Liutauras Stoškus. Kelios mintys pasirašius Vilniaus valdančiosios koalicijos sutartį

Šiandien visi Verslo centre „Green Hall“ (Barclays) pasirašiusieji Vilniaus valdančiosios koalicijos sutartį akcentavo ir džiaugėsi konstruktyviu darbu ruošiant koalicijos programą.

Komentarai, viešumoje lydėję parengiamąjį darbą („kam tokios plačios koalicijos reikia“, „visi drauge prie lovio, nežiūrint ideologijos“ ir pan.), iš esmės rodo, kad aplinka yra mažiau pasiruošusi pokyčiams nei valdančioji dauguma.

O juk tik iš besikalbančio su visais gali tikėtis, kad jis sieks valdyti Vilnių ne iš jėgos ir diktato pozicijų, o kompromiso ir sutarimo pagrindu. Tai yra labai svarbu, ypač akcentuojant, kad mūsų visų siekis – kad vilniečiai būtų tikrieji miesto šeimininkai. O jų juk yra visokios ideologijos žmonių.

Labai malonu, kad visi Lietuvos Sąrašo siūlymai – parengti ir patvirtinti darnaus miesto rodiklius, laikytis principo nedidinti socialinės atskirties, parengti ir įgyvendinti vilniečių nuomonės apklausos procedūras, išlaikyti želdynų plotus ir daugelis kitų, tarp jų – ir švietimo bei kultūros srityse, kaip ir eilė smulkesnių – sulaukė palaikymo ir liko programoje.

Dirbdami Ekonomikos, Miesto plėtros bei Švietimo ir ultūros komitetuose pavaduotojais tai įgyvendinti ir sieksime.

Keletas punktų – mažinti biurokratines kliūtis rengiant detaliuosius planus ir skatinti konkurenciją viešojo transporto sektoriuje – gali būti suvokti (ir visai pagrįstai!) dviprasmiškai ir tikrai galėjo būti suformuluoti kiek kitaip. Tačiau Lietuvos Sąrašo pozicija išlieka nepakitusi ir šiuo klausimu – svarstykime, bet sprendimas visų pirma turi būti naudingas vilniečiams, o ne privačiam kapitalui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gražinkite

„mikriukus”.

Tikrai

džiaugiamės, linkime kantrybės, ištvermės politikos debesyse.

Lietuvos sąrašui

Laikykitės visi kaip vienas. Nepasiduokit spaudimui iš konservinių liberastinių ir kitų nesutinkančių jūsų nuomonei ir programos vykdymui.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top