Maskvoje pjudomi žmonės, pasisakę prieš intervenciją į Ukrainą: jų fotografijomis išklijuotos Maskvos Kijevo geležinkelio stoties tualeto grindys

Maskvoje toliau pjudomi įžymūs žmonės, pasisakę prieš intervenciją į Ukrainą. Jie dažnai vadinami nacistinėje Vokietijoje vartotu terminu „nacional-išdavikai“, o jų persekiojimas įgauna vis liguistesnius pavidalus.

Neįtikusių Putino režimui asmenų nuotraukomis su prierašu „Penktoji kolona. Svetimi tarp mūsų“ buvo išklijuotos Kijevo geležinkelio stoties Maskvoje tualeto grindys.

Šiai akcijai pritariantis šovinistinių pažiūrų aktyvistas Sergejus Nikitskis savo tinklaraštyje taip pakomentavo sumanymą: „Čia ir yra tai, ką tie vaikinai mėgsta: pagal Holivudo papročius, žvaigždės žvaigždėse, išlieta granite, greta pavardės… labai patogu iš Kijevo stoties išvykti iš nekenčiamos Raškos (žarg. Rusija – Tiesos.lt) į švelniai mylimą nepriklausomybę ir demokratiją.

Gal supras užuominą ir … ate? O mes jau kaip nors be jų tarp gimtųjų drebulių. Be jų.“ – baigia tinklaraštininkas Nikitskis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top