Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Raskevičius ir konservatoriai šiandien priiminėja sprendimus dėl nelegalų, kurie plūsta per Lietuvos-Baltarusijos sieną. Bent jau taip sako.

Tikslas buvo sutrumpinti prieglobsčio prašymų nagrinėjimo terminus. Po teisės ir teisėtvarkos komiteto pataisų gavosi taip, jog įvedus dar vieną papildomą galimybę apskųsti sprendimą nesuteikti prieglobsčio, migrantai po šešių mėnesių gali tiesiog išeiti į laisvę.

Apie tai įspėjo ir Migracijos departamento vadovė, tačiau niekam tai nerūpėjo.

Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

ne kitaip kaip pamokejo?Is kurtiek babkiu pas nuatintus svetimtaucius.Bliamba cia ari nuo ryto iki sekancio ryto ir tik tik,o apie iskilavimus,kad ir Amerika-drambliuko svajone.Vogti,pataikauti taip ir neismokau.

C-Fam

Tai katastrofa besivystančiose šalyse gyvenančioms krikščionių šeimoms. Neseniai įvykusiame JT susitikime „Generation Equality Forum“ buvo pažadėta skirti 40 milijardų dolerių negimusių vaikų žudymui ir šeimos pertvarkai visame pasaulyje. JT valstybės narės ir kitos viešosios institucijos skyrė 21 mlrd. Privatus sektorius skyrė 13 mlrd. Filantropai, tokie kaip Billas Gatesas, skyrė 4,5 mlrd. Dolerių, o tarptautinės organizacijos – 1,3 mlrd. Kam skirti šie pinigai? Finansuojamos vietos organizacijos, kurios skatina radikalią socialinę darbotvarkę, įskaitant abortus pagal pareikalavimą ir lyčių ideologiją, kuri suklaidino tiek daug vaikų ir suaugusiųjų Vakarų pasaulyje. Tikrai žinau, kad žmonės Afrikoje neduoda dviejų tikslų lyčių darbotvarkei. Jie nori ir jiems labai reikalinga pagrindinė sveikatos priežiūra. Jiems nereikia ir jie nenori šių nuodų pinigų ir šios nuodų darbotvarkės, kurią jiems įvedė… Skaityti daugiau »

Migrantai po 6 mėnesių – į laisvę

Bet jie sakosi laisvėje niekuomet negyvenę – nei Afrikoje, nei Baltarusijoje.
Toliau tęsti?

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top