Mariupolio gyventojos kreipimasis į Rusijos žmones

Lilija Klecko | uainfo.org

Labas rytas, Rusijos žmonės!

Kaip išsimiegojote, mano rusiškieji draugai? Ar jūsų miestuose ramu? Ar į jūsų gatves nebando įsiveržti ukrainietiški tankai? Ar jūsų vaikai nemiega rūsiuose slėpdamiesi nuo bombardavimų? Jūs neišeinate rausti apkasų tam, kad apsaugotumėte savo namus nuo agresoriaus? Viskas pas jus ramu? O SĄŽINĖ?

Pastaruoju metu apima kažkoks pasibjaurėjimas tais rusiškais interneto draugais, kurie, švelniai tariant, atitolo nuo Ukrainos įvykių ir be pabaigos rašo apie tai, ką jie suvalgė vakarienei, kaip pailsėjo arba kaip šauniai pasportavo (pabrėžiu – rašo vien tik apie tai).

Perskaitai tokį eilinį tekstą ir norisi nusiplauti rankas. Ir juk kalbu ne apie akivaizdžius pusgalvius, o apie visiškai padorius žmones, kurie arba nepageidauja gilintis į kaimyninėje šalyje vykstančios tragedijos smulkmenas, – o juk dėl šios tragedijos kalta šalis, kurios teritorijoje jie gyvena, arba… Arba kas?!

Galbūt jie besąlygiškai tiki oficialiąja žiniasklaida? Bet juk ne. Netgi pagal jų atsakymus į kai kuriuos komentarus matyti, jog su jų sveiku protu viskas gerai. O kaip su sąžine – nesuprantu.

Kur prapuolė žmogiškoji užuojauta, taip pat ir artimiesiems tų, kurių giminaičiai iš Ukrainos į Rusiją jau seniai sugrįžta 200-aisiais kroviniais? Kur gėdos jausmas už savo valstybę? Kur, pagaliau, baimė dėl savo šalies ateities?

Žinoma, pasirodant nepataisomu ciniku galima pasislėpti už formulės „mano troba iš krašto, nieko nežinau“, tačiau kas iš tikrųjų nutinka sielai žmogaus, žinančio baisią tiesą ir ne tik neišeinančio į mitingus, neprotestuojančio pavieniuose piketuose – kaip kad daro Rusijos žmonės, kuriems garbė ir orumas netapo abstrakčiomis sąvokomis, bet dar ir bijančio (ar nenorinčio) šia tema pasisakyti?

Žinoma, kiekvieno valioje pačiam nuspręsti, kaip pasinaudoti jam skirtuoju laiku, ir galbūt jūs manote, jog asmeniškai jūsų blogis nepalies? Be reikalo taip galvojate. Blogis prie jūsų jau prisilietė. Kažkas iš didžiųjų kartą pasakė: „Matyti neteisybę ir tylėti – reiškia pačiam būti jos dalininku“ (Jean-Jacques Rousseau posakis – vert. past.).

RUSIJOS TANKAI MARIUPOLIO PRIEIGOSE!!! Tegu šią frazę garsiai ištaria tie, kurie dar tiki pasakomis apie „sukilėlius“, „DLR“, LLR“. Žinote, prieš kelias dienas ten, Mariupolyje, buvo pagaminti betoniniai [prieštankiniai] „ežiai“.

Juos pagamino ir sustatė TAIKŪS GYVENTOJAI. Ne chunta, ne „zapadencai banderovcai“, o rusakalbiai Mariupolio gyventojai, rusakalbiai ukrainiečiai! Juos sustatė, nes laukia, jog ryt poryt jų „išlaisvinti“ atvyks reguliarioji Rusijos Federacijos armija – kartu su „kadyrovcais“ ir kitais maitvanagiais, dar nuo Čečėnijos karo laikų įgijusiais patirties žudyti, griauti ir grobti.

Kreipiuosi į jus, palaikančius šias skerdynes… Ant betono „ežių“ – spalvoti piešiniai. Taip pasistengė jaunimas ir vaikai. Turbūt tikėjosi, kad juos pamatę pikti dėdės kažkokiu stebuklingu būdu ims ir pasidarys geresni… Nepasidarė…

Aš nežinau, kiek tankų gali sustabdyti tos baltos paukštės ir geltonai žydros gėlės, tačiau žinau, kad tie kurie jas piešė, kurie pametę darbus ir mokslus vyko už miesto rausti apkasų, visi jie – nuo moksleivio iki pensininko – gins savąjį Miestą!

P.S. Štai tiesiog dabar, 1:30 val. nakties (lapkričio 20 d. – vert. past.) žūsta mariupoliečiai! Juos, apšaudydami artilerijos pabūklais, žudo Rusijos kareiviai.

KAIP JUMS MIEGASI, RUSIJOS ŽMONĖS?

uainfo.org

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Tai dar apie vieną fantazuotoją
https://www.youtube.com/watch?v=tqMmNqZFdRY

miegasi labai gerai

kai rusų kareiviai žudo ir patys žūsta – rusai miega ypač gerai.
(neramiai miega ir bėga ieškoti vodkės, kai tas nevyksta)

mieganciai ordai

miegosis labai gerai, kol ju neims zudyti ukrainieciu partizanai ordos miestuose ir miesteliuose, o rytinese provincijose – mazaugiai zali zmogeliukai gelsvais veidukais.

Taigi

Ukrų žurnalistai žino ko reikia nerodyti
https://www.youtube.com/watch?v=rN0qXbJbn7A

:-(

Aukso vertės žodziai. Miegokit ramiai, kol išsigimėlis panaudos branduolinį ginklą. Tuomet prabusite, nes niekas jūsų nebeišgelbės (ir Taigiso). Jums ar europietis, ar amerikietis, ar kinas, ar musulmonas gyviems nulups odą, atsivers gavnorosija visu gražumu.

gintas

„Štai tiesiog dabar, 1:30 val. nakties (lapkričio 20 d. – vert. past.) žūsta mariupoliečiai! Juos, apšaudydami artilerijos pabūklais, žudo Rusijos kareiviai.”

Labai įdomu – tas laikas dar neatėjo, o jau žudo!!!

:-(

O gaidžiu pragydo vyr. trolis (Gintas). Snargly, dabar 20:57, tai 1:30 buvo daugiau kaip prieš 19 valandų.

Taigi

Pastarųjų dienų vaizdo įrašai iš Ukrainos, iš abiejų pusių
http://www.youtube.com/watch?v=ft245klFZo0&feature=youtu.be

o jaigu viska ant koju pastatom?

Похоже, что Господь оставляет Америку. Все, к чему прикасается Америка, превращается в прах, в труху. С помощью крылатых ракет американцы перепахали всю Северную Африку, разрушили множество не угодных Америке режимов. И вместо этого получили огненное, ненавидящее Америку исламское государство, которое то и дело отрезает головы американским журналистам — символам американской демократии и свободы. Американцы кичатся своим могуществом, своей великой цивилизацией, и вдруг оказывается, что первой экономикой мира является Китай, он обогнал Америку по своему развитию. А как американцы хотели превратить Украину в натовское государство? Совершили государственный переворот. Но под носом у натовских генералов Россия выхватила Крым и присоединила к себе. А санкции, которые Америка насылает на Россию с тем, чтобы разрушить ее экономику, обозлить народ, натравить его на правительство России?… Skaityti daugiau »

Taigi

Leontjevas tęsia lėktuvo temą
http://www.1tv.ru/news/leontiev/272121

Perspejimas Lietuvai nuo Otto fon Bismarko!

Канцлер Германии Отто фон Бисмарк, сказал однажды: «Нет ничего более гнусного и омерзительного, чем так называемые «украинцы»! Это отрепье, взращённое поляками из самых гнусных отбросов русского народа (убийц, карьеристов, пресмыкающейся перед властью интеллигенции), готово за власть и доходное место убить собственных отца и мать! Эти выродки готовы разорвать своих соплеменников, и даже не ради выгоды, а ради удовлетворения своих низменных инстинктов, для них не существует ничего святого, предательство является для них нормой жизни, они убоги умом, злобны, завистливы, хитры особой хитростью. Эти нелюди вобрали в себя все самое плохое и низменное от русских, поляков, немцев, румын и Австро-Венгров, для хороших качеств в душе их не осталось места. Больше всего они ненавидят своих благодетелей, тех кто сделал им добро и готовы… Skaityti daugiau »

stebėtojas

„Moskoliaku na giliaku”

Žudikų šūkis – jį palaiko tiesos.lt portalas (taip pat Auštrevičius ir Grybauskaitė)

alvidas

Jega!

alvidas

Ukrajinai mirsta Donecko aerodrome ne uz pinigus. Jei ne tie Didvyriai maskoliu orda jau teriotu Kijeva.

Koloradas

Siūlau apsvarstyti galimybę portalui „tiesos” susijungti su 15min. Požiūriai analogiški, kartu būtumėt jėga…
:)))))))))

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top