Mindaugas Šerna. Ar beliks ką gelbėti?

Vaikų teisių apsaugos įstatymo pataisų atidėjimas iki pavasario – tai korta prezidento rinkimams?

Tad klausimas – kas ja ruošiasi sužaisti ir padaryti lemiamą ėjimą išvaduojant žmones iš jiems sukurtų kančių?

Skvernelis ar koks misteris „X“, kuris dar mums nežinomas?

Akivaizdu yra tai, kad konservatoriai, o būtent – Gabrielius Landsbergis, išskirtinai ir labai uoliai stengiasi tas pataisas atšaukti, įtvirtinti esamą įstatymą ir ties tuom nuožmiai dirba – tai rodo jų i n t e r e s ą, ne ką mažesnį nei pačios Pagalienės.

Bet nepamirškim to, kad anūkas yra Seimo opozicija, o tai yra labai palanku pozicijai siekiant juos pašalinti ir išstumti iš politikos arenos nuplėšiant visiškai jiems kaukes. Ir tai būtų ne taip jau ir blogai, nors iš esmės, už šį įstatymą balsavo visas Seimas vienbalsiai. Kodėl? Nesunku suprasti – buvo didelis viešųjų ryšių spaudimas dėl Matuko tragedijos.

Taigi, žaidžiama labai skaudžia mūsų šeimai, vaikams, Lietuvos žmonėms korta. Ir tai verčia mąstyti tokiomis kategorijomis: „sukurk problemą – pasiūlyk sprendimą – tapk gelbėtoju“.

Ir visai nenustebsiu, jei staiga Seime ar Lietuvoje atsiradęs „Šeimų gelbėtojas“, kuris griežtai uždraus šį įstatymą, nebejotinai laimės ir jų simpatijas, o tai reiškia – ir balsus, taps Lietuvos prezidentu.

Reikia būt atidiems.

Kitas klausimas: kaip jiems pavyksta ir kaip toliau bus bandoma sulaikyti liaudį nuo plūstelėjimo į gatves, nuo reikalavimų atšaukti šiuos niekingus įstatymus, juos koreaguojant iš esmės ir tai daryti – n e d e l s i a n t, nes kol veikia šis įstatymas, globėjų verslas su „vaikų gynėjais“ toliau mezga tinklą ir siekia grobti vaikus iš normalių šeimų, o tempai tik spartėja. Jau šiandien galite netekti vaiko arba būti apkaltintam smurtu net dėl to, kad – „per mažas butas“.

Vyksta fantastiški dalykai ir pradedu galvoti, kad tai daroma neatsitiktinai – kai kuriuos įvykius kuriant sąmoningai, vien tam, kad būtų kuo daugiau reakcijų – labai apgalvotai ir organizuotai keliama įtampa ir chaosas.

Ne vienas jau pavargo.

Ir žmonės laukia gelbėtojo. Visi laukia gelbėtojo – to vienintelio.

Kaip sistema bandys pratempti laiką iki pavasario?

Būdų yra įvairių. Vienas jų – liaudies energiją panaudoti visai kitur ir dėmesį koncentruoti į neesminius dalykus, visą minios potencialą iššvaistant ir ją užmigdant.

Aš esu įsitikinęs, kad laukti nebėra ko – tą mašiną reikia stabdyti dabar, kitaip nebebus ko gelbėti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top