Lytis – įgimtas bruožas, kurio nekeičia vaistai ar chirurginės intervencijos, – skelbia JAV gydytojų deklaracija

laikmetis.lt

Vienas iš JAV gynėjų šią savaitę EWTN naujienų tarnybai teigė, kad svarbiausios medikų grupės ir gydytojai pasirašė deklaraciją „Gydytojai, saugantys vaikus“, kurioje išreiškiamas „rimtas susirūpinimas“ dėl elgesio su nepilnamečiais, kuriems nepatinka jų biologinė lytis.

Džil Saimons (Jill Simons), Amerikos pediatrų kolegijos vykdomoji direktorė, ketvirtadienį „EWTN News Nightly“ laidos vedėjai Tracy pasakojo, kad medikų grupė „skambina pavojaus varpu“ po neseniai nutekintų Pasaulinės profesinės translyčių sveikatos asociacijos bylų, kuriose translyčių gynėjai pripažino, kad vaikai, kuriems atliekamos visam gyvenimui pakeičiančios procedūros, yra per jauni, kad galėtų duoti informuoto asmens sutikimą.

Taip pat pavojaus varpais buvo paskelbta Anglijos Cass apžvalga, kurioje nenustatyta išsamių įrodymų, pagrindžiančių įprastą translyčių vaistų skyrimą lyties disforiją turintiems nepilnamečiams.

Šie atskleidimai „turėjo įtikinamų įrodymų, kad šis vadinamasis lytį patvirtinantis priežiūros gydymas neturėtų būti tęsiamas“, – sakė Saimons.

„Manėme, kad mūsų kolegos čia, JAV, atsižvelgs į tai ir taip pat padarys tą patį bei padarys pertrauką, bet jie tęsė“, – sakė Saimons. – Mes tiesiog susibūrėme kaip gydytojų, organizacijų koalicija ir pasakėme: „Užteks“.

Deklaraciją „Gydytojai, saugantys vaikus“ pasirašė aštuoniolika sveikatos politikos ir medicinos organizacijų, įskaitant Katalikų medicinos asociaciją (CMA), taip pat beveik 100 gydytojų ir sveikatos apsaugos vadovų.

Joje patvirtinama, kad lytis yra „įgimtas bruožas“, kurio „nekeičia vaistai ar chirurginės intervencijos“. Joje kritikuojama lyčių ideologija, nes ji nesiremia „šių įgimtų lytinių skirtumų tikrove“, ir toliau aiškinama, kad medicininiai sprendimai turėtų „gerbti biologinę tikrovę ir asmens orumą“.

CMA vykdomasis direktorius Marijus Dikersonas (Mario Dickersonas) teigė, kad jo organizacija pasirašė deklaraciją siekdama apsaugoti vaikus.

„Jos esmė – vaikų apsauga. Tai – pirmiausia ir svarbiausia, – aiškino jis. – Yra atliktas tyrimas, kad [transseksualumas] paliečia 1 proc. vaikų Jungtinėse Valstijose. [Jungtinėse Valstijose yra] 72 milijonai vaikų, taigi tai yra 720 tūkst. vaikų… Mes iš tikrųjų ginam vaikus – tai pagrindinė priežastis.“

M. Dickersonas pažymėjo, kad 16 proc. JAV ligoninių yra katalikiškos.

„Mes tikrai skatintume jas pasirašyti šią deklaraciją ir užtikrinti savo pacientus, kad jos stovi nekenkimo vaikams pusėje, bei padaryti viešą pareiškimą“, – sakė jis.

„Jei katalikiškos ligoninės ir sveikatos priežiūros sistemos pasirašytų šį dokumentą, manau, kad tai turėtų didžiulį poveikį bendrai sveikatos priežiūrai Jungtinėse Valstijose.”

ŠALTINIS CNA

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top