Londone gatvės pamokslininkai nepageidaujami

laikmetis.lt

Po Londone (Anglija) įvykusio pareigūnų ir 36 m. gatvės pamokslininko, gospelo dainininko susirėmimo metropoliteno policija atsakė į dienraščio „Daily Mail” kaltinimus krikščionių persekiojimu.

Ji teigia, kad nėra teisinga krikščionių persekiojimu kaltinti pareigūnus, „reaguojančius į kaltinimus dėl rasistinių ir homofobinių pasisakymų gatvėje”.

Dėl pamokslavimo pasiskundė vienas iš praeivių.

Pastorius Dwayne’as Lopezas (Dveinas Lopezas) pamokslavo prie prekybos centro vieno gatvėje Vakarų Londone, kai prie jo priėjo penki pareigūnai ir pareiškė, kad šis vykdo „neapykantos nusikaltimą”, susijusį su homofobija. Tuomet buvo pagrasinta suėmimu, jei jis nepateiks pareigūnams savo asmens duomenų.

Kalbėdamas po incidento, kurio filmuota medžiaga buvo paskelbta jutube, pastorius D. Lopezas teigė, kad policija persekioja Londono gatvės pamokslininkus.

Policija peržiūrėjo daugiau nei 50 minučių trukusį vaizdo įrašą, teigiama jos pranešime.

„Jokių nusižengimų nenustatyta. Tiesą sakant, susiję pareigūnai buvo pagirti už „profesionalų elgesį, kantrybę ir teisės aktų išmanymą” bei už gerą darbą potencialiai sudėtingoje situacijoje”, – teigė ji Daily Mail”.

Iš pietų Londono kilęs D. Lopezas neigė, kad elgėsi homofobiškai, ir „MailOnline” sakė, kad, pamokslaudamas „kreipėsi į visus”.

Tai tik dar vienas atvejis, kai vietos policijos pareigūnai grasina krikščionims suėmimu.

Trijų vaikų tėvas, kuris save apibūdino kaip „pradedantį pamokslininką”, teigė, kad šis nemalonus incidentas nesutrukdys jam toliau skelbti Evangeliją.

ŠaltinisCHRISTIAN TODAY, LAIKMETIS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top