Mato ir visos Lietuvos tragedija:

Keturmečio Mato žūties tyrimą kuruojantis prokuroras Vytautas Gataveckas teigia: iš viso berniukui smūgiuota 135 kartus, 10 smūgių – į galvytę.

Matuko mirties priežastis – po kaukolės kietuoju dangalu išsiliejęs kraujas. Nustatyti, kurio iš dviejų – motinos Monika K. ar jos sugyventinio G. Kontenio rankos – smūgis buvo lemtingas, yra neįmanoma, vadinasi, abu turėtų būti teisiami kaip bendrininkai, sutartinai stengęsi nuslėpti savo nusikaltimą. Be to, jiems gresia ir atsakomybė už disponavimą narkotinėmis medžiagomis.

Įtarimai dėl nužudymo pareikšti abiem sugyventiniams, teismas leido abu suimti.

Kaip jau buvo skelbta, pasak sugyventinių pasakojimą, tą lemtingą sausio 24-osios rytą berniukas buvo mokomas ištarti taisyklingai skaičių pavadinimus. Deja. Pasipylė smūgiai.

Kaip paliudijo Kauno klinikų medikai, vaikas buvo mušamas ne tik kumščiais, bet ir įvairiais daiktais: diržu, telefono krovikliu.

Po G. Kontenio smūgio kumščiu tiesiai į veidą vonioje vaikas griuvo atbulas ir atsitrenkė galvyte į radiatorių. Kaip tik tada vaiko būklė ėmė blogėti, tačiau į gydytojus jie nesikreipė. Palikusi leisgyvį vaiką miegoti motina motina išėjo į sutartą susitikimą Darbo biržoje.

Vaiko būklė sparčiai blogėjo – iš ausyčių, nosies prapliupo kraujas, vaikas ėmė vemti. Tačiau ir tada sugyventiniai pagalbos nesikreipė, tik Monika K. pamėgino vaistinėje nusipirkti vaistų nuo galvos traumos. Jau merdėjančiam vaikui ji nupirko vaistų nuo skausmo, kurių jis net nesugebėjo praryti.

Pora, iki paskutinės minutės vengusi kviesti medikus, jiems paskambino, kai Matas jau nebekvėpavo. Vaikas buvo taip stipriai sužalotas, kad netrukus Kauno klinikose mirė.

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/pusantru-metuku-mergaite-nuzudyta-itin-ziauriai-sudave-28-smugius.d?id=66922972

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/nakti-itariama-sumusta-7-menesiu-mergyte-istiko-klinikine-mirtis.d?id=73878890
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/septyniu-menesiu-mergyte-mire-aparatai-atjungti-59-762058

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top