Maskvos žurnalistas A.Babčenko „pasveikino“ krymiečius su „referendumo“ rezultatu ir papasakojo apie kai kuriuos Rusijos Federacijos gyvenimo niuansus

Žurnalistas kreipimąsi į Krymo gyventojus paskelbė savo Veidaknygės puslapyje.

Na ką gi, sveiki gyvi, brangūs krymiečiai! Džiugu jus matyti.

Jau pirmosiomis savo laiško eilutėmis leiskite jus pasveikinti su paskutiniu jūsų gyvenimo referendumu. Daugiau jokių „valios išreiškimų“ nebus. Jūs daugiau neberinksite – nieko ir niekada. Net spalvos bordiūrui savo gimtajame kieme. Iškart tai atminkite.

Antra, galite atsisveikinti su savo televizija. Viso gero, tiesioginiai eteriai, pokalbių laidos ir aptarimai. Labas pamazgoms, lavonams, debilams ir pokštams žemiau juostos. Tik Kiseliovas, tik storžieviškai ir atžariai! Ir daugiau tiesioginių laidų su Putinu.

Trečia, apie šauktinių kariuomenę. Apskritai tai atskira tema. Per dvidešimt trejus okupacijos metus jūs, žinoma, pamiršote, kaip būna, kai jūsų vaikus verčia kareiviais. Nieko tokio. Prisiminsite. O ypač prisiminsite tada, kai vaikai mūsų armijoje – sorry, dabar jau jūsų armijoje – ims mirti nuo ligų, nuo kurių jau šimtą metų pasaulyje niekas nemiršta. Pavyzdžiui, nuo pneumonijos. Po Krymo klimato kaip tik ir tiktų tarnauti kur nors Kunašyre. O ir užrašas „Kaukazas-jėga“ gerai atrodo ant skustos galvos.

Tarp kitko, iškart užsirašykite adresą: http://mright.hro.org/

Tai fondas „Motinos teisė“. Jis jau dvidešimt metų rūpinasi žuvusių kareivių šeimomis.

Per praėjusius metus Fondas pagelbėjo 2465 žuvusių kariškių šeimoms. Beje, iš jų dvidešimt procentų – savižudybės, dvidešimt procentų – privedimai prie savižudybės, penkiolika procentų – ligos ir penki procentai – sumušimai. Taigi – „neverk, mergužė-ė-ėle!“

Ir dar – maitintojo netekusių kareivių motinų invalidžių pensiją Rusijoje sudaro keturiasdešimt dolerių. Jūs teisingai išgirdote. Ir jūs sieksite jos metų metus. Sveiki atvykę į mūsų teismų sistemą.

Apskritai, kalbėti apie teismų sistemą tektų ilgai, todėl paprasčiausiai priminsiu: neapykantos kurstymas, tikinčiųjų jausmų įžeidimas, terorizmo pateisinimas, ekstremistiniai pasisakymai, šmeižimas – visa tai kriminaliniai nusikaltimai.

Istorijos neigimas, trukdymas praeiti piliečiams, nesankcionuotas penkių žmonių susibūrimas, amoralus elgesys: visa tai – ir dar labai labai daug kas – administraciniai nusikaltimai.

Girdėjau, su mūsų kazokais jūs jau susipažinote. Gražuoliai, tiesa? Na nieko, nieko. Juk jūs dar mūsų popų nematėte. Štai kur bus uogytės. Tarp kitko, pas mus kaip tik vykdoma federalinė dvasingumo didinimo ir dvasinių sąvaržų kaldinimo programa. Pagal šūkį: „Įsmeigsim cerkvę į kiekvieną plikvietę“. Todėl ten, kur, jūsų manymu, turėtų būti vaikų darželis arba transporto žiedas, turėsite cerkvę. Visai kaip dabar pas mane po langais, dykvietėje prie MŽAK (Maskvos žiedinis automobilių kelias – Tiesos.lt), vieną tokią pradėjo statyti užuot įrengę transporto žiedą. Čia kiekvieną rytą kamščiai, taigi to žiedo čia nafig nereikia, reikia būtent cerkvės. Na nieko tokio – su laiku ir tai suprasite.

Ir dar – atskira sąskaitos eilutė šventovės mokesčiui – iš tiesų taip. Sugalvojusi šią dvasinę inovaciją Elektrostal (Maskvos apskrities pavadinimas – Tiesos.lt) merija ir jus to išmokys.

Beje, jei jau prakalbome apie sąskaitas. Pas mus čia dar vykdoma ir BKPĮ (Būsto ir komunalinių paslaugų įmonė – Tiesos.lt) reforma. Tai trunka jau visą dešimtį metų ir kaip tik dabar pasiektas naujas etapas. Tai štai –sąskaita už jūsų butą jau greitai sieks maždaug penketą tūkstančių.

O lengvatos! Ar jums jau monetizavo (rus. монетизация – mokesčių lengvatų pakeitimas piniginėmis kompensacijomis – Tiesos.lt) lengvatas? Ne? Na… tiesiog pavydžiu. Kiek nuostabių atradimų dar jūsų laukia. Beje, mūsų Dzeržinskio divizija dar prieš penkerius metus turėjo apmokymus tema „nepatenkintų pensininkų minios išvaikymas“. Manau, jie su džiaugsmu pasidalins šia patirtimi su jūsų „Berkutu“.

Apie tokias smulkmenas, kaip gardžiausių žemės kąsnelių nugnaibiojimas, verslo – viso! – perdalijimas, gyvenamųjų namų nugriovimai ir padegimai jų vietoje siekiant pastatyti prekybos centrus ir taip toliau, ir panašiai, – jau net nekalbėsiu. O dar ir apie mokesčių inspekciją, san.epideminę stotį, gaisrinę, prokuratūrą, tardymo komitetą, feesbešnikus, administraciją ir pan. Ir pan. Ir t.t. Juk jūs ten, kaip sako, daugiausia iš turizmo gyvenate, ar ne? Na, nieko, nieko. Pas mus tai vadinama „šiurpinti verslą“. Taigi. Prisitaikysite.

Dar apie turizmą. Pas jus ten privatūs viešbutukai, ar ne? Pirmojoje pajūrio juostoje, ar ne? Kryme? Na, ne bėda, ne bėda.

Daugiau nebus pas jus privačių viešbutukų pirmojoje juostoje.

Užtat koks bus Tkačiovo vasarnamis! Šoigu vasarnamis! Visų senatorių vasarnamiai! Visų feesbešnikų vasarnamiai! Ir dar viso tardymo komiteto ir visos prokuratūros! O kokios jachtos švartuosis tose privačiose jūsų prieplaukose! Kokiomis tvoromis bus aptverta jūsų jūra! Visi prakeikti banderovcai sprogs iš pavydo. O jums pakaks ir miesto pliažo Sevastopolyje.

Beje, taip pat rekomenduoju išmokti frazę: „Jūsų daug, o aš viena!“. „Rusijos paštas“, vieno langelio tarnyba, Taupomasis bankas, Pensijų fondas, socdraudimas – dabar visa tai jūsų. Sveikinu.
Ach, taip. Apie Taupomąjį banką. Jums vėlgi labai pasisekė – pas mus čia eilinis pensijų reformos etapas. Niekas taip ir nesuprato, kaip tos pensijos būdavo apskaičiuojamos anksčiau, o dabar jau apskritai niekas nesupranta, ar jos dar bus ar jau nebe.

Tarp kitko, išmokite dar du terminus: „KTO“ (kontr-teroristinė operacija) ir „heksogenas“. Tai svarbu. Tai iš tikro nepaprastai svarbu. Ir pasistenkite ateityje vengti žmonių susikaupimo vietų, geležinkelio stočių, oro uostų – ypač geležinkelio stočių ir oro uostų, autobusų stočių, turgaviečių, koncertų ir pan.

Į oro uostą dabar atvykite prieš tris valandas. Tikrinama bus prie kiekvieno įėjimo. Su milicija verčiau nejuokaukite. Pasistenkite atsisakyti barzdos. Pasišviesinkite plaukus. Išverskite kišenes ir pirmu reikalavimu leiskite save apieškoti. Iš namų niekuomet – niekuomet! – neišeikite be dokumentų.

Na ir nepamirškite mūsų tarptautinių draugų, tai yra, jau priešų, sankcijų. Juk jūs dabar – Rusija.

Na ir dar smulkmenėlės. Magaryčių:

Mitingai Rusijoje uždrausti.
Uždrausta priešintis neteisėtam suėmimui ir neteisėtam sulaikymui.
Tautų apsisprendimas uždraustas. Išstojimas iš Rusijos sudėties uždraustas. Separatizmas uždraustas.
Įvaikinimas užsieniečiams uždraustas.
Homoseksualizmo propaganda uždrausta.
Madonos ir „Elzos okeano“ koncertai uždrausti.
Nesankcionuoti plakatai uždrausti.
Televizijos kanalas „Dožd“ uždraustas.
Artimiausiomis dienomis bus uždrausti virtualūs pinigai.
Ir dar. Baigdamas: alkoholis pas mus (o dabar ir pas jus) – nuo vienuoliktos vakaro iki aštuntos ryto dabar uždraustas. Kaip žinote, sausas įstatymas.
Taigi, velkam hom.
Sveiki atvykę.

glavred.info

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top