Los Andželo mokyklose veikia LGBT „Vaivorykštės klubas“ vaikams nuo 5 metų

Los Andželo jungtinė valstybinių mokyklų taryba organizuoja „Vaivorykštės klubą“, kurio tikslas – mokyti vaikus nuo penkerių metų su LGBT susijusiomis temomis.

„Vaivorykštės klubai yra įtrauki erdvė, kurioje pradinių klasių mokiniai gali tyrinėti su LGBTQ+ susijusias temas,“ – aiškina Los Andželo jungtinė valstybinių mokyklų taryba savo vadinamojo Vaivorykštės klubo“ aprašyme.

Kitoje aprašymo vietoje Los Andželo valstybinių mokyklų taryb aiškina, kad „Vaivorykštės“ klubas „yra erdvė, kurioje minimos įvairios tapatybės, įskaitant lesbiečių, gėjų, biseksualų, translyčių, nedvinarių, keistalyčių, abejojančiųjų, interlyčių, aseksualių ir dviejų dvasių asmenų tapatybes!“

„Nežinote, ką reiškia visi šie žodžiai?! Nežinote, ar jie jums tinka? Nesijaudinkite! Kiekvienas yra laukiamas ir bus daug laiko klausimams užduoti,“ – priduriama aprašyme.

Keletas „Vaivorykštės klube“ vykstančių „užsiėmimų“ vadinasi „Tapatybės žemėlapiai“ ir „Meilė yra meilė“.

Užsiėmimo „Meilė yra meilė“ metu vaikams bus užduodami tokie klausimai: „Ar esate matę šį ar kitus filmus su LGBTQ+ personažais?“, „Kaip manote, ar svarbu, kad filme ar televizijos laidoje būtų keistalyčių (angl. –queer) ir (arba) translyčių personažų?“ ir „Ar esate anksčiau matę personažų, turinčių bruožų, panašių į būdingus jūsų tapatybei?“

Ironiška, kad Los Andželo valstybinių mokyklų taryba rengia „Vaivorykštės klubą“ pradinių klasių moksleiviams, o daugelis kairiųjų tvirtina, jog jie nesiekia vilioti vaikų.

Akademinei bendruomenei, pramogų industrijai, pagrindinei žiniasklaidai ir įžymybėms toliau reklamuojant translytiškumą, vis daugiau jaunų žmonių pradeda abejoti savo biologine lytimi.

2021 m. Trevor Project paskelbtame tyrime nustatyta, kad daugiau nei vienas iš keturių – 26 proc. – LGBTQQIAAP2S+ jaunuolių identifikuojasi kaip nedvinariai (nesitapatinantys su viena iš dviejų lyčių, red.). Dar 20 proc. teigė, kad nėra tikri arba abejoja, ar jie nesitapatina su nedvinariais.

Neseniai atliktas tyrimas taip pat tvirtai rodo, kad socialinis užkratas yra veiksnys, lemiantis paauglių ir jaunų suaugusiųjų tapatinimąsi su translytiškumu.

Šaltinis: Breitbart

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top