Meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ paminėtas Garliavos antpuolis, pamynęs pilietinio bendrabūvio principus ir moralinę visuomenės sutartį

Birželio 17-ąją, vidudienį, Simono Daukanto aikštėje Vilniuje laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai paminėjo pirmąjį nepriklausomybės metais valdžios surengtą masinio smurto aktą prieš taikius, tik tiesos ir teisingumo reikalavusius piliečius.

Reportažo autoriai – Aušra Gabalytė ir Vincas Kubilius, nuotraukų – Aurelija Babenskienė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pasitrauksit, išgamos

ir dar kaip pasitrauksit. Beširdžiai, begėdžiai išgamos, mėginę nutraukti šventą Motinos ir Vaiko ryšį. Visi į ką jūs kreipėtes pasaulyje, kam rašete Peticijas ir laiškus su tūkstančiais parašų, atstūmė jus kaip kraštutinių idiotų gaują. Būčiau aš Stankūnaičių ar Ūso tėvas, pavaryčiau aš jums per jūsų šlykščias akcijas su tikrom švininėm kulkom per jūsų dvokiančias sūbines. Yra ribos kiek gali žmonės pakęsti tyčiojimosi ir šmeižtų. Viskam yra ir turi būti ribos. Jei valdžia iš tėvų skausmo besityčiojančių išgamų neišvaiko, kažkas turi imti ginklą į rankas ir tai daryti.

velnias - melo tėvas

ateistai, komunistai – velnio vaikai,
iš jų niekad nesulauksite TIESOS.
reikia prašyti egzorcistų pagalbos, kad išvaikytų velnius iš prezidentūros, seimo, vyriausybės ir ypač iš teisėsaugos.
o patiems reikia melstis ir kryžiaus ženklu tiek save , tiek tą raudonųjų irštvą prezidentūrą žegnoti.

kol Lietuva valdys Stankousiniai

Vietoj teisingumo sulauksite saukima i teisma.Negi dar nematote kam dirba kriminalyzuota politika ir teisesauga??? Stankousiniams!!!!

Beta

Reikia pripažinti, Grybauskaitės kantrybė auksinė. Jau keli metai kiekvieną mėnesį po jos langais susirenka žmonės ir neišeiti nei karto pasiteirauti ko vis tik tie žmonės nori ir kodėl rašo tą žodį TIE-SOS. Kietą skūrą reikia turėti. Arba baimę begalinę.

zombis, marionetė - ne žmogus

pas komunistus – tokius kaip polikarpovna – žmogiškumo nerasta.
jie zombiai, marionetės – stiklinėmis akimis.

Betai

ten ne žmonės, ten kedofilai.

Beta to  6:58

O ką Grybauskaitė laiko žmonėmis? Pedofilus?

terese

Atsakau pasitrauksim isgamos kodel nerasai savo vardo ir pavardes o slepies tai gal tavo rankose buvo ginklas! jeigu grasini zmonems!

to terese

nereikia kreipti demesio i padugnes…

ruta

Didziule pagarba Meno akcijos dalyviams !Kaip parodo vis nauji pedofilu skandalai , tai , deja , pedofilija Lietuvoje egzistuoja ir net dideliu mastu / vaiku namu direktorius , milijonierius verslininkas , du homoseksualai ../ .Del Kedytes yra vilties , kad bus isvilktos i dienos sviesa visos valstybes intitucijos prisidejusios prie Garliavos tragedijos brutalaus malsinimo ir VISI figurantai melave , falsifikave , dezinformave visuomene , bus ivertinti teisesaugos , ne sios , paklustancios telefoninei , kabinetinei teisei .Imant pavyzdy is Europos, kur pedofilus nuteise ir po20 metu Kedyte gales paduoti i teisme ne tik biologine su raudona pinigine , bet ir’ pliki’ su cininais , net komsomolke , kuri uzmirso kas yra objektyvumas , padorumas ir etika . Ka bekalbetu pedofilu… Skaityti daugiau »

stasys

Tikėjimas didis kol jis tarnauja gražiems tikslams ir dvasiškai peni ,..žmogų ..sunku butu ginčytis ar tame prasminga ieškoti tiesos grudo , nes kaip tokia ji labai individuali ir paviršutiniška ..Tiesa ,.kaip ir kitos jausminės žmogaus išraiškos neatsparios , abejones sukeliančioms smulkmenoms (detalėms) , o bandymas tasytis po jas visada priveda prie rezultato ..kuris priverčia žmogų iš naujo pervertinti jo pasirinkta tikslą ir jo tiesa ..Todėl dažnas ĮTIKĖJĘS, suprasdamas ta vidumi stengiasi šalintis viso to ,.prigalvodamas sau aibe patogiu „šablonų“ (rėmeliu) patogių į ji sudėti ta turinį kuris galbūt kitur padėtas ir akis badytų savo nenatūralumu ..dirbtinumu ..bet čia, kaip visumos turinys jis tampa ir dalimi to nedidelio melo sau, skirto vardan to gražaus tikslo..Man kaip diletantui tikras Tikėjimas nuo įtikėjimo… Skaityti daugiau »

mano didziule pagarba jums, mieli zmones

nors esu toli- visa sirdim su jumis!

Bryzas >stasiui

Paklauskite to klausimo geriau pirmojo komentatoriaus, jis labiausiai atitinka jūsų mąstymo lygį. O šiaip siūlau jums kovoti su savo sąžine neviešai: galite rašyti „apmastimus” į dienoraštį, pvz.

is toli

Visiems pagarba ,kurie renkasi i sia prasminga akcija!

kurkime valstybe

Policijos kiaulės dirba dėl babkių ir ankstyvos pensijos ir nieko daugiau yra jų tarpe ir sadomazo. Visos tos gyvos maldos policijai yra giliai px ir neverta turėti iliuzijų… Reikia patiems kurti valstybę o ne patikėti išrinktiesiems, kurie daro ką nori.Jei išrinkome, tai ir priverskime dirbti mūsų labui, pradėkime kontrolę.O mes ką darom? Absoliučiai nieko- tik dejuojam, plakam liežuviais o reikia kovoti už savo šali ir visiems vieningai, ryžtingai. Maldos nepadės.

Jei šios akcijos

nebūtų,kas gali paneigti,kad jau būtų Norvegijos pavyzdžiu daugybė vaikų atimta.Šaunūs žmonės .Įdomu ,kiek metų reiks,kad Tiesos sėkla sudygtų?

Mes,kurie esame

toli,meldžiamės,pavedame Dievui ir Marijai,šią bylą,kiekvienu momentu,kai tik prisimename.O vis prisimenam ir prisimenam,reiškia vis meldžiamės.

...

Skaitykit straipsni apie norge,gerai ten parasyta.Ir pas mus galimai eina viskas link to.Privalome kovoti pries naujai kuriama istatyma,t.y.kisimasi i musu seimas.Vaikas privalo tureti pareigas,o ne kaip siekiama iteisinti,kad turetu teises.Kai vaikas tures tik teises,tai lengvai apskus tevus,nekaltus tevus,kurie vaika labai myli.Pvz.pagaus tevas snargli berukant,tevas nubaus,o tas pyplys pasiskus tokiom pvz.kaip ziobiene.Kas bus,turbut visiems aisku.Auginome vaikus,kai reikedavo gaudavo su rykste per kinkas,patupedavo kampe,uztat nedraske tevams akiu,uzaugo dori,mylintys zmones.Vakar kieme pamaciau po langais pastatyta masina su uzrasu VAIKU TEISIU APSAUGA,nezinau pas ka ten buvo atsivilke is karto sukilo matytas vaizdas garliavoje.Bukit jaunime vieningi,uzbekit uz akiu visokiems stumiamiems barnevernet,lytiniam vaiku svietimui ir t.t.Kovokit uz savo vaiku vaikyste be svetimu suteptu ranku kisimosi.

Apie 20 kedopedikų

susirinko. Dabar tuoj įdės reportažą apie tai kaip Klaipėdoje keturi kedopedofilai, irgi fantazuoojantys apie „suplėšytas megaičių išanges” atėjo į „akciją”.

Liepa

Stiprūs ir gražūs žmonės susirenka.Sušildo net tuos,kurie toli nuo savo gimtųjų namų.Gaila,kad aikštės šeimininkai nesvetingi..//

vaiku naikinimui --NE

Pagarba visiems dalyvavusiems sioj l.reiksmingoj akcijoj.Svarbu nesitaikstyti su vaiku naikinimu valstybes vardu savu budeliu.Tai yra pats baisiausias nusikaltimas sioje zemeje,kai naikinami bejegiai vaikai vardan iskrypeliu nuslepimo.

Diedukas Liepai

Tikrai nesvetingi. Dar ir sarginius šunis paleidžia. Tiesa, ne aikštėj, o čia tarp komentatorių…

Prakeikti  maža

Lietuvą užvaldęs rėžimas neamžinas ir atsakyti prieš tautą jiems teks visiems iki vieno. Net ir eiliniams policininkams. Nepasiteisins, kad buvo įsakymas. Jus pagalvokit kiek gali pasipriesint du senukai ir smulkute Neringa pries sita visa armija….kas jie tokie policijos pareigūnai, kurie sutiko ir dalyvavo šiame pagromo akte… Kuo jie skiriasi nuo ss pajėgų, kurios dalyvaudavo vežant žydus, juos uždarant į getus… Pasirodo turim pareigūnus, be sąžinės ir stuburo, naudoja prievartą prieš beginklius žmones… Kuo jie skiriasi nuo omoninkų Medininkuose ar karinių dalinių šturmuojančių televizijos bokštą sausio 13-ąją? Jeigu žmogus, kaip N.Venckienė turinti teisinę neliečiamybę, išmananti teisę, negali naudodama teisines priemones apginti vaiko, tai pagolvokit ,kaip yra lengva susidoroti su paprastu žmogumi.Apie kokia teisine valstybe bekalbet, kai našlaitis vaikas pagrobiamas su pižama… Skaityti daugiau »

stribų Omonas

ar esate girdeje toki absurda? Kad garbaus amziaus seimininke 240 OMON’ininkų isnese is jos namu ATPAZINIMUI

žmonis jus ar ne žmonis

Manęs neplėškit iš gimtų namų!
-Padėkit, žmonės! Gelbėki, dangau!
-Aš taip mažai šioj žemėj gyvenau,
Už ką man smurto, prievartos tiek daug?
Aptemo saulė. Dūžtantys stiklai.
Pataikė tiesiai į mažytę mano širdį.
O Viešpatie! Juodieji vabalai.
Tą siaubo rytą mano šauksmo neišgirdo.
Ligi dantų ginkluota šunauja
Iš pasalų širdin mažytėn smogė.
Lyg kraujo išbadėjusi ruja –
Prieš vieną mažą ir bejėgį vaiką.
Išniekinta trispalvė Lietuvos –
Raudojo nevilty širdis mažylės.
Ne svetimi šie brolžudžiai – SAVI,
Ant skydų jų – tik apgaulingi vyčiai.
Jie tarsi kobros – amžinai gyvi –
Išdresuoti stalino šunyčiai.
O kas, o kas išniekintų paklaus,
Kaip mes – beginkliai gynėmės nuo smūgių???
Lyg partizanai pokario baisaus -mažą bejęgę Kedytės širdelę

mociute

Net vienas lauke -karys.kalanta irgi buvo vienas -o jo reikalas laimejo.Pagarba nepamirstantiems ir vis primenantiems -vaikas taip pat ZMOGUS

"Savanorių grupės veikla

patvirtino ankstesnius rezultatus:nedideliam procentui gyventojų pasiekus vidinę ramybę,ši būsena imdavo atsispindėti aplinkiniame pasaulyje”…Tai ištrauka iš dabar delfyje esančio straipsnio „Nepaneigiamos realybės įrodymai:žmogus -tai siela,turinti kūną”…Reiškia ir maža gupė gali labai daug .Ir ši akcija 17 dieną yra labai svarbi , duos rezultatus.

galima

nužudyti kūną, bet dvasios įveikti dar niekam nepavyko.

Žmonės

po truputį bunda visame pasaulyje.Dabar per LNK žinias rodė,kaip Islandijoje vyksta Vikingų šventės.Ir pabrėžė,kaip vadinamoji moderni visuomenė eliminuoja senus žmones,o senose tradicijose yra vietos visiems.Visai šeimai.Pas mus gi išplėšinėja vaikus ir Norvegijoj.Nenormalu ir tiek.

24 kedopedikai

Jūs esate jėga. 20 kedopedikų Vilniuje, nulis Kaune, nulis Šiauliuose ir Panevėžy, 4 kedopedikai Klaipėdoje – tai didelė jėga. Jus aktyviai palaiko viso pasaulio veikėjai ir organizacijos, siunčia jums gausius palaikymo laiškus. Lietuvą valdantis pedofilų klanas drebina kinkas pamatęs tuos 24 kedopedikus. Sėkmės patraukti paskui save visą Lietuvą.

cha cha

O kodel pedofilu tiek mazai susirinko-kreidutes baigesi ar sponsoriavimas desrai ir vodkei?

nors ir toli,

bet KARTU su JUMIS, mielieji. Pagarba organizatoriams ir dalyviams.

Įdomu

kaip nufilmavo pro šalį praeinančių turistų grupę kad atrodytų jog jų, violetinių kedopedofilų, yra daugiau negu 20. Čia jau Putlerio propagandos mokinių darbo.

Saulius

Tai debilizmas ir saves apgaudinejimas. Patys save itikineja kad jie ne debilai ir kad ju saujeles kvailiu vykdomas piesimo kreidelemis ritualas prilygsta kataliku Velyku ir Kaledu sventimo ritualams. Kas gali buti kvailiau???

Akivaizdu kad

tai pati nepopuliariausia organizacija Lietuvoj.Gal ir pasauly.

didžiausia pagarba

Čia renkasi garbingi žmonės, kuriems neišplauta atmintis.

nuomonė

BIJO -tik dirbantys valdiškame darbe…o jų daug dirba…..jei sūnus pasiskundžia kuo nors-NESISKŪSK,VENSKIENĖS NEGYNĖT,TODĖL IŠ JŲ SĖDINČIŲ 25 METUS valdžioje ir drebančių nieko nesitikėk……..norisi -PERMAINŲ,o dabar -BAISI STAGNACIJA

nuoširdžiai nesuprantu

Ar šita akcija jau nebeturi tikslo pagelbėti nebūtin pradangintam vaikui ?
Dabar tai jau tik šiaip tradicinis pasibuvimas kartu ?
Kokie šitos akcijos tikslai ? Ar tikslų apskritai nėra, o Tiesos sąvoka yra tiesiog – aplama ?
Ką aukoja šitie žmonės vardan Tiesos ?
Aš nuoširdžiai nesuprantu.

Justina

Mes tai tikime, kad sita „17 – osios” akcija ir vyksta su tikslu pagelbeti pradangintam vaikui, kol nera aiskumo kaip is tiesu yra su kankine Deimante. O spalvotos kreidutes, suprantama, simbolizuoja spalvota vaikyste, kuri is sitos mergaites buvo ziauriai atimta. Pagarba neabejingiems vaiko likimui.

Ši akcija

tai kraštutinių kvailių durniavimo akcija, tai arogantiškų apsišaukėlių teisėjų akcija. Tai – beširdiška Kedžių ir jų gaujos aukų bei tų aukų artimųjų įžeidinėjimo ir niekinimo akcija.

Jurosk

Pati nuoširdžiausia ir giliausia pagarba šiems žmonėms. O pykstantiems ant stiprios valios ir principingų akcijos dalyvių palinkėčiau kažkaip tvarkytis su dvasios ubagyste, o tai ir iki nužmogėjimo netoli

stasys

– taiklus pasakyti žodžiai ..’įsitikinimai galbūt ir nėra tiesa, bet pats tas tiesos siekis ieškojimas..prasmingas’…sunku čia ką nors pridėti . Rezultatas vienoks ar kitoks čia neišvengimas . Nežinau kaip kitiems ..bet tas vaizdas kai žmonės, dauguma pagyvenę,.klūpėdami spalvina kreidelėmis ta tiesos žodi įvairiomis spalvomis..labai taikingai nuteikia su tokia tragikomiška aura. ..primenant senus sovietinius laikus ir ju renginius,.. tik juose tada buvo priimta vaikams reikštis ..:))

terese

ATEIS TA DIENA kaip cia sitoje aiksteje stoves DEIMANTELE ir pasakys visa TIESA! kaip noretusi sulaukti!

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top