Mantas Adomėnas: Konservatorių vadovai nepasitiki partijos narių sąmoningumu

Tautos sąmoningumu seniai nepasitikinčios Tėvynės sąjungos narys Mantas Adomėnas viešai pasipiktino tuo, kad partijos vadovai nepasitiki partijos narių sąmoningumu. Keista: o kodėl turėtų? Argi eiliniai konservatoriai niekad nėra balsavę už buvusius komunistus? O apie tautą, balsuojančią už komunistus, vienas partijos lyderių yra išsakęs aiškią nuomonę.

Tiesos.lt siūlo susipažinti su konservatorių Vilniaus skyriaus vadovo Manto Adomėno partijos kolegoms išplatintu laišku:

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) partijos narys išplatino vieša laišką kolegoms, kuriame teigia, kad pastaruoju metu partija tarsi susiskaldžiusi, nes vis dar nėra aišku, kas atstovaus sostinės mero rinkimuose.

„Rašau Jums mūsų partijai Vilniuje nelengvu metu. Neseną Ingridos Šimonytės pirminį sutikimą kandidatuoti lydėjo nuoširdus partiečių entuziazmas ir įtikėjimas priartėjusia pergale, o jos pasitraukimas iš galimų kandidatų sukėlė neišvengiamą nusivylimą ir abejones. Šiame kontekste ypač nesuprantami atrodo vieši pareiškimai, kurie skaldo ir silpnina, o ne telkia ir vienija. Partijos vadovybės nariai paskelbdami kvietimą Prezidiumui „iš viršaus“ nuleisti Vilniui kandidatą į merus, turėtų prisiimti atsakomybę dėl to, kad viešai rodo nepasitikėjimą Vilniaus skyrių sprendimais ir skatina partiją tapti vidinių rietenų arena, kai būtina susitelkti rinkimų kovai“, – laiške teigia M.Adomėnas.
Politiko teigimu, bet kokiu atveju partija turi būti suinteresuota išsirinkti stipriausią kandidatą mero rinkimams.

„Nesuprantami tokio kvietimo tikslai – niekam Vilniaus Sueigoje nekyla nė abejonės, kad reikia svarstyti ir kviesti kuo stipresnius kandidatus tiek į sąrašą, tiek į mero poziciją; tai jau buvo daroma kviečiant Ingridą Šimonytę. Kaip teisingai pastebėjo partijos pirmininkas Andrius Kubilius, kandidatą į merus „turės rinktis ir tvirtinti partijos Vilniaus miesto skyriaus nariai“. Labai rimtai žiūriu į tai, kad ne kas kitas „viršuje“, o būtent Vilniaus skyrių nariai priims šį sprendimą ir tvirtai tikiu, kad jie spręs taip, kaip geriausia Vilniui. O noras darant spaudimą per žiniasklaidą primesti savą kandidatą liudija nepasitikėjimą partijos demokratinėmis procedūromis, nepasitikėjimą partijos narių sąmoningumu ir jų ryžtu siekti pergalės“, – teigė politikas.

M.Adomėnas savo laiške taip pat kvietė partijos kandidatą į sostinės merus rinkti demokratiškai, o ne „nuleisti iš viršaus“, bet to, partija turi susitelkti, o ne skaldytis prieš laukiamą politinę kovą.

„Kandidato į merus klausimą spręskime demokratiškai, mūsų bendruomenėje. Kviečiu šiame procese dalyvauti visus, kuriems iš tikrųjų rūpi Sostinės ateitis. Svarbiausia viena – kad mūsų kandidatas į merus ir visa mūsų savivaldos komanda jaustųsi bendraminčių bendruomene, pati atsakingai priimanti sprendimus ir pati juos įgyvendinanti. Drauge būtina, jog ji patirtų vieningą stiprų palaikymą ir iš partijos vadovybės“, – laiške kolegoms teigė M.Adomėnas.

Šaltinis: alfa.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marija

Įsikando šuo į uodegą. Tiek metų tyčiojęsi iš demokratijos, dabar jos šaukiasi.

TSKP CK politinis biuras svarsto

konunistų partija eilinį sykį pasakys savo šuniukams konservatoriams, ką jie turi kelti į merus.
Pakentėkite, palaukite – komunistai kol kas tariasi.

Kritikas Pikčiurna

Kai aukščiausi TS-LKD vadai pareiškia, kad Konstitucijoje įvardintu suverenu – Tauta, negalima pasitikėti, kad neišsirinktų hitlerių, kaip galima pasitikėti jos mažyte dalimi – šios partijos Vilniaus m. skyriumi, penimu iš biudžeto? Paranoja sunkiai gydoma liga. Ar ne taip, gerbiamas Linai Slušnį, psichinių ligų ir labdaros fondų eksperte?

nuuu

Kodel jis pastoviai kazkoks sventiskai istines?Na jei dar toki lietuviai renka ar rinks ir ateity tai bus visiskas pravalas.

Anupras

Nėra ką net komentuoti… Tėvynės Sąjunga neturi savo lyderių į jokias aukštas valstybės pozicijas. Šimonytė, mano nuomone, irgi buvo primesta iš dar aukščiau. O tas „aukščiau” yra labai toli nuo konservatoriškų-krikščioniškų vertybių. Žmogų be pažiūrų-specialistą buhalterį per vieną dieną padaryti politiku- nerealus sumanymas.Į Vilniaus mero pareigas netiko nei Šimonytė, netinka ir Adomėnas.
Čia reikia gero vadybininko, kuris sugebėtų akumuliuoti geras idėjas, sugebėtų jomis įtikinti Tarybą ir miestelėnus ir suburti gerą bendraminčių komandą toms idėjoms įgyvendinti. Problemų šimtai.
Adomėnas yra šiltnamio „pupuliukas”. Nieko jis negali pasakyti, apart- „Vilnius skęsta skolose”. Bet skolose skęsta visa Lietuva. Kubiliui, Rasytei laikas atsistatydinti iš konservatorių vadovybės postų, nes su jais konservatoriai jau nieko negali laimėti.

Lietus

Kim-Jong-Unas turi broli Lietuvoje.Jo vardas A-Doomie-N-Ass.Jie abu mokesi uzsienyje(taip nieko ir neismoko)niekada niekur nedirbo,vengia sporto,megsta valgyti nesveika maista,o svarbiausia-mala suda nesustodami.Butina isrinkti Vilniaus meru ir pranokti Kauna su Sustausku.

zvelgiu i Adomento feisa

ir jis man asocijuojasi su rinkiminiu klipu, kai vaikas saukia- pakelkite subines ir eikite balsuoti. Taip ir isnyra apvalus, riebus veidas, labai jau panasus i sub…e.

Raimundas

Ši partija niekada kitaip ir nesielgė, tik dabar, gal užkliudė kieno tai asmeninius interesus, o gal partijos nariai atgauna regėjimą.

Tomas

Nežinia kodėl, bet ir aš nepasitikiu konservatorių sąmoningumu. Ir kaip pasitikėsi, kai jie sostinės skyriaus pirmininku renkasi Adomėną?

Diedukas

Komentatorius „nuuu” (rašė)2014-10-4 14:58
Kodel jis pastoviai kazkoks sventiskai istines?

Ačiū už komentą, seniai taip smagiai nesijuokiau…

Gal

atsivertė?Kai kitus žemina,nieko tokio,kai patį nemalonu,ar taip?Nedaryk vaikeli kitam to,kas pačiam nemalonu,-sakydavo mano močiutė.

Jules

Ir teisingai daro, kad nepasitiki, nes pirmasis sąrašinis dvidešimtukas turi labai išreikštą išdavystės geną – polinkį tarnauti priešui, LDDP, socialdimokratams ir pan. Kiek Jūs galite tyčiotis iš paprastų žmonių meluodami ir demogijas varinėdami nuo ryto iki vakaro?

Ui gvalt

ratuite konservinė vadovybė nepasitiki Adomėnu. Kas gali paneigti, kad ši sukelta Adomėno beliberda nėra paprasčiausia viešiųjų ryšių akcija. Matote, kokia bloga konservinė vadovybė, o aš ohoho koks gerietis, tik rinkit vilniečiai mane, aš pats geriausias konservas. O kiek tokių konservų geriečių buvo Vilniaus mierais? Buvo ir viliukas navickiukas ir psiciatriukas alekniukas, o kur dabar jie. Gerų neišmeta, kaip muses iš barščių. Man ne vilniečiui žiurin iš toliau koktu darosi kai pasižiūri ką renka vilniečiai. Vien tik saldiabalsiai, aštraliežiuviai, kaip Vilius Navickas, Alekna, Zuokas, dabar lenda į mierus Adomėnas, dar paimkit liberastinius Šimašių, Steponavičių ir kitus iš konserv-liberastinės gaujos ir turėsit dar keletą metų ko pasiskaityti ar pasiklausyti linksmų žinių apie jų darbelius. Sėkmės.

Nebebalsuoju uz konservatorius

Paskutini karta balsavau uz tslkd per praejusius savivaldos rinkimus. Po to, po kubilinio nihilizmo, is tokiu kaip as pasimaitino dk, valstieciu, puteikio ir dar velniaizin kokie elektoratai. Ar ne laikas butu susikurt naujai normaliai desiniajai partijai, manau ji iskart atsikastu solidzia rinkeju dali.

palanga, Sąjūdis 1988 m.

Nusiimk tą sumautą peteliškę, Adomėnai, čia ne UK Lordų rūmai: mažiau vaizduoki kembridžiste, o realiai pamilki paprastus žmones ir jų bėdas.

Raigerdas

Bet, kaip atsiduoda komunistine ideologija to M. Adomėno žodžiai, tai vos galiu iki galo perskaityti tą jo komunistinio stiliaus kūrybą. Komunistinis mąstymas yra komunistinis mąstymas ir niekur nuo jo nepabėgsi. Daliai rusų, net gyvenant užsienyje, yra sunku integruotis į ten esamos šalies kultūrą, nes trukdo praeityje įgyti komunistinio mąstymo šablonai. M. Adomėnas labai tiktų Rusijos Dūmoje ir galėtų būti Žirinovskio partijoje. Galėtų važiuoti į susitikimus su liaudimi ir rėžti kalbą neblogiau, nei tai daro Žirinovskis. Stebiuosi, kokių tik čudų nesulenda į tuos politikus. Atėjo laikas pagaliau, kad pradėti aiškintis, kas, galų gale, yra politikas. Ar Jurgis Razma yra politikas? Jis primena nevykėlį klouną, kuris bando prajuokinti vaikus vaikų darželyje. Bet, tėvai, man atrodo, nustebtų, kad vaikai juoktųsi ne iš to,… Skaityti daugiau »

 kacius Raigerdui

O kur reikia jumoro, jis galėtų suvaidinti Šventajame miške (Holivude) ŠIKANTĮ KATINĄ, kurioje jis tikrai liktų nepakartojamas, išgarsintų Lietuvėlę ant viso svieto. Tik bėda, kad konservatorių vadovai nepasitiki jo sąmoningumu!

ruta

Keista , Adomenas labai dziugavo , kai Landsbergis nuleido is virsaus panele Grybauskaite , i prezidento posta , o kai savo subin* parupo , tai prisimine apie demokratija , na ir keisti tie konservatoriu atstovai , kiek pas ju daug ‘tiesos’ ir ‘demokratijos’ standartu .
Na , is kur atsiranda ir kas aukleja tokius subjektus su tokiom ‘vertybem’?
Ar ‘gnyda ‘ jau gimdoje susiformuoja ?

Ergo

Ši partija – tai nukvakusių bobelių dešimtukas…O Adomėnas – labai slidus tipelis, grynas postų gaudytojas. Niekaip nesuprantu, kam reikėjo Platono išmintį Anglijoje kalti, jeigu tos išminties jo gyvenime nė su žiburiu nematyti. Štai Puteikis – tikras valstybės vyras. Paliko tą vadinamąją konservatorių partiją ir tikrai nepražus.

Tadas

Vadovai teisūs,nes tik ,labai dideliu idiotu reikia būti,kad patikėti konservatorių vadovais,o kas apie tai tikrai žino,jei ne vadovai.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top