Mero Mykolo rinkimų programa

Jeigu nesėdėjote, nesėdite ir artimiausioje perspektyvoje neturite rimtų ketinimų sėdėti – toliau neskaitykite. Ši programa – ne jums.

Išimtį darau tiems, kas nori sėdėti, bet neturi sėdėjimo vizijos. Paklydėliams parodysiu kelią į šviesų sėdėjimą.

Mielieji, kaip jau rašiau maž ne prieš metus, būsiu jūsų meras. Apie tai garsiai ir viešai apreiškiau pirmasis, kol dar nebuvo pakeistas įstatymas ir tiesioginiai merų rinkimai nebuvo įteisinti. Todėl esu įžvalgiausias, sąžiningiausias ir atviriausias iš visų būsimųjų kandidatų į merus, kurie dar tik trinasi pasuolėmis ir laukia, kol tauta juos išmes iš ten kaip muses iš batvinių.

Prie triuškinančią sėkmę lemsiančios rinkimų strategijos nebeapsistosiu. Ją seniai išdėsčiau Tiesos.lt, kuris rašo tiesą, tiktai tiesą ir nieko kito išskyrus tiesą (todėl ir pats ten rašau). Kas norėjo nusirašyti – tą jau padarė, kas nespėjo – gali susirasti paguglinėjęs.

Tik pridėsiu, kad mano tikslinė auditorija – pati didžiausia. Sėdintieji. Seime, savivaldybėse, ministerijose, departamentuose, ant sofos, narų, feisbukuose ir visur kitur, kur sėdėjimas sukelia tam tikras profesines ligas (vairuotojai – nesiskaito).

Sėdėjimas yra sunkus, atsakingas ir neįvertintas darbas. Legalus de facto, bet ne de jure. Dabar bus ir facto, ir jure. Nes man drąsos – per akis. Nes jūs – su manimi!

Po penkerių metų būsiu visos Lietuvos meras, bet kol kas (verkia širdis) galiu patenkinti tik labai siaurai administraciškai ribotą elektoratą. Todėl, mielieji, greičiau apsispręskite, kur man prisideklaruoti savo gyvenamąją (sėdėjimo) vietą artėjančių vietos savivaldos rinkimų proga.

Pirmieji dešimt atsišaukusių sėdės ilgiausiai, likusieji – pagal klinikinę diagnozę. Ją nustatys labai profesionali, kruopščiai atrinktų ministerijų lygio komisija.

Sėdėsime. Ilgai.

Ačiū.

Jus mylintis Meras.

Mykolas Deikus

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pragmatikas

Tiesioginiuose mero rinkimuose, jei tik jis bolotiruosis Šiauliuose, pats balsuosiu ir kitus kviesiu atiduoti savo balsą tikrai skaidriam, valdžia nesusitepusiam kandidatui Mykolui Deikui. Tokią konkrečią, nepopulistinę, nuoširdžią, kiekvienam Lietuvos piliečiui artimą programą skaitau pirmą kartą per visą Nepriklausomybės laikotarpį. Tik labai padorus ir sąžiningas žmogus gali būti toks tiesus, nepataikaujantis, neapsikaišęs populistiniais lozungais, kaip antai: mums rūpi kiekvienas Lietuvos žmogus, už Šiaulius, viskas žmogui, viskas žmogaus gerovei, svarbiausias žmogus ar kitokiais minčių „skrydžiais” virš kregždučių lizdų…

Klausimas

Čia rimtai?

Pragmatikas

Manau, labai rimtai.

Sena tiesa,kad

tik tas daktaras gali išgydyti ,kuris MYLI pacientą.Taip ir valdžioje.

  kacius

Geriau yra sėdėti, nes nei šviesa nei tiesa žingsnių nelydi. O gi sėdėjimą lydi viskas, ypač kai sėdi šviesiai – su neužmirštuole atlape ir aureole virš galvos – tamsumoms prašalinti!

Levukas

Sveikas,Mykolai,registruokis Šiauliuose-mes turim tokio registravimo patir-
tį ir ji pasiteisino.Už Tave balsuosime aktyviai,visi kaimo kaimynai urmu.

Šiauliai gerai,

bet Vilniui reikia geriausiai, todėl pradėkime nuo Vilniaus, nes labai daug vilniečių dundukų renka konservus, liberastus ir kitokias švabras.

Šiauliams

vadovauja Kurtuvėnuose gyvenantis meras. Tai ir sakau, ko taip tame mieste kaimu dvelkia…

Mykolas

Kol kas tik Vilnius ir Šiauliai užsiprašė, beje, aš irgi iš kaimo

Pragmatikas

Deikau, baik šposus. Nelįsk į Vilnių, bo teks su pačiu Puteikiu konkuruoti.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top