Maskvoje nužudytas Borisas Nemcovas, vienas Rusijos opozicijos lyderių (papildyta)

Penktadienio naktį Maskvos centre nušautas vienas opozicijos lyderių Borisas Nemcovas.

Kaip praneša portalas grani.ru, apie 23.40 į jį mažiausiai keturis kartus iššovė ant Didžiojo akmeninio tilto. Šūviai buvo paleisti iš balto automobilio.

Nuo patirtų sužalojimų B. Nemcovas mirė vietoje.

Šauta į nugarą.

B. Nemcovas buvo vienas iš protesto mitingo „Pavasaris“, numatyto kovo 1-ąją, organizatorių.

* * *

Kaip skelbia portalas lrytas.lt, 55-erių politikas vos prieš keletą savaičių, vasario 10-ąją, kalbėdamas su Rusijos žiniasklaida užsiminė, kad Vladimiras Putinas jį „užsakys“ dėl jo opozicinės veiklos.

Iš šio interviu aiškėja, kad savo baimėmis B.Nemcovas pasidalydavo tik su savo artimiausiu žmogumi – mama. Bet galiausiai apie savo nerimą jis nusprendė prabilti ir viešai ir davė atvirą interviu sobesednik.ru portalui.

„Niekada neslėpiau savo politinių įsitikinimų. Galvoju, kad būtent jis (V.Putinas – lrytas.lt red.) sukėlė karą Ukrainoje“, – pareiškė B.Nemcovas.

Politikas atskleidė, kad labai dažnai tariasi su savo mama – Dina Jakovlevna Eidman, kuriai kovą sukaks 87-eri.

„Mama visada mane mokė, kad reikia ginti savo nuomonę ir požiūrį, būti nepriklausomu. Taip mane auklėjo, o dabar piktinasi, kad aš kritikuoju V.Putiną, kuris iš mūsų bando atimti laisvę. Ji iš tikrųjų bijo, kad jis gali artimiausiu metu mane nužudyti dėl mano veiklos – tiek tikrame gyvenime, tiek ir socialiniame. Ir tai, pasikartosiu, ne juokai: ji – protingas žmogus. Ji labai to bijo. Ji ir dėl M.Chodorkovskio, ir A.Navalno labai pergyvena, tik ne taip stipriai, juk ji mano mama, o ne jų“, – kalbėjo B.Nemcovas.

– Įdomu. O jūs po tokių pokalbių su mama pradėjote bijoti, kad V.Putinas artimiausiu metu jus gali nužudyti? Asmeniškai ar per tarpininkus?

– Žinote, taip… Šiek tiek. Ne taip stipriai, kaip mama, bet vis dėlto… Bet aš ne taip stipriai jo bijau. Jeigu labai bijočiau, kažin, ar vadovaučiau opozicinei partijai, kažin, ar užsiimčiau tuo, kuo užsiimu dabar.

– Tikiuosi, kad vis dėlto sveikas protas nugalės ir V.Putinas jūsų nenužudys.

– Duok, Dieve. Ir aš tikiuosi.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pastebėjimas

Taip reikėjo jo šeimininkams iš JAV, todėl nužudė, kitaip Rusijos žmonių į maidaną neprikelsi.

Trupmenas Pastebėjimui

Ir Krymą okupavo JAV šeimininkai, ar ne, tu, koloradine KGB žiurke.

užuojauta Rusijai

Neteko drąsaus ir šviesaus žmogaus, liko nykuma…

Trupmenas

Turiu nuojautą, kad kažkokia kita klika griaus Putiną.

Ramutė

Kaip niekšiška.
Nesvarbu, kas – jie silpni ir menki.
Ir jau pralaimėję.

Virgis

šaudyti į nugarą – kas gali būti primityviau?

Pastebėjimas

Apie tokias aukas Putinas kalbėjo 2012 m.
https://www.youtube.com/watch?v=wR8BEqwpciM

Konstantinas Siominas:

Kiekvienas maidanas prasideda nuo aukojimo. Viena sakralinė auka turi atnešti tūkstančius aukų.
Scenarijus standartinis. Pagal sinopsę reikia laukti provokatorių ir snaiperių ant stogų.

http://i.imgur.com/EJQGDVb.png

Tik visiški silpnapročiai gali manyti, kad tai Rusijos valdžia kalta. Rusijos valdantiesiems tokios provokacijos visiškai nenaudingos, netgi žalingos.

Pastebėjimas

Iš susirašinėjimo tarp Ukrainos ministro pirmininko patarėjo ir Rusijos opozicionieriaus sužinota, kas kovo 1 d. Maskvoje turi prasidėti valstybinis perversmas. Iš Ukrainos suvežti maidaunų banditai.
Maidano dalyviai už kiekvieną dieną gaus 1000 rublių, nemokamą maitinimą, bus apmokėtos pragyvenimo ir važiavimo išlaidos.

http://baltijalv.lv/news/read/25231

Stasys

Kokie siaubingi padugnės yra tie koloradiniai vatnikiniai vabalai, pasitarnaujantys kremliaus bepročiui. Tai lėktuvą numušė amerikonų ar tai Porošenkos naikintuvas, kad tą jų putiną sunaikinti, tai dabar gerbiamą Nemcovą nužudė savi ar tai amerikonai, kad mesti šešėlį ant jų caro-dievuko. Manau, kad Nemcovas buvo sunaikintas skubiai, be ceremonijų, bijant antikarinio stambesnio judėjimo , o be to, kad tas nužudymas apaugtų įvairiom versijom, kas patikimiau nuslėps tikrus žuidikus ir jų užsakovus. Tikriausiai, užsakovas yra vienas…..,- Politkovskaja, Litvinenko, namai su savaisiais tautiečiais Maskvoje, Volgodonske, Riazanėje, karas Ukrainoje ir kt. pasako viską … O tie amerikonai, be abejo, ne prie ko.

Beta> Pastebėjimas

Kvailiu tave pavadinsi- pagirsi. Tu zombis. Urodas puterastinis.

pedofilai visur tokie patys

gazpromo pedofilai – tiek Maskvoje, tiek Lietuvoje – žudyti, žudyti, žudyti…
grybauskaitei, o ypač komunistams – tai norma.
visa teisėsauga Lietuvos – irgi pritaria.

Liepa

Kraupi žinia..//

Tai

Padare asmeniskai Putinas,kaip ir Boieng,autobusas… O seip puiki iliustracija,kaip su savo leokajais elgiasi seiminynkas.Pamoka!

To Tai

Gali būti ir taip, kaip tu sakai. Bet tuomet reikia laukti kito veiksmo. Visiškai aišku, kad tai ne vieno ėjimo kombinacija. Kaip ir pastatų sprogdinimu Maskvoje.

balsuokite už pedofilų rėmėjus

balsuokite už pedofilų-žmogžudžių rėmėjus:
– komunistus,
– konservatorius,
– liberalus
– darbiečius.

Putinas pasirašė

sau nuosprendį.Kas iš jo aplinkos pabus Berija?Jo aplinka įbauginta.Laiko klausimas.

Trupmenas

Aiškiai jau mėginama prasukti versija, kad žmogžudystė su ukrainietišku pėdsaku. Visų pirma, kokiu tikslu buvo nutekinta iš FSB slapta informacija apie merginą iš Ukrainos?
Su šia versija Putinas išsyk nušauna kelis zuikius. 1. Komplikuoja ir priešina Rusijos opozicijos ir Ukrainos santykį.
2. Pašalina opozicijos lyderį ir įbaugina tuos, kurie suvokia, kokį šėtonišką planą Putinas vykdo.
3. Atriša rankas vanagų bet kokiems veiksmams Ukrainoje.

įstrigo

tarp šiąnakt perskaitytų komentarų Nemcovo nužudymo tema įstrigo vieno padoraus ruso susirūpinimas, – istorijoje turėjome rūsčių, klastingų, žiaurių carų tironų, bet serijinio žudiko, – ne, dar niekad neturėjome…
O samdiniai „pastiabejimasai” net tokios tragedijos atveju šūdą mala pagal metodičkas…
Kurgi ne, – 100-200 metrų atstumu nuo Kremliaus sienų, kur skersai ir išilgai vaizdo kameros ištisą parą transliuoja tiesiai į Lubianką, žmogų, kurį mėnesių mėnesiais „gano” keturi gebešnikų ekipažai, ėmė ir sušaudė „pendosai” su Pentagono generolų antpečiais…
Beta tam degeneratui su vienu smegenų vingiu nuo furažkės per švelniai užmetė. Gerbdamas skaitytojus susilaikysiu nuo galvoje išsirikiavusių septynaukščių „epitetų” šitam čekistų žiurkei.

>Pastebėjimas

„Taip reikėjo jo šeimininkams iš JAV, todėl nužudė, kitaip Rusijos žmonių į maidaną neprikelsi.”

Jei jau JAV žudo prie Kremliaus sienų,24val FSB sekamą Nemcovą,tai kodėl jiems nenupylus iškart Putino,ir Maidano nereikėtu.

Sta.

Tik į nugarą ? Ar jis nesisukinėjo, kaip kad Kedys ?

Rusija,

kada tu pabusi? Kai tavo žemėje neliks nė vieno padoraus ir drąsaus vyro, kai juos visus kitų rankomis išžudys galingi bailiai?

to; Sta.

,,SUkinejosi” ne Kedys (,,uzduso zole’),bet teisejas Furmanavicius… Uzuojauta zuvusiojo motinai ir vaikams.

Raigerdas

Mane stebina vienas dalykas: iki pat šiol niekas nesupranta, kas yra ta KGB. Šita organizacija nužudė daugybę žmonių, o kiek jų sėdėjo Sibire. Ir aukos tyli, ir tie, kurie matė ir žinojo, kas tai yra per organizacija, vis vien tyli. Avinėlių tylėjimas prieš tikrą mafiją, dirbančią po valstybiniu pavadinimu. KGB TIKSLAS:SUGRIAUTI KAPITALIZMĄ, BET TAM REIKIA SUGRIAUTI JAV. Čia kai kurie komentatoriai nepajėgia suprasti, kad tie komentatoriai, kurie kaltina JAV, dirbo KGB struktūrose. Kartoju dar kartą: KGB TURĖJO TIKSLĄ – SUGRIAUTI KAPITALIZMĄ, O JO NEĮMANOMA SUGRIAUTI, NESUGRIOVUS JAV. Bet čia kai kuriems komentatoriams gali kilti noras apkaltinti mane, kad aš CŽV agentas. Yra čia ir tokių kliedinčių komentatorių. Todėl nereikia painioti JAV su ten įsigalėjusiais bankininkais, farmacijos kompanijomis ir APA (Amerikos… Skaityti daugiau »

Sta

Atsiprašau ! Galvojau apie vieną, parašiau kitą…
Be abejo, Furmanavičius „sukinėjosi”. Kvailiau negalėjo sugalvoti…
O tai reiškia, kad Kedys tame nieko dėtas. Niekada nepagalvojau, kad tai Kedžio darbas. .. Jie, mat, pykštelėjo du zuikius vienu šūviu …
„Nieko nėra slapto, kad netaptų aiškiu „.
Tikiuos, kad tas laikas ateis ….

Trupmenas

Vis dėlto Maskvoje vyksta bailių maršas.
1. Jei nebūtų gautas merijos leidimas, abejoju, ar būtų atėję ir 10 tūkstančių.
2. Nematau nė vienos ukrainos vėliavos. Tabu.
3. Apie karą Ukrainoje – nė žodžio. Malčiokas.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top