Marijos radijas: apie neapykantos kalbą diskutuoja kun. Algirdas Toliatas, Audrius Globys, Kristina Zamarytė-Sakavičienė ir Dalius Rakutis

Šiandien turime unikalią galimybę atrasti teisingus teisinius sprendimus, kurie padėtų apginti visų visuomenės grupių teises, bet nesulaužyti esminių dalykų – daugeliui labai brangių tradicinių vertybių, tokių, kaip šeima, žmogus, kurios yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas.

Jei mes rasime šiuos sprendimus, galime tapti susikalbėjimo, paieškos, visuomenės keitimosi ir demokratijos pavyzdžiu kitoms Europos šalims. Ir tai yra unikalu.

Daugiau apie tai, taip pat apie neapykantos kalbą, Stambulo konvenciją ir jos situaciją kitose Europos šalyse – Marijos radijas–Radio Maria Lithuania laidoje „Aktualijos“ su kunigu Algirdu Toliatu, LVI valdybos pirmininku Audriumi Globiu, teisininke Kristina Zamaryte-Sakavičiene ir žurnalistu Daliumi Rakučiu (klausytis ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ramiros

Meilę reikia užsitarnauti, niekas jos dykai nedalina. Nemeilė ar net neapykanta taip pat užtarnaunama. Nieks iš nieko neatsiranda ir nieks neišnyksta …. Štai kaimyno šuo velnišku balsu amsi ir amsi nuo ankstyvo ryto, ir per visą dieną su neilgais poilsiais. Pogulio pagulėti nesigauna, nes negalima užmigti, o rytais pažadina, kai dar pats saldžiausias miegas turi būti. Va, taip ir vaikštai per dieną nervingas, nepailsėjęs, kaip priklauso. Taigi, atsiranda neapykanta, ne tiek tam vargšui šuneliui, kiek jo šeimininkui, nes jis užsispyrusiai nesupranta, kad kaimynus reikia gerbti. Tai ar gali atsirasti kaimynų meilė tam vargšui žmogeliui?

Va, va,..>>> Ramiros

Kai visi kaimynai yra nepažįstamieji, kai su jais nesisveikinate, nepasikalbate ir t.t., t.y. nėra draugiškos kaimynystės, tad ir esate vienas tarpe vienišų kitų kaimynų. Visi girdite vienišo šunelio kaukimą, bet kaip ir jis nežinote ką daryti. Taigi, tereikia nuspręsti pačiam kas tu esi? Bendraukite su kaimynais ir pasidalinkite vienišumo problema ir pasitarkite, kaip tam vienišam šuneliui padėti.

Va, va,..>>> Ramiros

O meilė nėra užsitarnaujama, bet, te reikia pačiam mylėti. Meilė ateina, kai ja daliniesi su savo artimaisiais. Kuo daugiau myli širdimi, tuo daugiau gauni.

Dzeikas

„Neapykantos kalba” turi labai aiskia takoskyra. Neigiamas poziuris i asmeni konkreciai – neapykantos kalba.
Neigiamas poziuris reiskiniui arba idejai, asmens veikai – zodzio laisves remuose.
O visa kita, proto dulkinimas ir bandymas apgauti ir pakeisti nusistovejusi supratima.

Dzeikas

Musulmonai apie tokius ramirosus sako „kafyras”. Musiskai zmogus be Dievo. Zoroastristai sako , tokio siela is amebos persoko i zmogu. Net sunelio siela turi didesni potiri negu tokiu Dievo „netyciuku”.

Henris

Jei kas ir kursto neapykanta . Tai tieji lipantys kitiems ant galvų ir visus dergiantys dėl savo asmeninės naudos .

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top