M. K. Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Šį ketvirtadienį, lapkričio 28-ąją, 19 valandą M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje, Savičiaus g. 11, vėl renkasi Tiesos.lt klubas.

Klubo svečiai – Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius ir teisininkas Kęstutis Milkeraitis.

Diskusijos tema: „Kokių sprendimų reikia, kad Lietuvos teisėtvarka dirbtų Lietuvai?“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
idomu

ateisiu.

ne tie

zmones apie tiesas kalbesis klastunai su daline tiesa zmones bukit budrus labai atsargus,cia ne tie zmones bus negerai,yra tautininkai,kur parasus renka varksta del lietuvos,tai cia reikia ziureti,kur triuse issivadavimo zmones.drasiecius isdavet,tai dabar nors nesuklyskite.tas tiesos klubas na netikiu as jais nors tu ka baltarankiai,sorosistai negerai

kaunietis

Nesuprantu ,,tiesos ieskotojo” Gailiaus, balsavusio uz Venckienes imuniteto panaikinima ir prisidejusio prie gaujos, iniciavusios apkaltos Venckienei svarstyma.

Arnė

linkėjimai Tiesos.lt klubui. Jūsų buvimas, visuomenės informavimas, jos telkimas labai svarbūs Lietuvai.

Elito

klubas.Manau,nedraugai visada tyliai pasiskaitinėja,ką mano šie žmonės.

klausimas

urbsiui kam jus atstovaujat seime?paziurekit kokius kaltinimus ponas Urbsys mete Venckienei siandien seime

Stasys

Dariau, matau greta sėdinčius Gailių ir, lyg tai, Urbšį. Paklauskite, kodėl jie nemėgsta Neringos Venckienės? Ką ji jiems blogo padarė? Ar jie irgi su tais, kurie, žūt būt, nori su ja susidoroti, nes bijo jos, kaip ir tiesos? Ar tiesiog neturi savo orumo ir tiesiog paklūsta to š… masiulio valiai?

gal reiktu tinkamai reaguoti

I seimui pateikta medziaga ?

Taip,yra

painiava.Jei Gailius ir Urbšys pritaria,kad reikia nuslėpti pedofiliją,aš susilaikau jų atžvilgiu.Ir aplamai,kol nebus iš naujo išaiškinta pedofilija su užsienio pagalba,mano paramos nusipelno tik D.Kuolys.Gailius ir Urbšys žaidžia partijų žaidimus,o mano aplinkai jie neįdomūs.Lietuva išsivaikščioja.

Gailiaus

elgesį, Venskienės,atžvilgiu,galima padaryti tik vieną logišką išvadą,kas gali paneigti,kad mūsų teisėsauga prikišusi nagus prie šio reikalo,kad tos žūtys tai mūsų spec tarnybų darbas ir tame dalyvavo pats Gailius,tai jis niekaip negali būti suinteresuotas tiesos paieška.

??????????????????????????????????

GAILIAU,KAS TU?????????

Egle

Nezinau ,as nelabai tikiu ir paciu Kuoliu ,uz ka jam pries kelis metus buvo skirta didziule pinigu suma?Netikiu jais,zaidzia jie cia kazkokius zaidimus…

netikiu

Gailium,taškas.

nuomonė

Man atrodo kur Gailius, abejoju tiesa ir teisingumu. Jis myli tik save, kovoja už save, didžiuojasi savimi… Mano galva Urbšiui ir Gailiui Tiesos klube ne vieta, jeigu norite, kad Jumis tikėtų ir vertintų. Čia mano asmeninė nuomonė, ateitis parodys.

Arūnas

Norisi Kuoliu tikėti,bet kai matai šale tuos du veikėjus,tada pradedi abejoti.

Benas

Kodel Lietuvoje nebuvo desovietizacijos? Antra Lietuva mano nuomone gali isgelbeti tik jaunimas iki 40m tik gaila, kad jo nekazin kiek liko.

klausimas

O Gailius prie ko? Juk jis pirmas prieš tiesos siekiančią Venckienę

Venckienes

burelio fanatai.Jeigu norite suzinoti tiesa,tai kaip tik visi turi jungtis,diskutuoti ir spresti kaip elgtis kad Lietuvoje isvalyti teisesauga ir valdzia nuo melagiu,sukciu ir manipuliuotoju.Jeigu vadovautis tik Venckienes gerbeju tiesos ieskojimu,tai rezultatas buvo seimo rinkimai ir su tokiu skaiciumi parlamentaru is jos puses,ka galima padaryti.Todel reikia ieskoti bendraminciu.Ta begaline kritika tu,kurie ne su Venckiene ,rezultatu neduos.Per tuos metus kiek dar buvo tragediju Lietuvoje ir gyvos merginos sudeginimas ir vaiku dingimas.Taip kad rei8kia matyti salies situacija visumoje.Gailius kaip tik atvirai ir astriai pasisako apie nusikalstama VSD veikla ,kuri minima ir pedofilijos byloje.Jeigu jums taip svarbu tik Venckienes seimos tragedija,kuri aisku baisi ir daugeli sukrete,bet nematyti kitu valdzios nusikaltimu,nieko nepasieksite.

to Venckiene

idomu ,kodel reikia pamirsti,kaip verzesi pas imuniteta turincia teiseja,lauze jos namus,draske mergaite,gal todel dabar ,degina mergaite ,dingsta vaikai,kad policija ir prokurorai savo elgesiu ,tai leido,o gal sekantis busite jus,o seimunai Gailius ir Urbsys pasakys,kad cia kazkas itartino,tai mano nuomone

Ar LS už galias Tautai ar  nomenklatūrai?

Jei ir toliau LS aktyvas ir jos gerbėjai propaguos, kad teisėsaugą ir teisėtvarką turi formuoti Seimas ( kiek į šoną prezidentūrą pastumdamas:) 🙂 ) , o ne Tauta, tai reikštų ,mano nuomone ,kad ši dar nesusifornavusi jėga neturi esminių reformatoriškų ketinimų… Stebiuosi ,kaip save demokratais vadinantys žmonės mano, kad ,,valdomos demokratijos” įrankiu oligarchinės santvarkos pančiuose esantis Seimas (tokie ir bus būsimieji Seimai) gali turėti noro tarnauti suverenui ir skirti sąžiningus, vertybiškai orientuotus žmones į teisėsaugos postus … Gerbiu vertybiškai apsisprendusius visuomenininkus ir paprastus piliečius ,kurie nori teisėsaugoje reformų , o ne jų imitacijos… Partijos, net ne parlamentinės, svajoja viską tvarkyti per Seimą, o o demokratiški visuomenininkai siekia gražinti galias Tautai- Suverenui… Idomu, ar LS bei tautininkai toliau laikysis įsikibę YP… Skaityti daugiau »

Arūnas>Venckienės

ne FANATŲ būreliui. Gal bus galima pagalvoti apie jungimąsi, kai atsakysite į klausimus.Kur ponas Gailius ir ponas Urbšys buvo,kai buvo drąskomi Kedžių namai,daužomi žmonės? Kodėl ponas Gailius ir ponas Urbšys balsavo už tai,kad būtų panaikinta Venckienės teisinė neliečiamybė su teise ją suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę? Kodėl ponas Kuolys dalyvaudamas mitinguose prie prezidentūros lyg ir palaiko Venckienės FANATUS,bet teisėsaugą nori keisti su tais žmonėmis,kurie Venckienę norėjo sunaikinti? Negalima nei vieno žmogaus aukoti vardan kieno tai interesų. Teisybė arba yra,arba jos nėra. Vien Gailiaus būvimas ciniko Masiulio partijoje sukelia daug klausimų.

Arunai

idomu kiek dar metu jus rasinesite ir klausinesite apie mergaite,Venckiene.Juk matote kad greit du metai ir niekas is valdzios taip ir neatsake.Paskaiciuokite skaiciu komentatoriu,kelianciu si klausima.Taip,kad reikia veikti kitaip,vienytis su tokiais kaip Gailius,jis savo veiksmais gali daugiau prisideti prie tiesos isaiskinimo.O jusu be galo kartojamos tos pacios frazes nieko neduoda.Organizuokite ne 2o zmoniu bureli,o tukstantini mitinga prie prezidenturos,juk matete kokios minios ateina Kijeve,Tbilisyje,Egipte,Graikijoje.O sedeti prie kompiuterio ir visus ,isskyrus Venckiene kritikuoti,ne iseitis.

Apuokiukas

Nepamirškit, kad V. Gailiaus partija dalyvavo pedarastų eitynėse Vilniuje. Ir tuo viskas pasakyta.

Arūnas > Arunai

Kritikuoju ne aš,o jūs. Uždaviau tik kelis klausimus,į kuriuos noriu atsakymų. Aš neorganizuoju mitingų,aš juose dalyvauju.Prie prezidentūros buvau penkis ar šešis kartus, nors pats gyvenu Kaune,taip kad sėdėjimu tik prie kompiuterio mane neapkaltinsit. Ir nereikia lyginti mūsų su gruzinais, ukrainiečiais, egiptiečiais ar graikais,nes mums iki jų toli. Šios tautos net nebutų leide,kad įvyktu tai kas buvo Garlevoje. Gerai Patackas yra pasakęs,esame nusmurgėlių tauta. P.S. Jei turite drąsos kritikuoti,tai turėkite drąsos ir vardą pasirašyti.

aTSAKYMAS

Ponas Arunai,as taip pat dalyvavau mitinguose,gal juose ir matemes.Tikejau kad per seimo rinkimus taip vadinama opozicija susijungs ir Venckiene ir Kuolys ir Matulevicius.Kalbos buvo grazios ir daug zadancios.Paskui visi norejo eiti i seima atskiromis grupelemis kas gavosi matome,Paskui esantys Venckienes sarase tarp saves susipyko del reitingavo ir tame sarase buve kandidatai kele itarimu.Teisingai parasyta nusmurgusi tauta.,ir as labai nusivyliau.Taciau mastykite blaiviau,ar tie pastovus komentarai i tustuma duoda ir duos kokius nors rezultatus.Mn asmeniskai labiausia gaila ne Venckieneso tu nekaltu zmoniu stovejusiu jos ir Deimantes gynyboje.Kurie buvo sudauzyti ir dar ir teisiami.Vot jie turetu susivienyti ir paduoti musu valdzia i Europos zmoniu teises teisma.Nors jus ir priestarausite,taciau Deimante atiduota kokia ir bebutu,bet motinai.Prisiminkite tokia Jonaitiene,kuri ir nuzude savo vaikus tokiu atveju… Skaityti daugiau »

Daina

manau abejones išsklaido tik atsakymas. O ko paklausti gerb. Gailiaus mes tikrai turim. Juk kiekvienas gali suklysti. Ir tokioj nuomonių košėj galima nepilnai susigaudyti, bet visgi manyčiau, kad neskanu vadinti vieni kitus „Venckienės fanatikais”. Tai amoralu ir neetiška. Tai atspindys to, ką mums jau keletą metų grūda į galvas oficialioji „teisingoji” purvasklaida. O mes neturėtume pasiduoti tokiam cinizmui (to ir siekiama) ir gerbti vieni kitus. Bei atvirai susitikime užduoti gerb. Gailiui klausimą: kodėl jis balsavo už parlamentarės Venckienė neliečiamybės atėmimą, neturėdamas įrodymų, kad ji padarė nusikalstamą veiką bei pasisakė už jos suėmimą. Ar jo buvimas liberalų partijoje yra jo sąmoningas apsisprendimas, nes būtent šie žmonės stipriai susikompromotavę visuomenės akyse?

komentaras

Myra Kovalski raso ka kalba susitikimuose seimunas Gailius

M. K. Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Spalio 17 dieną, ketvirtadienį, 19 valandą M.K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11, Vilnius) renkasi Tiesos.lt klubas.

Susitikimo tema „Svarbiausi Lietuvos Sąrašo darbai“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

M. K. Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Gegužės 2 dieną, ketvirtadienį, 18.30 valandą M.K. Čiurlionio namuose Vilniuje renkasi Tiesos.lt klubas. Diskusijos tema „Lietuvos lietuviai ir lenkai: kaip sugyvensime?“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

M.K.Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Kovo 14 dieną, ketvirtadienį, 19 valandą M.K. Čiurlionio namuose Vilniuje susirinkęs Tiesos.lt klubas diskutuos tema „Ar skaidri vaistų kontrolė Lietuvoje?“. Bus kalbama ne vien apie cukrų po 3–4 tūkstančius litų už kilogramą, bet ir kitais klausimais.

Diskusijose sutiko dalyvauti VVKT darbuotojai: MRU profesorius, habil dr. Donatas Stakišaitis, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas dr. Rimas Jankūnas, MRU doktorantė Kristina Zamarytė-Sakavičienė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

M. K. Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Vasario 28 dieną, ketvirtadienį, 19 valandą M.K. Čiurlionio namuose Vilniuje susirinkęs Tiesos.lt klubas kartu su ekspertais diskutuos tema „Ar Lietuvos saugumas saugo Lietuvos valstybę?“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

M.K.Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Vasario 7-ąją, ketvirtadienį, 19 val. M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11, Vilnius) vėl rinksis Lietuvos Sąrašo įsteigtas Tiesos.lt klubas.

Bus diskutuojama tema „Pagrindiniai dabarties iššūkiai ir Lietuvos Sąrašo uždaviniai“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

M.K.Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Šį ketvirtadienį, sausio 17-ąją, 19 valandą M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11, Vilnius) vėl rinksis Lietuvos Sąrašo įsteigtas Tiesos.lt klubas.

Susirinkę mokslo, kultūros, politikos žmonės ir visuomenininkai kartu su klubo svečiais – žurnalistais Rūta Janutiene ir Daliumi Stanciku – diskutuos tema „Naikinama ir cenzūruojama viešoji erdvė: kaip ją susigrąžinti?“

Diskusijos video įrašą Tiesos.lt skelbs savo skaitytojams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

M.K.Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Gruodžio 13-ąją, ketvirtadienį, 19 val. M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje renkasi Lietuvos Sąrašo įsteigtas Tiesos.lt klubas.

Susirinkę mokslo, kultūros, politikos žmonės ir visuomenininkai diskutuos tema „Kaip priešinsimės valstybės užvaldymui?“.

Klubo svečiai – LR Seimo nariai Vitalijus Gailius, Povilas Urbšys ir Naglis Puteikis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

M.K.Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Lapkričio 29-ąją, ketvirtadienį, 19 val. M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) pirmą kartą renkasi Lietuvos Sąrašo įsteigtas Tiesos.lt klubas.

Susirinkę mokslo, kultūros, politikos žmonės ir visuomenininkai diskutuos tema „Ar šiandienos Lietuvoje įmanoma vertybėmis grindžiama politika?“.

Klubo svečias – sovietmečio disidentas, pogrindžio kultūros leidinių rengėjas, Kovo 11-osios Akto signataras, LR Seimo narys Algirdas Patackas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top