Meloni skelbia manifestą, žadantį stabdyti nelegalią migraciją ir skatinti italų gimstamumą

Apklausos rodo stabilų dešiniojo sparno aljanso pirmavimą rugsėjo 25 dienos Italijos rinkimuose, kur Meloni vadovaujami konservatoriai žada pagalbą šeimoms keliant mažėjantį gimstamumą, o populistas Salvinis žada imtis veiksmų dėl imigracijos.

Socialiai konservatyvių Italijos brolių (Fratelli d‘Italia, FdI) partijos lyderė Džordžija Meloni (Georgia Meloni) paskelbė partijos rinkimų manifestą, žadantį remti Italijoje gaminamas prekes, stabdyti nelegalią migraciją bei skatinti šalyje gimstamumą.

Italijos brolių pirmininkė šią savaitę išleido 40 puslapių manifestą, kuriame žadamą pirmiausia palaikyti italų šeimas ir stengtis kelti šalyje gimstamumą, kuris yra vienas iš žemiausių Europoje ir kritęs iki rekordinių žemumų 2020-aisiais, pirmaisiais kiniškojo koronaviruso pandemijos metais.

Tarp šeimai palankios politikos priemonių yra 300 eurų išmokos vaikui pirmaisiais gyvenimo metais, vėliau mažėjančios iki 260 eurų per mėnesį kol vaikas pasieks 18 metų amžių. FdI taip pat nori sumažinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) vaikų produktams, tokiems kaip pieno mišiniai, ir nori padaryti neapmokestinamą pirmąjį šimtą tūkstančių eurų bet kurio pirmojo būsto pirkimui.

Meloni partija taip pat žada dėti pastangas propaguojant Italijos gamintojus, gaminančius įvairiausias prekes – nuo vyno iki prabangos ir kultūros produktų, įskaitant sertifikatus „Pagaminta Italijoje“ įmonėms, reklamuojančioms komercinį turizmą, skirtą Italijoje pagamintiems produktams įsigyti.

Manifeste rašoma ir apie pastangas panaikinti pilietybės pajamas, įvestas Penkių žvaigždžių judėjimo jų ankstesnėje koalicinėje vyriausybėje su populisto Mateo Salvinio (Matteo Salvini) Lyga, Italijos brolių koalicijos partneriu artėjančiuose šio mėnesio rinkimuose. Ši partija sieks įvesti naują alternatyvą pilietybės pajamoms tiems, kurie yra vyresnio amžiaus ar nepajėgūs dirbti, bet didins mokymo ir darbo lėšas tiems, kurie dirbti gali.

Nelegali migracija tapo pagrindinė tema Meloni sąjungininko Mateo Salvinio rinkimų kampanijoje. Jis pakartotinai apsilankė Lampedūzos saloje, kurią šiemet vėl užplūdo atvykstantys nelegalūs migrantai.

Salvinis pažadėjo atnaujinti saugumo potvarkius, jo priimtus būnant vidaus reikalų ministru 2018 ir 2019 metais, dėl kurių buvo galima tikėtis iš esmės sumažinti atvykstančių nelegalių imigrantų skaičių, o taip pat sumažinti mirčių dėl nuskendimo Viduržemio jūroje skaičių.

„Imigracija – tai fenomenas, kuris gali būti kontroliuojamas, kiti dvidešimt metų tai žadėjo, o aš tai įrodžiau. Įmanoma priešintis prekybai žmonėmis, tereikia iš naujo įdiegti saugumo potvarkius,“ – sakė Salvinis ir pridūrė. „Saugumo potvarkių pakartotinas įdiegimas reikš grįžimą prie Lampedūzos, Panterelijo, Italijos sienų ir Europos sienų apsaugos.“

Meloni vadovaujama Italijos brolių partija sutaria su Salviniu nelegalios imigracijos klausimu ir taip pat nori ženkliai sumažinti naujai atvykstančiųjų skaičių, teigiama partijos manifeste, pabrėžiančiame ryšį tarp imigracijos ir nusikalstamumo Italijoje, ypač prekybos narkotikais.

Pasak 2018 metų ataskaitos, vienas iš trijų nusikaltimų yra įvykdomas užsieniečių, o pasak kitos, 2020 metų ataskaitos, beveik pusė smurtinių seksualinių nusikaltimų priskiriami migrantams.

Meloni anksčiau ragino, kad nelegalių migrantų persikėlimus per Viduržemio jūrą blokuotų karinis jūrų laivynas sakydama: „Italijos broliai siūlo blokuoti persikėlimus karinio jūrų laivyno pajėgomis, nes, kaip mes tūkstantį kartų aiškinome, tai yra Europos uždavinys susitarus su Šiaurės Afrikos valstybėmis kartu su jomis stabdyti prekybą žmonėmis ir įsteigti Afrikos teritorijoje punktus, valdomus kartu su Europos Sąjunga, skirtus įvertinti prieglobsčio prašymus ir atskirti tuos, kurie turi teisę į prieglobstį ir tarptautinę apsaugą nuo tų, kurie neturi “.

Likus tik kelioms savaitės iki nacionalinių rinkimų rugsėjo 25 dieną, Maloni partija, naujausios apklausos duomenimis, ir toliau išlieka pati populiariausia Italijoje, o centro – dešinioji koalicija, sudaryta iš jos Italijos brolių, Salvinio Lygos ir Silvijo Berluskonio Italijos jėgos gerokai lenkia kairiojo sparno partijas.

Pasak apklausą vykdžiusio Lorenco Pregliasko (Lorenzo Pregliasco) iš įmonės Youtrend, menkai tikėtina, kad kairieji pajėgtų įveikti atotrūkį nuo Meloni – Salvinio koalicijos per ateinančias savaites ir jis teigė, kad Meloni „laiko kortas savo rankose, ir vienintelė rizika yra suklysti bežaidžiant.“

Kitos prognozės teigė, kad dešiniojo sparno koalicija galėtų laimėti net 60 procentų vietų Italijos parlamente, kas leistų pamatyti ponią Meloni kaip pirmąją išrinktąją Italijos Ministrę Pirmininkę.

Paskutinės BidiMedia apklausos skiria Konservatyviajai Meloni FdI partijai 24.5 procento, Salvinio populistų Lygai – 12,7 procento, o Silvijo Berluskonio (Silvio Berlusconi) Italijos jėgai (Forza Italia, FI) – 6,6 procento balsų, pakankamai tam, kas apibūdinama kaip „lengva dešiniojo sparno pergalė“ rugsėjo rinkimuose. Ši grupė gerokai atsiplėšusi nuo bet kokios įsivaizduojamos koalicijos, kurią galėtų sukurti antroje vietoje esanti kairiojo sparno Demokratų partija (PD), už kurią balsuotų 24,3 procento.

Šaltinis: breitbart.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top