria jam eiti anksčiau miegoti, nes jis labai daug dirba ir mažai ilsisi, todėl tai gali pakenkti jo sveikatai. Jeigu netiki manimi, štai čia gali atrasti faktus apie ĮTIKIMO STEREOTIPĄ Šiaurės Korėjoje:”Д/Ф „Северная Корея. Живее всех живых”_2 часть” (https://www.youtube.com/watch?v=6u56yYxyxb0). Suprantu, Liepa, kad tavo ĮTIKIMO STEREOTIPAS buvo labai gyvas Tarybiniais laikais. Bet, kadangi TSRS žlugo, tai priimk uožuojautą dėl šitos skaudžios tau netekties. Galimai, tavo… Skaityti daugiau »

ciombe.

visad laukiu autoriaus rasineliu.ypac buvo idomu paskaityt apie poilsio partija.paskutiniuose rasiniuose pastebejau depresyvia autoriaus nuotaika.liudvikai atmink ,kad viskas praeina,taip pasake kazkuris is kinu isminciu.taip kad praeis ir tavo depresija.praeis ir centijos valdoves laikotarpis,ir dar daug kas praeis.

Pagarba

Didžiausia pagarba už Jūsų veiklą ir tekstus. Informacijos jūroj pamatęs naują Liudviko komentarą, nesusilaikysi jo neperskaitęs. Jei tikrai draugų ratas sumažėjo, tai liko tikrieji, o daugelį metų skleisti tiesos žodžiai sutelkė daugybę naujų, nors ir nematomų bičiulių. Kurie atgal į tą prisitaikėliškumo, amorfinio patogumo būseną jau negrįš. Jei tikrai jam kas prikiša pesimizmą, matyt turi stipriai deformuotą dvasinės perspektyvos koordinačių sistemą. Liudviko subtilus jumoras, netgi sarkazmas, su kuriuo ji rašo apie mūsų eurosovietinės visuomenės skaudulius, kaip tik išduoda absoliutų pozityvą- tikėjimą, kad Lietuva gali ir bus kitokia. Ačiū.

Liepa-Didžiąjam Kiaulių Ganytojui

Šiandien antrasis Velykų Sekmadienis.//Bet nešmeižikas,bambukų, kirvių kotų, klevų ir beržų,Kubiliaus ir Grybauskaitės,Gyvulių ūkio,psichiatrų ir komunistų, Šiaurės Korėjos ir šiaip visų galų žinovui Raigerdui nėra kada švęsti,- jis aukoja savo brangų laiką ir neįkainuojamą intelektualinį potencialą tempdamas į dienos šviesą visokius kontras liudvikus,liepas,trupmenus ir kitus jam”neaiškius” elementus. Neduok Dieve jei koks nors komentatorius nepataikys su kitokiu požiūriu ar nuomone,- negailestinga raigerdiška kanopa garantuotai bus nublokštas į jam skirtą „gardą”.// Asmeniškai man tamstos raigerdiška nuomonė nieko nereiškia.Tad kitąsyk nebevarkit ir negaiškit laiko komunistiškai-korėjietiškom rašliavom.// Po to, kai komentaruos ilgai, sistemingai ir maniakiškai savo ” rašliavinėm paklodėm” persekiojot mano šauniąją bičiulę Betą, ėmiau ir pasistačiau nuo Jūsų Didenybės…elektrinį piemenį. Nes niekada negali žinoti, kada Jums, galimai netarybinėj realybėj užaugintam piliečiui ,užplauks noras su… Skaityti daugiau »

Nuostabu

Nuostabu, kad dar yra žmonių, kurių neuždusino amžinos jaunystės kulto, pozityvumo ir tipo’modernių’ globalistinių šiuolaikinių vertybių paieškos.Gebėt ištransliuot savo liūdesį su saviironija retas besugeba.Spaudžiu dešinę L.Jakimavičiui.

Raigaidys

Ka-ka-riekūūū, radau sliekų-ų-ų! Ieškojau, ieškojau ir suradau. Savo subinėj. Akivaizdu- tai šmeižikų darbas. Kas įvesė sliekus mano šikynėje? DIVERSANTAI! Šiaurės Korėjos užverbuoti diedukai, liepos, betos, trupmenai ir juozapai. Tuo metu kai AŠ buvau užsiėmęs Valstybinio mąsto reikalais, (tikrinau kurie medžiai nėra KLEVAI),kažkas niekšiškai prikišo savo korėjietiškai siauraakius nagus ir Mane brutaliai apvogė – pavogė mano PRIVILEGIJĄ. Ilindo man į klyną ir įveisė sliekų. Kaip šlykštu! Kaip nedora ir niekinga be mano žinios lįsti prie mano subinės. Lindimas subinėn- išskirtinai man ir kitiems Rūmų favoritams JOS malone suteikta privilegija. Esu pats pačiausias Lietuvos subinlindys. Daukanto aikštėės rūmuose man net atskiras įėjimas įrengtas, kad galėčiau bet kada atbėgęs įlįsti. Pro durų apačioje esančias dureles. Tačiau ir čia jau prikišo nagus DIVERSANTAI. Apsauga… Skaityti daugiau »

to Raigaidys

man visiškai nusišvilpt ant tokių pareiškimų,kad”be Kontoros žinios VILNIŲ SAPNUOTI DRAUDŽIAMA!”////////////////////////////
dar palaikau Jakimavičiaus katės”diversijas”,tegul tik vaikšto ir gaudo tas peles kur nori ir kada nori.o Raigardas gali ieškot savo bambukų Šiaurės Korėjoj,nieks jam netrukdo,tokių ten išskestom rankom laukia

Padekime Jakimavičiui talentingai rašyti

http
s://m.youtube.com/watch?v=-2sGhWL0JtI
Gal Jakimavičiaus gyvenimas pikantiškesnis už jo kuryba?

Vytas

Gerai,kad dar galima pasiskaityt neuzsacharinintu straipsniu.Eurorealybė toli grazu nėra tokia rozinė eiliniam pilieciui kaip ja valdzios ponuliai kasdien pateikia.

klausimėlis

idomu,kam čia taip ant nuospaudos yr užminęs Jakimavičius,kad toks intensyvus puolims? taigi nėr paminėta nei pavsardzių,nei konkrečių politikų,kam čia taip nepatinka pilka paprastų žmonelių kasdienybė,ką?

Raigerdas>Liepai

Na toks „gražus” Liepos komentaras, kad net ruszombių propagandistams tai patiko.Gavę progą pašnypšti ant Raigerdo, netruko tuo pasinaudoti. Bet Liepai su proteliu tikrai ne kas. Komentare rašo „Liepa-Didžiąjam Kiaulių Ganytojui”, o jau gale rašo:”Jukš, iš mano kiemelio, jukš…//”. Pasirodo, kad jau tas Liepos sugalvotas Didysis Kiaulių Ganytojas pavirsta pats kiaule, kuris kažkokiu tai būdu atsiduria Liepos kiemelyje. Liepa, ar tu čia tiek prisišventei prie šventinio stalo, kad pradėjai painioti tiesos.lt portalą su savo kiemeliu. Liepai aišku pritarė, vos ne choru, tos žymiosios fermos gyventojai, ir vienas iš jų yra Raigaidys. Pastarasis, galimai, yra baigęs Švėkšnos specialiąją mokyklą, kai dar ten dirbo psichiatras Slušnys. Gal su tokiu mokiniu psichiatras Slušnys per ilgai ant kelmo sėdėjo, o gal nuo tų psichotropinių vaistų… Skaityti daugiau »

Bobutes iš Kauno

Vajezus Marija,sužinojome,kad Jakimavičiaus kate ryšininke.Supratome,kodel 17d.iš Ikštes buvome Jakimavičiaus išgrustos.

ponia iš pajūrio

Jakimavičius kaltas. Jis turi katę – argi tai ne įrodymas, kad jis yra valstybės priešas? Kodėl jis neturi šuns? Tai labai įtartina.

Raigerdas>Liepai

Kadangi Liepa propaguoja tą patį savo geriausią sreotipą ĮTIKTI, kuris yra įgytas ir išaugintas Sovietmečiu, tai sukritikavus tą jos stereotipą ĮTIKTI, jai prasideda vos ne neapykantos priepuolis. Kad jums geriau gautųsi tą isterija kartu su Raigaidžiu ir kitiems tokio priepuolio dalyviams, tai siūlau pasimokyti šito dalyko iš korėjiečių:”Северная Корея. Народная истерика” (https://www.youtube.com/watch?v=clG6mGG6lZ8). Įgyti sovietiniai stereotipai turi pasireikšti ne tik Liepos galvoje, bet ir Raigaidžio galvelėje, nes jis išmokęs tik kartoti kaip papūga tik Raigerdo parašytus žodžius. Pats jis nieko sugalvoti negali. O to yra per mažai net sovietinių stereotipų atžvilgiu, o ką jau bekalbėti apie korėjietiškus. Raigaidžiui teks pasitempti ir išmokti pakartoti kaip papūgai ne tik Raigerdą, bet ir didžiuosius Šiaurės Korėjos vadus.

senelis iš Aleksoto > bobutėms iš Kauno stoties

Sakiau, kad nelįskit su savo puteikine reklama. Žmonės atėjo, susirinko prisiminti Deimantės tragediją. O jūs- puteikisputeikisputeisis. Pardavinėkit turguje tą piarinį makaronų maišą ir niekas jums nieko nesakys.

Raigaidys

Aš nepasitempsiu. Aš nemoku korėjietiškai. Todėl geriau kartosiu Raigerdo Nuostabiojo žodžius: – Tegyvuoja Gerb. p. Grybauskaitė, tegyvuoja Gerb. ir Mylima PREZIDENTĖ, tegyvuoja leudies ir PREZIDENTĖS Vienybė, tegyvuoja Nacionalinis Projektas (NP), Tegyvuoja Nepaprastai Populiarus mesijas, tegyvuoja Naglis, tegyvuoja makaronai! Gėda rusozombiams, šalin šmeižikus! Tegyvuoja mūsų kosminiai palydovai kuriuos sukūrė ir paleido mūsų Gerb. Prezidentė, tegyvuoja Gyvulių ūkiai ir auganti produkcijos gamyba, tegyvuoja kasmet gausesni šakniavaisių derliai ir vis didesni pieno primilžiai! Šovė mūsų Gerb.Prezidentei kuri užtikrina gerą orą virš mūsų plačiosios Tėvynės padangės, tegyvuoja Pu-put-teikis kuris savo sidabro šarvų lako spindėjimu apakins šmeižikus ir leudies priešus bei nuves protesto balsus ten kur reikia- teisingu keliu!. Keliu kurį išmintingai nubrėžė gerb. PREZIDENTĖS kuruojamos tarnybos. Tad mielieji – susivienykime aplink gerb. PREZIDENTĘ ir… Skaityti daugiau »

Nebûk piktas Jakimavičiau!

Tyras ir geros širdies, bet bailus? Tai ir nėr ko keltis į puikybę.Nebuk piktas.Geriau nerašyk.Jei nepataikauja-spardyk ir mušk.Pažiurejau”padekime Jakimavičiui talentingai rašyti”.Tai Tamsta „lupate”kolegas be atvangos!

konservu ruporui

Nejau negali be kujo ir pjautuvo eiti Lietuvos keliu!

Raigerdas

Straipsnio antraštė: „Liudvikas Jakimavičius. Žvelkime į pasaulį pozityviai”. Tai tas pozityvus požiūris yra būdingas ir korėjiečiams. Štai faktai:”Северная Корея – взгляд изнутри”. Ten pozityvo kiek nori, kiekvienoje korėjiečio kalboje. Tai, kas geriau: koriejietiškas pozityvumas (tiksliau reali pozityvumo parodija) ar lietuviškas irzlumas ir erzeliojimas? Manau, kad tiek viena, tiek kita yra kraštutinumas. O kraštutinumai yra būdingi būtent tokioms nacijoms, kuriose beprotystė apima daugybę žmonių, nesugebančių mąstyti savarankiškai. Tokiais atvejais atsiranda Inkvizicija, fašizmas, komunizmas, terorizmas, diktatūra ir kiti iškrypimai. Galutiniame rezulatate tai baigiasi tragedija tokiai nacijai. Sveikas protas, dvasinė sveikata tokiose šalyse yra Pelenės vietoje, nes bepročiai palaiko bepročius, alkoholikai palaiko alkoholikus, narkomanai palaiko narkomanus, kyšininkai palaiko kyšininkus, kadangi tai yra „savi” žmonės. Pavyzdžiui, net šiame tiesos.lt portale šmeižikai palaiko šmeižikus ir… Skaityti daugiau »

Panikovskis

Įdomu tiesiog pasidarė, kas davė komandą pulti Liudviką? Tekstelis visai nekaltas, o puldinėtojų visa brigada. Matosi, kad visai ne dėl teksto ta zoologinė neapykanta paleista kaip džinas iš butelio. Tai kur šuo pakastas? Ar nebus tik čia dėl to, kad Liudvikas Puteikiui „išrašė” kaip ir a.a. Algirdas Patackas R. Valatkai prie Seimo lifto. Tokių dalykų politiniai „pelėsiai” niekados neatleidžia, ypač tie, kurių politinis veikimas – pijarao darymas.

pastebejimas

Mianininkus reikia uzdariti i psichiatrines. Jie tik kele sumaisti valstybeje.
Rusijoje valstibe tvarkosi zimiai geriau siuo klausimu. Ruijos valstibe remia tik tuos mianininkus kurie yra lojalus Tevinei ir valstybes Vadovui.. Visus kitus darmojedus reikia vyti nafig. Visiskai pritariu komentatoriui Raigerdui.

ltnt. Šmidto trečiasis sūnus  > Panikovskiui

Na, tai kogi Jūs norite- tikriausiai sugadino Pajūrio Princui prekinę išvaizdą dėl ko jis prarado pusę savo žavesio ir nepateko į merus. Aišku, kad pyksta. Makaronai vietoje to kad būtų pabrangę- atpigo ir vis pinga. Gali būti, kad iki kito rudens niekas neims net dykai. Pikta. Labai.

Ninočka

Mano vyras gali! Jis bus dukart meras, du kart premjeras ir du kart prezidentas!

Vach,

Semionovna, tik nepamirškite paprašyti Lenočkos Lolašvili „užtaisyto” vandens ir stebuklingojo tualetinio popieriaus. Ypač popieriaus. Juk kuo didesnis kakutis, tuo daugiau popieriaus reikia.

Taigi

N.Puteikis su Zuoku ir Tomoševskiu būtų buvęs žymiai geresnis variantas Vilniui nei Kuolio inteligentai ir menininkai. Inteligentai moka tik sinfonijų klausyti. Kokia iš jų nauda miestui? Kam vilniečiams tos sinfojinos? Ką gero davė visokie rusofobai patackai ir ozolai Lietuvai? Jiems reikia pigaus šildymo. Puteikis didvyriškai kovojo už Tėvynę Afganistane, jis turi gerų draugų Rusijoje, jis ne ruosfobas, galėtų susitarti dėl pigesnių dujų.

Hansas to Raigardas

idomu,kiek jum kaip uoliam Šiaurės Korėjos apžvalgininkui mokama ir kokia valiuta.danke shon uz atsakyma

Fritzas  Hansui

Kimas Raigerdui moka klevo lapais. Paprastai atsiskaito už metus. Rudenį. Ir lapai idėjiška teisingos spalvos būna ir lengviau surinkti „valiutą”.

Vienam internetiniam adresui su daug vardu

„Inteligentai moka tik sinfonijų klausyti. Kokia iš jų nauda miestui?”Paskaityk komentara”Padekime Jakimavičiui talentingai rašyti”-suprasi kokias simfonijas jis gali kurti!

Jonas iš Bezdonių

mūsų kaime apie apie”korejietiško pozityvumo”monus nieks nieko nežino.čia Raigerdo bajeris, ar nauja diagnozė?

Hansas Fritzui

große Entschuldigung,ne tai aš nieko prieš klevo lapus.lapai yra liabai gėrai-jūs tik pagalvokit,ką iš jų padaro sliekai…oooooooo,klevo lapai didžiulė vertybė,beveik auksas

Keistutis

Graudžiai juokingas, melancholiškas rašinys. Niekas taip dabar neberašo.

toJonas iš Bezdonių

šiaurė su korėjom čionais nei prie ko,šuo pakastas tame,kad vokiečių freilinos labai negražios, tep išein,kad Raigerds kaip koks frajeris meto meškeres į lietuviškų rūtų darželius,ale nieks nepasirašo,bo nesupranta vokiškų manierų

Literatas stebėtojas

Jakimavičius agresyvumo prisimokė iš a.a. Sigito Gedos. Anas V. Petkevičiui buvo taip užvožęs į pilvą, kad Petkai plautis plyšo. Liudvikas su Geda juk buvo draugeliai. Abu agresyvūs.

66
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top