Londono mero Sadiqo Khano biuras: baltaodžių šeima „neatspindi tikrųjų londoniečių”

Londono meras Sadiqas Khanas neseniai atsidūrė rasinio ginčo centre, kai jo oficialioje interneto svetainėje buvo paskelbta baltaodžių šeimos nuotrauka su prierašu „Neatstovauja tikriems londoniečiams”. Įžeidimas, apie kurį pranešė „The Mail on Sunday”, buvo pateiktas gide, kuriame žadama kreiptis į „visus, nesvarbu, koks jų amžius, lytis, seksualinė orientacija, etninė priklausomybė, religija, negalia ar šeimos sudėtis”.

Oficialus vadovas, kaip pristatyti mero ir Didžiojo Londono valdžios „prekės ženklą”, buvo išleistas tuo metu, kai J. Khanas šventė „Black Pride” – renginį, kuris, jo teigimu, parodė, kad „Londone mes vertiname savo įvairovę”. Vėliau jo biuras išsižadėjo antraštės, tvirtindamas, kad ją „per klaidą pridėjo darbuotojas ir ji neatspindi mero ar Didžiojo Londono valdžios nuomonės”.

Pareigūnai skubiai pašalino dokumentą iš mero svetainės, tačiau tuo metu ginčas jau buvo gerokai įsibėgėjęs.

Rašytojas ir profsąjungų narys Paulas Embery (Polas Emberis) paskelbė išvadą: „Tiesioginis rasizmas”. Naujosios kultūros forumo direktorius Peteris Whittle’as pridūrė, kad „jei tai būtų pasakyta apie juodaodžių šeimą, jau būtų buvę daug atsistatydinimo pareiškimų, karjeros būtų baigtos, o žiniasklaida apie tai diskutuotų dar per Kalėdas”.

Nuoroda į anglišką publikaciją: https://europeanconservative.com/articles/news/khans-office-white-family-doesnt-represent-real-londoners/

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top