M. Chodorkovskis: daugiau nebetylėsiu

echo.msk.ru

Mūsų valdžia nepaliaujamai meluoja. 9-ąjį dešimtmetį – dėl Afganistano. 10-ąjį dešimtmetį – dėl Čečėnijos. Šiandien – dėl Ukrainos.

Mes tai žinome. Tačiau tyliai laidojame savo kolegas, draugus ir artimuosius, kurie dabar pasiskirstė po abi konflikto puses, kurie vienas kitą žudo ne dėl to, kad nori, o todėl, kad senstančiai valdžiai visada reikia šviežio kraujo. Tylime ir apsimetame, kad tikime tokia valdžia.

Kodėl?

Juk galėjome, ir vis dar galime, tai sustabdyti. Visai nesunku išeiti į gatvę, pagrasinti streikais. Valdžia iš karto suklus – ji bailė.

Taigi kodėl tylėjome? Išsigandome?! Bijome net galvoti? O vaikų laidoti nebijome?! O į brolius šaudyti? Kaip po viso to reikės gyventi?

Todėl ilgiau tylėti nenoriu ir netylėsiu!

Iš rusų kalbos vertė DELFI.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
gudi giria

chodorkovski tavo broliai ir Valdo ukrajina,per perversmus kijeve ir jus sukurtas pragaras jusu ainiai dnepropetrovske turi kariuomene,jus ten viska paverge,o rusija kitoke ir negali buti,jus ja priverciat gintis,ar ginti nesvarbu,turetum tyleti ir dziaugtis,kad putinas paleido I laisve,uz tokius nusikaltimus prastam mirtingajam butu saules nematyti amziais

ruta

Manau , kaip Rusijoje , taip ir Lietuvoje , dauguma pilieciu turi ‘chaluju’ gena , todel neis , nekovos , nestreikos .

ruta

Ka veikia Rusijos teroristai Ukrainoje ? Kodel Rusija negina savo rusakalbiu Cecenijoje , Kazachstane , rusai buvo priversti tiesiog begti nuo vietiniu neapykantos , bet Putkinas negirdejo , nemate …

Marija gudžiai giriai

Sąžinės turėkit. Ir bjauriausiam cinizmui reikia ribų.

Taigi

Jeigu Rusijos liaudis prakalbėtų, tai tokie Chodorkovskiai į kalėjimą mažiausiai šimtui metų sėstų už jų apiplėšimą, o gal ir ant šakos būtų pakabinti.

Letas Palmaitis dėl Taigių

Tai kodėl ta liaudis vis neprakalba? Arba kai prakalba, tai po to dar labiau apiplėšiama?
Beje, gal taigiai nežino, kad tos liaudies be galo mylimas vadas, išvadavęs Krymą ir dabar bandantis išvaduoti Ukrainą, stebuklingu būdu sugebėjo sukalti daugmilijardinį kapitaliuką vien iš savo algos – tikrai neeiliniai sugebėjimai!

Ačiū ,broli,už

žodį.Tai pradžia.

ženklai....

ėjimas į jevrosojūzą, kuris negina ir nepadeda kovoti prieš okupantą….. Pasaulio pabaigos ženklas…

Šiaip,tai iš tiesų

šio režimo pabaigos pradžia.Kitas klausimas,kiek tai kainuos gyvybių ir laiko.Bet tai dar ne viskas.Per šimtmečius susiklostęs istorinis rusų mąstymas.Jį pradėti keisti galima,tik įvardinus sau visus nusikaltimus ar kolaboravimus.Kaip tai padaryti,jei net Lietuvoje to neprisipažįsta Grybauskaitė ar Landsbergis.O tai reiškia,kad Rusijoje vėl gims naujas diktatorius.Pirma turi duoti toną Lietuvos patriarchai,gal tada kas pajudės ir Rusijoje.Reikia tikėti ir tą tikėjimą išlaikyti.Tikėti laisve.Lietuva šio tikėjimo neišlaikė.Pasidavė iliuzijai,kad gali nevaržomai valdyti tautą ir savavaliauti nebaudžiamai.Išbandymai tik prieš akis.O galėjo to nebūti.Garliava.
Beje, o ar gali Ponas Chodorkovskis kalbėti taip,kad jį išgirstų .Juk ten viskas užblokuota.

Taigi

Jau seniai žinoma, kad Amerika Chodorkovskiui yra numačiusi Rusijos prezidento postą, kaip Porošenkai buvo numačiusi Ukrainos prezidento postą. Manote, kad Porošenką išrinko? Nejuokinkite.

To taigi

Gal užteks pliurpti nesąmones

wwens

process growth tandem first step consumers check credit score for free information policy specialize

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top