Mantas Adomėnas: Kriminalinį užribį pasiekusiems konservatoriams reikia partnerių

Vienas Tėvynės sąjungos ideologų, buvęs šios partijos kandidatas į Vilniaus merus dr. Mantas Adomėnas neseniai prakalbo apie Lietuvos konservatorius ištikusį moralinį nuopuolį, jų pasiektą „kriminalinį užribį“ [daugiau skaityti ČIA] ir net pagrasino iškelti bylą dugne atsidūrusiems savo partijos draugams.

Trečiadienį portalo LRT.lt pakalbintas dr. M. Adomėnas pasidalino su visuomene dar viena skvarbia įžvalga: jo teigimu, kriminalinį užribį pasiekusiai Tėvynės sąjungai tam, kad ji po būsimų Seimo rinkimų galėtų sugrįžti į valdžią, būtinai reikės partnerių – iškilsiančios naujos politinės jėgos. Ar toji nauja politinė jėga norės partnerystės su dugnan riedančiais konservatoriais, ar tokios partnerystės pageidautų Lietuvos visuomenė, dr. M. Adomėnas nesvarsto.

Ir vėl M. Adomėnas buvo atviras: dešiniųjų elektoratas nuolat nukraujuoja. „Bijau, kad rinkiminis potencialas šiek tiek išsemtas, elektoratas emigruoja. Iš tiesų poreikis ryžtingiems sprendimams bręsta, tik aš anaiptol nesu tikras, kad atsisakydama konservatyvių nuostatų, TS-LKD kažkaip padidintų savo elektoratą. Arba, jei padidintų, tai – kitų prarandamų rinkėjų sąskaita. TS-LKD prarastų savo tapatybę, skirtumą nuo Liberalų sąjūdžio. Turbūt tai nėra tas kelias“, – tęsia M. Adomėnas.

Tačiau konservatorių ideologas nusiteikęs optimistiškai – jo teigimu, likus metams iki rinkimų iškils nauja politinė jėga, todėl 2015-ųjų rudenį konservatoriai akylai stebės, ar nesiformuoja potencialus koalicijos partneris. Mat, kaip pastebi parlamentaras, „dar nebuvo rinkimų šiame tūkstantmetyje, kad nauja jėga nebūtų atsiradusi. Darbo partija iškilo prieš 2004 m. rinkimus, A. Valinsko – prieš 2008 m., Drąsos kelio – prieš 2012-ųjų. Reikės dairytis, ar nekyla naujas kandidatas. Jei pasiseks, gal tai bus potencialus koalicijos parneris konservatoriams ir liberalams“, – portalui LRT.lt kalbėjo M. Adomėnas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Marija

Tai vadinas Godo arba partnerių belaukiant.

Gražina

Pasvajokit ir praeis, svajoti nedraudžiama 🙂

Nekas

beretniku tarnaitems ir tarnaiciams pareina.

va va

komunistai primetė savo žaidimo taisykles durneliams (ar piktybiškiems) „patriotams” konservatoriams.

Antanas

Ponas Mantai, tokie tamstos ten manau ir mokslai, kad prireikė 15 metų pabūti partijoje, kad ją pažintum? Eiliniai piliečiai manau geriau susiorentuoja partijose nuėję į parduotuvę. Jeigu dar senelė partizanė gyva paklausyki jos (amžinaatsilsį jeigu mirusi, pagerbk malda ją, paprašydamas išminties )arba tėvelio patarimų.

ruta

Apmaudu pupuliui , neresi is kailo per prezidentes rinkimus , dare viska /nemanau , kad sveiko proto subjektui , normalu segtis zydras kvetkas ir dainuoti ‘osanas’ komunistinem liekanom , bet ko nepadarysi vardan savo asmenines geroves , ar ne ?/ , kad paskui jam butu atsidekuota solidziu postu , o cia p…c marusia , gavo per savo putlu pasturgali , o gal ir kitaip …
Niekingiausias man tas zmogus , kuris del savo asmenines geroves ,i posta , valdzia, atves pati didziausia valstybes kenkeja , dar tyciodamas is patriotu , smeizdamas , menkindamas juos .Tuoj , kurs partija , nes darbo dirbti nemoka !

Ką?

Ar Puteikis kuria patriją ir eis į rinkimus? Vėl čia kažkokia Adomėno vizija.

partiniams būtina partnerystė

kokią aš matau koncervų partnerystės viziją?
mano vzija-idiliška:
:
kubyyylius, grabauckaitė, kyrkylaz, bliadjkevičūtė, uspapispiskipiskas, brudadauckas, šiovlienė, būrbienė, ambramikienė, šūdbaras, šalalalalavyčiūtė, ž dar visokie lirberaliukai, paksiukai ir judasz tomaszewski- visus juos matau draugiškai susėdusius ir gražiai besipartneriaujančius bendroje lukiškių kalėjimo kameroje.
manau tokia vienybės vizija būtų miela daugumai piliečių

hmm

gal jis po alaus taip pakalbėjo? Keistokai

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top