Liutauras Stoškus: E. Jakilaitis elementariai nesupranta, kas yra savivalda

Lietuvos Sąrašo atstovas Vilniaus taryboje, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus taip savo veidaknygėje pakomentavo kovo 31-ąją LRT televizijos rodytą žurnalisto Edmundo Jakilaičio laidą:

Gaila, kad Remigijus Šimašius neatkreipė šio „profesionalesnio ir gilesnio“ požiūrio, kaip jis yra pristatomas, žurnalisto dėmesio į tai, jog jis elementariai nesupranta, kas yra savivalda. Žmonių nuomonės paisymas ir „Vilnius pagal vilniečius“ principo taikymas niekaip nederėtų su bandymais primesti savo nuostatas remiantis daugumos valia. Net ir opozicijoje likusių nuomonės negalima ignoruoti – už jų taip pat stovi realūs rinkėjai ir akivaizdu, kad į tų rinkėjų lūkesčius taip pat turi būti įsiklausyta.

Niekaip per savo ego neperlipantis laidos vedėjas su jau ne vieną kartą demonstruotu gerokai traumuotu garbingumo suvokimu galėtų nepamiršti, kad yra išlaikomas visų be išimties pinigais. Ir jei niežti liežuvis pademonstruoti gatvinės kultūros lygį, tai iš tiesų būtų garbinga, jei tai būtų daroma ne nacionalinėje televizijoje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas

Stoškau -šaunuolis labai tikslūs pastebėjimai.Ačiū

Lietuvos saraso

kandidatai kieciausi.Saunu!!!

Jakilaitis-tai siaurovizijos atstovas

tuo viskas ir pasakyta.

Laikas mąstyti

apie seimo rinkimus.

ruta

Puikiai pasakyta , tik ar supras Jakilaitis , nikstukas , aptarnaujantis valdzia ?

taigi

lryto televizija paliko gilų įspaudą.

je..jee...

taigi ir aš sakau, kad taip paniekinamai tarti „Garliavos rėksniai” gali tik tas, kuris, kaip ir mūsų teisėsaugininkai, tiki, kad žmogus yra įstatymui, kaip prie sovietų, o ne įstatymas žmogui.
Garliavos mergaitė tėra tik simbolis viso to neteisingumo, kurį įdiegė mums dar sovietmečiu. Bet kaip matom, sunkaisiai gydosi tūlai žiniasklaidos atstovai. Suliberalėj ne į tą pusę.

je..jee...

beje, prie tikros savivaldos liaudis pati turėtų išsirinkti teisėjus, kurie spręstų jų tarpusavio konfliktus, o ne vien pelnytųsi baudomis, tarsi kokie biznieriai.

viską supranta

Jakilaitis viską supranta:
– kas valdo Lietuvą (KGBistai-pedofilai)
– nuo ko priklauso jo karjera ir gerbūvis,
– supranta, kad tik niekšeliai gali egzistuoti Lietuvoje.

Tarabilda

Va taip. Įpratę buvo siauruko švonderiai matyti ir piršti pasaulį pagal Matriošką ir VSD. Atėjo Vilniuj Lietuvos Sąrašo chebrytė ne pirštu daryta. Prasidės gyvenimėlis smagesnis.

na va

Gatvines kulturos lygis…Labai gerai parase..butent taip ir pasidemonstravo tas vedejas negerbiamas.

alfa

m.alfa.lt/straipsnis/49827057/kuolio-pasiulymu-sostines-gatves-ziema-bus-barstomos-spalvotomis-kreidutemis

babūnė > alfei

ninočka, eik tu geriau bulvių skust.

Liepa

Gal tas J’akylaitis ir norėtų ką nors demonstruoti daugiau nei”gatvinės kultūros lygį”,bet jam tiesiog nepavyksta.//Kitą vertus,o kuris TV žurnalistas sugeba daugiau už tą siaurovizijos berniuką: Puprickaitė,Žeimytė,Miliūtė?…//

IŠ TIKRŲJŲ -

ego didesnis už patį E.Jakilaitį.O kai kuriose laidose demonstruodamas savo pažiūras, parodo savo neprofesionalumą.Nešališku būti jis tiesiog nesugeba.

Ne Garliavos rėksniai

o Garliavos banditai. Reikia išmokti viską vadinti savo vardais Tie-SOS! Tie-SOS! Tis-SOS!!!

negarliavosrėksniui/-ei

priverk kiek srėbtuvę- prišikti triusikai pro gerklę matosi.

Taip jau būna

su tokiais Jakilaičiais, kai vien tik kalbi, o pats nieko neklausai ir negirdi, tada jau nieko ir nebesupranti.

Džiaugiuosi

Labai džiaugiuosikad per rinkimus savo balsą ir visa mūsų šeima savo balsus atidavėme už N.Puteikį ir „Lietuvos sąrašą”, taip pat ir už gerb. Stoškų. Mūsų balsai jau pasiteisino, nes išrinktieji tapo tikru galvos skausmu visokioms korumpuotoms ir jokios sąžinės bei teisingumo neturinčioms išgamoms. Jau vien tai yra geras darbas, tikimės sulaukti ir daugiau gerų darbų iš savo rinktų politikų.

Netektis

Mirė Lietuvos,lietuvių Tautos Ąžuolas A.Patackas.Netekome Žmogaus,kuris žinojo kas yra sąžinė,orumas,savigarba ir nuoširdi meilė Lietuvai,žmonėms.
Ilsėkis ramybėje,Algirdai,išėjęs gerbiamas,negyvenęs išdavystėje,nepardavęs mūsų visų ir Lietuvos.
Su didžia pagarba ir meile išliekate mūsų atmintyje,nuostabus Žmogau.

> Dziaugiuosi

Rasote: „Labai džiaugiuosikad per rinkimus savo balsą…atidavėme už “Lietuvos sąrašą”…Mūsų balsai jau pasiteisino, nes išrinktieji tapo tikru galvos skausmu visokioms korumpuotoms…išgamoms.Jau vien tai yra geras darbas, tikimės sulaukti ir daugiau gerų darbų.” Pimiausia:susipazinkite su straipsniu:
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/na_ir_ka_vilnieciai_issirinko_i__valdzia_su_sokiruojanciomis_nuotraukomis

> Dziaugiuosi - 2

O dabar-stai kas: http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/vilniu_pasidalijo_amzini_priesai . Apie priesingas vertybes deklaruojanciu partiju koalicija vienas straipsnio komentatorius raso: „Tai ka Vilniuje padare Kuolys yra tikrai neitiketina. pasirodo del valdzios
galima pamint padoruma, susidet su pederalistais, liberastais su kuo tik
nori kad tik trupinys valdzios nubyretu. Pasinaudojo Puteikio populiarumu… ka Puteikis galvoja apie Kuolio
manevra-. Puteiki…dar ruosiesi ji ateity remti? o gal vis del to pareikalausi
kad del padorumo bent opozicijoj pasedetu tie 5 mandatai?” Daugiau cia nera ka ir bepridurti. O Liutaurui Stoskui- didziule pagarba!

mama iš kaimo

Jakilaitis, manau tikrai nėra kvailas ir nemikantis vesti laidų. Tiesiog tai žmogus, neturintis jokios vidinės kultūros, pats save laikantis svarbesniu ne tik už pašnekovus, bet ir už pačią laidą. Na, o jo šališkumas, manau, manau, labai stipriai reglamentuotas darbdavių, nes netikiu, kad žmogus, esantis įvykių sūkury ir politikų veiklos lauke, galėtų būti bukas, kaip autobusas.

Tai pamaina

Tai saulę atvežusio Padleckio augintiniai-siaurusevičiai,paleckiai,
valatkos,miliūtės Lietuvos šiukšlės.

Hmm to > Džiaugiuosi & Džiaugiuosi 2

Rubikono ir Zuoko apmokėtus straipnius „Respublikoje” imti už gryną pinigą baisiai kvaila. Per visą rinkimų kampaniją Tomkus varė Rubikono propagandą ir varys toliau. Rubikonas kovoja dėl milijonų, kuriuos jam suneša Vilniaus baudžiauninkai. „Liberastas Šimašius” ir „išdavikas Kuolys” nori baudžiauninkus iš Rubikono baudžiavos išvaduoti, o baudžiauninkai šaukia: šalin rankas nuo Rubikono, prakeikti liberastai.

Arguss

Kad Jakilaitis menkysta ir mažaraštis, tą girdime ir matome , nes visą savo menkystę ir mažaraštingumą bei chamiškumą jis nuolat demonstruoja kone kiekvienoje laidoje. Tokie,atsiprašant, žurnalistai – radinys „zakazuchinei” žiniasklaidai. Užsakovai gali būti ramūs: kas reikia bus apdergtas, kas reikia bus iškeltas.

Džiugesio kupinam mėšlo maišui

Joooo, Respublikos leidinių GRUpė yra itin „patikimas” informacijos šaltinis. F.Kauzonas – KGB užsakymu sukurto sovietinio kino paskvilio „Kas Jūs, kunige Svarinskai?” autorius, seimo pirmininko A. Paulausko pirmasis padėjėjas ir t.t.; Gaivenis- LNK „gaidenis”, dar vienas agentėlis, daugybės melų ir dezinformacijos ruporas, itin pasireiškęs Garliavos bylos metu; Na ir pats Vitukas- prieš Sąjūdį kažkiek laiko praleidęs Minske. Nežinia ką ten Vitukas veikė, bet Minske sovietmečiu veikė KGB mokyklėlė. Kartą viename bohemos žmonių pasisėdėjime, Vitukas gerokai įkaušęusius kolegas suglumino mosikuodamas granata. sovietmečiu, aludėje girtis galimybe nešiotis granatą galėjo ne daugelis. Tik tie kurie turėjo užnugarį… Tačiau tau „džiaugsmų maišeli” dėl to klausimų nekyla, ar ne? Tau svarbu rankioti kačių bei šunų ekskrementus ir viešai jais džiaugtis. Ar čia toks negirdėtas lytinio pasitenkinimo… Skaityti daugiau »

Universali ir paklausi profesija-televizinis klapč

Tik kad nemaloniai paspiriama.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top