Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Kaip jau skelbėme, kovo 22-ąją sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys patikslino įsakymą, kuriuo į kompensuojamųjų vaistų sąrašą įtrauktas ir vaistinis preparatas „Levonorgestrel“ – hormoninės spiralės galės būti skiriamos „merginoms nuo 18 iki 20 metų, kurios kreipiasi į ginekologą konsultacijos dėl kontracepcijos“ bei „merginoms nuo 15 iki 17 metų sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka“.

Jūsų dėmesiui siūlome Marijos radijo „Aktualijų“ laidą (ČIA), kurioje šį sveikatos apsaugos minstro sprendimą padaryti hormoninę kontraceptinę spiralę su levonorgestreliu prieinamą nemokamai ir paauglėms komentuoja Santuokos ir šeimos studijų centro vyriausioji mokslo darbuotoja profesorė Birutė Obelenienė, kunigas, humanitarinių mokslų daktaras profesorius Andrius Narbekovas, teisininkas Ramūnas Aušrotas, gydytojas, profesorius, medicinos mokslų habilituotas daktaras Donatas Stakišaitis ir Seimo narė Vilija Aleknaitė Abramikienė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Students for Life

Akivaizdu, kad praėjusiais metais suplanuota mokesčių mokėtojų 618 + milijonų dolerių suma, suplanuota „Planuota tėvystė“, aborto Goliatui nepakako.

Nauja ataskaita parodė, kad 38 „Planuojamos tėvystės“ dukterinės įmonės paprašė ir gavo 83 mln. USD * atleidžiamų * paskolų iš „Paycheck“ apsaugos programos (PPP)!

Po to, kai Smulkiojo verslo administracija (SBA) pasakė „Planned Parenthood“ dukterinėms įmonėms, kad jos netinkamos, ir nurodė grąžinti mokesčių mokėtojams lėšas, tik septyni iš 38 įvykdė.

Ne tik kiti 31 planuojamos tėvystės filialas negrąžino mokesčių mokėtojų dolerių, bet du kreipėsi ir gavo papildomus 3,6 milijonus dolerių po to, kai jiems buvo pasakyta, kad jie neatitinka reikalavimų!

gera laida

Manyčiau – ministrą Dulkį klaneliai paprasčiausiai suvedžiojo. Manau jis gal dabar praregės? Tikėkimės, jog ministras sureaguos ir ištirs aplinkybes kaip taip ‘pasidarė’.

Ministras A. Veryga, pripažino, kad jis buvo irgi gražiai apgautas kai pasirašė, bet jis sureagavo ir ėmėsi priemonių – Jam pagarba.

ministre Dulky,

Ar atsiras Jums valios istirti ar nepgavo ir neivykde apgaule suklaidino kitus suinteresuoti ‘ekspertai ir taip itrauke Jus i galima korupcija?

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top