Loreta Strøm. Man, gydytojai, naudotis galimybių pasu tolygu išduoti medicininius principus ir savo profesiją

Vakar turėjau įdomią diskusiją po Ekonomikos ir inovacijų ministrės postu apie Galimybių (GP) pasą.

Ten ir politikai sako atviru tekstu, kad GP yra yra priemonė skatinti vakcinuotis nuo C19 – kitaip tariant, skiepų reklama, įteisinta valstybiniu lygiu. Priverstinė ir pagrįsta ne medicininėmis, bet kokiomis tik norite kitomis indikacijomis – nes žmonės nori sugrįžti į normalų gyvenimą, keliauti, etc. Todėl tai niekaip nesusiję su sveikata, bet su farmacijos bizniu – ką mums kita bet kas besakytų.

Aš pasiskiepijau dviem dozėm, kadangi įvertinau, kad rizikų mano gyvenimo būdui (visų pirma dėl mano gydytojos darbo) prasme taip yra teisingiausia, bet tikrai nesinaudosiu šituo daiktu nei Norvegijoje, jei jis ir būtų toks įvestas, nei Lietuvoje – nes tai man būtų tolygu išduoti medicininius principus ir savo profesiją.

Na, o jei kada nors būsiu Lietuvoje, kol dar galios GP, lankysiuosi išimtinai tik tose vietose, kurios išties yra už lygias galimybes visiems.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dėl GP rūpinasi GP

kadangi GP buvo sukurtas gėjų izraelitų, tai kas nenorės turėti GP tuo susirūpins GP (generalinė prokuratūra) – už antisemitizmą ir homofobiją.
VOT !!!

Mes pasiskiepijom,tačiau

paso neimsim iš principo.Nes tai ne tik raginimas skiepytis,tai prievartavimas naudotis e-sistema,kuri nepatogi ir diskriminuoja daugelį žmonių grupių.Tačiau pinigai „įsisavinti”.Nepalaikysim šios elektroninės vergovės.

Ir as

Antra doze gausiu birzelio pradxioje. Bet to “paso” irgi neimsiu. Beje jau man sake ruostis treciam skiepui spalio men

Ne vien su "farmacijos bizniu",

nes visur pralaimėjo smulkus verslas, sparčiai naikinamas vidutinis, dėl to ir multimilijardierių turtas jau leidžia griebtis pasaulinės diktatūros.
O dabar pamąstykime, ką reiškia planai, kad 2023 m. turės būti paskiepyti 70% planetos gyventojų? Tai 7 iš 8: nepaskiepytas lieka būtent tas garsus „auksinis milijardas”, o kur liks 7 milijardai?
Galimybių pasas reikalingas versti vakcinuotis.
Vakcinavimas reikalingas „auksiniam milijardui” pasiekti per porą metų.
Virusas reikalingas dėl totalinio vakcinavimo, kurio sėkmę užtikrina mirtingųjų baimė numirti.
Baimė išbandyta per „musulmonų terorizmą” su 911 dvynių sugriovimo provokacija.
„Musulmonų terorizmas” perkeltas iš Artimųjų Rytų, kur
arabų ir žydų konfliktu pasinaudota politikoje valdant naftos kainas.

Kur

kur lygių galimybių kontrolierius – jei toks yra??? 🙂

Aplamai Lietuvos

medikai ir pacientai turi išeiti į gatves ir nesitraukti dėl visos Sveikatos sistemos.Dėl galimybės oriai gydyti ir gydytis.

Žinot, a mums, dezistams LRT,

svarbiausia amerikoniška segregacija. Gal žinote, kada ji panaikinta Amerike? Koks USA prezidentas panaikino šią gėdą?

Noriu skiepytis TIKRA C19 vakcina

„… nes tai man būtų tolygu išduoti medicininius principus ir savo profesiją.“ Tu jau išdavei! Tu sakai: „Aš pasiskiepijau dviem dozėm, kadangi įvertinau, kad rizikų mano gyvenimo būdui…“ Kad pasiskiepijai nuo C19, reiškia kad tą genetinį marmalą pripažįsti kaip skiepą, o tai reiškia kad kaip gydytojai tai garbės nedaro. O dėl ryzikų… Hmm… „Pasiskiepiję“ vistiek: Serga Gali platinti C19 Privalo* dėvėti kaukes Laikytis antikovidinių higienos reikalavimų ect. … normalaus gyvenimo vistiek nėra! Vos keli sakiniai, ir tiek loginių klaidų. Gerų norų neužtenka, reikalinga kompetencija… —- Aš „nesiskiepijau“ ir nesiruošiu TĄ genetinį marmalą savanoriškai IŠBANDYTI. Aš NORIU skiepytis TIKRA C19 vakcina! Deja, tokios vakcinos kolkas nėra. Yra tik kalbos, ir būk tai bandymai sukurti… kaip ir antikovidinius vaistus. Nors kita vertus,… Skaityti daugiau »

Lygio galimybės

Kur 2021-05-24 11:09
kur lygių galimybių kontrolierius – jei toks yra??? smile
–––––––
… tikrina dviejų (triejų) skylučių lygiavertiškumą.

Mąstantys

žmonės privalo boikotuoti GP, nes šita priemonė yra antižmogiška ir tarnaujanti išskirtinai farmacijai.

Visi karai

Kažkada baigiasi, baigsis ir šitas. Jo privalumas kol kas yra tas, kad nenaikina fiziškai. Plandemija trenkia skaudžiai psichologiškai, nes jų ir yra toks tikslas: visus palaužti, o po to pasitvarkyti taip, kaip jie įsivaizduoja, kad jiems reikia. Mūsų protėviai ėjo į miškus ir ten padėjo galvas, kad mes galėtume gyventi laisvoje šalyje. Šiandien gi mums nereikia eiti į miškus, tiesog nereikia eiti testuotis vien tam, kad testuotis ir nereikia marmaliuotis tuo neaiškiu serumu, be to palaikau mintį, kad nereikia ir nebūtina eiti į tas vietas, kur bus akivaizdi segregacija. Turime būti tvirti kaip suspaustas kumštis, tik tada galime tikėtis geros baigties.

Taškas G

Kartą Vilnius su G tašku ‘nuskambėjo’…
O su GP…
Matyt siekia paaiškinimo kur tas taškas G yra.

to Visi karai

Yra tokia teorija, kuri skelbia, kad visi karai prasideda ir baigiasi moters tarpukoju. Tai reiškia, kad karai kyla: Karai dėl moterų – reikia sekso partnerės. Karai dėl moterų – reikia pratęsti giminę. Karai dėl moterų – testosteronas spaudžia smegenis… Karai dėl moterų užgaidų. Karai dėl moterų intrigų. Karai baigiasi: Moteris kaip tvirtovė „paimta“. Moteriškos užgaidos praėjo. Moteriškos intrigos išseko. —- Įdomu, aktualu, svarbu kas TA ar TOS moterys dėl kurios/-rių kilo šis hibridinis žmonijos naikinimo karas. ============================ Kita teorija sako kad pasaulį valdo siuvėjai/kirpėjai itakodami karalienes, o šios (kaip kaklas sukinėja galvą) valdo karalius (su savo tarpkoju – vyras nenori „badauti“). —- Įdomu, aktualu, svarbu kas TAS ar TIE siuvėjai/kirpėjai dėl kurių kilo šis hibridinis žmonijos naikinimo karas. ============================ Karinė… Skaityti daugiau »

Avinas

Vardan užsienio milijardierių gerovės sutinku pasitrumpinti gyvenimą. Man jų gaila, nes dar per mažai gali išlaikyti meilužių – taip pat ir iš Lietuvos.

Yra

Yra LR piliečio pasas, o šita programėlė „GP”, skirta kontrolei ir sekimui š. verta. kaip ir ana buvus koronkės programėlė. Žmonės nesinaudos ir nekreips į šitą marazmą dėmesio, o eis į tas kavines, sporto klubus, renginius ir pan. kur jo nereikalaus.

GMP

Ar turint GP nereikės GMP (Gretosios Medicininės Pagalbos)?

Fox

Tucker Carlson Shatters Media Silence — Kodėl tūkstančiai miršta nuo kovido skiepų?
JAV per 4 m4nesius oficialiais duomenimis nuo kovido skiepo mirė apie 4000. Nors sistemai apie mirtis praneša tik apie 1% atvejų. Bet net ir šie duomenys yra didesni, nei mirtys nuo visų kitų skiepų kartu sudėjus per 15 metų. Kai skiepijant nuo kiaulių gripo, paskiepijus keliasdešimt milijonų žmonių, mirė 40, JAV vyriausybė sustabdė skiepijimą, nes nusprendė, kad tai perdaug pavojinga. Dabar apie šalutinį poveikį išvis nekalba, o visus abejojančius tiesiog užčiaupia.

https://citizenfreepress.com/column-1/tucker-carlson-shatters-media-silence-why-are-thousands-of-people-dying-from-covid-vaccine/

Man atrodo

Galimybių pasas atspindi diktatūrą, kuri įsigali.

ah1

o jums nieko keisto kad Galimybių paso technologinį sprendimą sukūrė Izraelio bendrovė „Wix“ ir Galimybių paso technologiniam sprendimui reikalinga E. valdžios vartų autentifikavimo paslauga? Izraelis perima Lietuvos su visais lietuviais valdymą per Galimybių pasą bei lietuvių sveikatos ir gyvenimo kontrolę per Galimybių pasą?

stasys

Ir ko tai autorei čia taip rūpi kas toje Lietuvoje dedasi ?.. gyvena sau Norvegijoje lai ir toliau gyvena ir gerbia tos šalies įstatymus, o kam čia rūpės jei ji kada nors užsuks tranzitu į Lietuvą ? Mūsų šalelė nenuskurs praradusi tokia žmogaus laisvių gerbėja . Atsiprašau , bet man ‘zdindzilia’ ką mano ta Norvegijos gyventoja ..geros blogos idėjos tampa aiškios jas patikrinus laikų , GP ne išimtis .

Yra gi

Yra gi ir garbingai mąstančių gydytojų, skiepai -tai sveikata , o jais pasinaudojimas sukuriant „Galimybių pasą” grynas biznis, Armonaitei savo šalininkų formavimas, panaudojant žmonių segregaciją: atstumiant tuos, kurie dar nepasiskiepijo, tuos,kurie negali skiepytis dėl sveikatos, tuos, kurie neturi modernių telefonų (liaudyje vadinamų „tapšnoklių) ir tų, kurie dėl savo įsitikinimų nesiruošia skiepytis( nors PSO -pasaulinė sveikatos organizacija : deklaruoja:jokios prievartos, laisvanotiškumas )Armonaitės sprendimų viršenybė. Pagaliau mes visi esame Lietuvos piliečiai, mokantys valstybei mokesčius.

štaziui

stazele, gyveni sau vienoje palatoje su Kleopatra ir Mata Hari, lai ir toliau gyvenk. Vaistukus gauni, sanitarai išveda pasivaikščioti… tik vėl, rupūžokai, nesuganė tavęs. Vėl nusigavai iki klaviatūros – maigai bile kokias raides. Ir ko tai stazelei vis rūpi, kas toje Lietuvoje darosi? Mūsų šalelė neskursta palatoje minkštomis sienomis laikydama tokias stazeles.

News Target

Skiepai pripažinti veiksmingu naikinančiu ginklu. Visi žmonės turi teisę priešintis:
https://www.newstarget.com/2021-05-24-vaccines-extermination-weapons-global-depopulation-campaign.html

Michael Haynes (Life Site News)

2021 m. gegužės 21 d. („LifeSiteNews“) – JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento išleisti el. Laiškai, susiję su dr. Anthony Fauci ir Dr. H. Clifford Lane, rodo Sveikatos organizacijos (PSO) ir Nacionalinio sveikatos instituto (NIH)orientuotą į Kiniją požiūrį į COVID-19. El. laiškai patvirtina, kad šios organizacijos yra pavaldžios Kinijai. 301 puslapis el. laiškų buvo paskelbta po „Judicial Watch“ ieškinio „Daily Caller News Foundation“ užsakymu dėl Informacijos laisvės įstatymo (FOIA) ieškinio. Ieškoma informacija apėmė Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) direktoriaus Anthony Fauci ir direktoriaus pavaduotojo H. Clifford Lane’o susirašinėjimo įrašus, susijusius su „PSO“ arba pagrindiniais PSO nariais ir vadovais.” Stebimas laikas buvo 2020 m. sausio 1 d. – 2020 m. balandžio 1 d. Patys el. laiškai yra smarkiai redaguoti.… Skaityti daugiau »

Michael Haynes (Life Site News) 2

2020 m. Sausio 20 d. PSO pareigūno atsiųstame el. lLaiške minima baigta epidemiologinė „padėties“ analizė, apibūdinant ją kaip „griežtai konfidencialią“, skirtą tik PSO strateginės ir techninės patarimų grupei dėl infekcijų pavojų. (STAG-IH).

Vasario 13 d. PSO elektroniniame laiške NIH nariams, vykstantiems į Kiniją įvertinti padėties vietoje, buvo griežtai nustatyta, kad visa informacija turi būti laikoma slapta ir konfidencialia, kol Kinija iš esmės nepatvirtins jos sklaidos: „SVARBU: Prašau tai traktuoti kaip neskelbtiną, o ne viešą komunikaciją, kol nesusitarėme dėl komunikacijos su Kinija“.

https://www.lifesitenews.com/news/emails-between-who-nih-and-fauci-reveal-chinese-influence-on-covid-response

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top