Merkel laviruoja, Pavilionis isterikuoja

Savo Varpinė

Tvirta lenkų laikysena sujaukė planus. Be abejo pirmas klausimas kieno planus. Ir čia atsakymas nėra toks jau vienareikšmis, nes jei mes vertinsime kas įvyko ir tebevyksta ant Lenkijos sienos vien tik, kaip Lukašenkos norą iškrėsti šunybę Lenkijai būsime giliai neteisūs. Aplink turistus, kurie Lukašenkos paversti tikromis nekonvencinėmis karinėmis pajėgomis vyksta net keli dideli žaidimai , kuriose lenkai buvo ilgai vertinami, kaip statistai kurių dėka bus galima šį bei tą laimėti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
habilitās

Šita bobelė, paskambindama A. Lukašenkai, de facto jį pripažino prezidentu. Tai tik parodo, kad visi tie susitarimai ES lygmeniu yra tik rašymas šakėmis ant vandens.
Būtent ta ataka, mėtymas akmenimis, parodo, kad tai jokie migrantai, jokie pabėgėliai, o patys tikriausi smogikai. Ir ne myžinėmis ar vandeniu turi būti ginamos sienos.

ah1

matomai po Vilionis nesigaudo kad americos Bidono ir americos okupuotos Germanijos su Merkel politika ta pati – migrantų priėmimas ir atviros sienos migrantams. Na o popiežius seniai ištransliavo kokie vėjai pučia per vaizdinį kuomet popiežius plovė kojas negrams atėjūnams.

stasys

Ar jau visi ‘ciuciai’ ant Prezidento palojo ?

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top