Michael Koch. Ekstremali klimato apsauga: 50 000 eurų atlygis poroms, kurios apsieina be vaikų

Klimato kaitos neigėja (35 m.) teisme paaiškino, kad ji pati pasidarė sterilizaciją, kad vaikai neišvystų šio pasaulio.

Tačiau dabar viskas darosi dar beprotiškiau: aktyvistai reikalauja 50 000 eurų atlygio vaikų neturinčioms poroms, nes taip sutaupoma CO2.

Ašarodama ji papasakojo savo sterilizacijos priežastis. Ji negalėjo pateisinti vaikų atsiradimo šiame  pasaulyje, – pranešė eXXpress.

Tai, kas skamba kaip akivaizdus pavienis atvejis, dabar, atrodo, perauga į tikrą judėjimą: visa tai pavadinta “Gimdymo streiko judėjimu”.

Teigiama, kad jis ypač populiarus tarp klimato apsaugos šalininkų, nes vaikai yra papildoma našta klimatui ir tik atsisakymas turėti vaikų iš tikrųjų tam padeda.

Negimdant vaikų per metus būtų galima sutaupyti 58,6 tonos CO2 ekvivalento. Palyginimui, neturint automobilio per metus būtų sutaupyta tik 2,4 tonos.

Trumpiems skrydžiams – taip, vaikams – ne

Judėjimo prieš vaikus lyderė yra Verena Brunschweiger (42 m.), kuri save vadina “antinataliste” ir po savo knygos “Kinderfrei statt kinderlos” tapo gimdymo atsisakančiųjų ikona.

Ji rimtai reikalauja 50 000 eurų visiems, kurie 50-ojo gimtadienio proga yra bevaikiai. Taip sakant, kaip atlygį už žemės tausojimą.

Kalbama, kad per tą laiką prie judėjimo prisijungė ir vyrai, kurie savanoriškai pasidarė vazektomiją.

Dienraštyje “Die Zeit” cituojamas 35 metų vyras, kuris yra įsitikinęs, kad “planeta jau perpildyta ir jai daugiau žmonių nereikia”:
“Man netrukdo, jei retkarčiais valgau mėsą ar leidžiu sau trumpą skrydį. Juk neturėdamas vaikų sutaupau daug daugiau CO2”, – sako jis.

Kritikai stebisi, kam iš tikrųjų šių dienų aktyvistai nori apsaugoti klimatą, jei jie pasisako už tai, kad pasaulyje neliktų daugiau vaikų.

Ar dėl priešpaskutinės kartos?

Skamba paradoksaliai.

Šaltinis: exxpress.at

2.3 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
48 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
48
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top