Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vaistų gamybos įmonė Moderna, kurios vakcina nuo Covid-19 neseniai buvo patvirtinta ES, vieną dozę nori pardavinėti dvigubai brangiau, nei buvo nurodžiusi anksčiau. Jau prieš tai ši vakcina buvo tarp trijų brangiausių iš visų esančių rinkoje, praneša naujienų agentūra „Reuters“. https://cn.reuters.com/article/health-coronavirus-eu-vaccines/exclusive-eu-seeks-more-moderna-covid-19-vaccines-eyes-deals-with-valneva-novavax-idUSL1N2JM17Q

Remiantis informacija, padvigubinti kainą Moderną paskatino tai, kad ES ieškojo galimybių, kaip įsigyti daugiau vakcinos dozių, nei iš pradžių buvo užsakiusi.

Anksčiau sutarta Modernos vakcinos kaina buvo 18 eurų už dozę, o dabar ji padidėjo dukart ir kainuoja 36 eurus. Palyginimui – Pfizer kompanija savo vakcinos dozę įvertinusi 12 eurų , o AstraZeneca savo vakcinos dozę parduoda mažiau nei už 2 eurus.

Beje, kainos turėjo būti slaptos, tačiau vienas belgų politikas dar praėjusį gruodį paskelbė jas „Tviteryje“, tuo sukeldamas vaistų gamintojų pasipiktinimą.

Kol kas dar nėra žinių, kaip ES reagavo į tokį Modernos akibrokštą.

Pagal samnytt.se publikaciją parengė Daiva Jakubonienė

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tai

tik verslas. Sveikata rūpinkitės stiprindami imunitetą.

Dzeikas

Tamsu su tomis vakcinomis.
Pasitikekite liaudies medicina:
1. Uostykite supjaustyta cesnako skiletele maiselyje iki asaroti imsite.2-3 min.procedura.
2. Pries iseidami i viesuma ismuilintu berzo deguto muile pirstu patrinkite snerves (is vidaus savaime aisku.Siek tiek diegs).
O kol kas tegul ziurkes vakcinuoja. Paziuresim ar veiks.

stasys

Palaikysiu dzeika ..labai padeda jei nosies šnerves abi įsidedi po česnako skildele ir ten jas gerai ištrini, aišku po kiek laiko gali dingti sugebėjimas ka nors užuosti aplamai , bet juk virusas ir taip kvapo neturi neturi ir skonio .
p.s. Jei ES nesilaiko pasirašyto kontrakto su kompanijomis kaina gali būti pakelta ir trygūbai , tai normali verslo praktika .

O kodėl

pasaulio galingieji dar nepatrigubino?

Tegul perka

iš britų AstrosZenecos.

stasys

Niekas nenori dorai paaiškinti kodėl tarp gamintoju tokie kainu skirtumai . O beje gal kas žino kiek kainuoja rusiškas ‘sputnik’.? Tam tikra dali Lietuvos visuomenės pagal politines pažiūras galėtume ja paskiepyti .. pradedant draugu Prašaliečiu .

lai nors ir penkiagubina

Tiems glušiams, katrie lenktyniauja su iki galo net nepratestuotomis laboratorijų pelėmis kuo greičiau į Anapilį, – be skirtumo.

aga

Kazkas uzmirso atviros rinkos principus? PUIKUS atvejis pamatyti, kas labiau Lietuvos valdziai rupi – gyvybes ar pinigai.

Tvankstas

Peru teismas pripažino kaltais dėl kovido plandemijos : George Soros, Rockefeller’ių šeimą, Bill Gates. Neturiu laiko versti iš ispanų kalbos, todėl įdedu straipsnį iš Ispanijos agentūros EFE. mar., 12 de enero de 2021 2:48 a. m. EET·2 min de lectura Lima, 11 ene (EFE).- Un tribunal peruano afirmó en una resolución basada en teorías conspirativas que la covid-19 fue una invención de las „élites criminales a nivel mundial” conformadas, según los magistrados de esta corte, por multimillonarios como George Soros, la familia Rockefeller y el empresario Bill Gates. Como justificación a la demora para emitir un fallo, la Sala Penal de Apelaciones de Chincha y Pisco aseguró que la pandemia tuvo un carácter „imprevisible” salvo para sus creadores, „que lo… Skaityti daugiau »

ah1

va čia tai verslas.

Life Site News (video)

2021 m. Sausio 12 d. („LifeSiteNews“) – kalbamės su Pamela Acker, vakcinų specialiste. Vakcinų tyrimų laboratorijoje ji susidūrė dorovine HEK-293 ląstelių linijos problema. Acker yra biologė, knygos „Vakcinacija: katalikų požiūris“ autorė. Joje ji atskleidžia, kaip katalikai turėtų vertinti skiepus. Valdant popiežiui Pranciškui, Vatikanas iš esmės sumenkino, jei ne visiškai ignoravo bioetikos svarbą. Pats Pranciškus praėjusią savaitę pritarė vakcinai COVID-19 sakydamas, kad „tai reikia padaryti“. Šiuo metu egzistuoja nemažai vaisiaus ląstelių linijų. Yra WI-38, MRC-5, HEK-293, PER C-6 ir WALVAX-2; WALVAX-2 nenaudojamas vakcinose, tačiau naudojamas gydant. Acker kalba apie savo HEK-293 ląstelių linijos tyrimus. „HEK“ reiškia žmogaus embrioninį inkstą, o „293“parodo eksperimentų, kuriuos konkretus tyrėjas atliko, kad sukurtų tą ląstelių liniją, skaičių. „Tai nereiškia, kad buvo du šimtai devyniasdešimt trys abortai,… Skaityti daugiau »

Kife Site News

https://www.lifesitenews.com/news/former-pfizer-vp-no-need-for-vaccines-the-pandemic-is-effectively-over 2020 m. Lapkričio 23 d. („LifeSiteNews“). Buvęs „Pfizer“bendrovės viceprezidentas ir vyriausiasis mokslininkas griežtai atmetė poreikį bet kokioms vakcinoms COVID. -19 pandemijos nugalėjimui. Michaelas Yeadonas, praleidęs daugiau nei 30 metų alerginių ir kvėpavimo takų vaistų tyrimams didžiausių pasaulio farmacijos kompanijose ir pasitraukęs iš „Pfizer“, užimdamas „aukščiausias šios srities mokslo pareigas“, “Rašė: Skiepyti pandemiją visiškai nereikia. Niekada negirdėjau tokių nesąmonių apie vakcinas. Jūs neskiepijate žmonių, kuriems negresia liga. Taip pat nesiruošiate planuoti skiepyti milijonus tinkamų ir sveikų žmonių vakcina, kuri nebuvo plačiai išbandyta žmonėms. Komentarai baigiami kritika Jungtinės Karalystės vyriausybinės agentūrai „Scientific Advisor Group for Emergency“ (SAGE), pavestai patarti centrinei valdžiai ekstremalių situacijų atveju. SAGE vaidino pagrindinį vaidmenį nustatant karantino politiką JK, kaip atsaką į COVID-19 virusą. Yeadonas pabrėžia dvi esmines… Skaityti daugiau »

vakar

hakeriai įsilaužę į Faizerio ir Biontech kompiuterines sistemas nupumpavo duomenis apie jų super-buper vakcinas. Tikėtinai jau šiomis dienomis išgirsime, kokiu trutu killgeicai ruošėsi „skiepyt” visą žmoniją.

The Epoch times

JAV mokslininkas daktaras Peteris Daszakas, Niujorke įsikūrusio „EcoHealth Alliance“ prezidentas, 2020 m. vasario mėn. vadovavo pastangoms sustabdyti idėjas, kad kovido virusas galėjo išplisti dėl atsitiktinio pabėgimo iš Uhano virusologijos instituto. Daszakas parašė straipsnį, išspausdintą medicinos žurnale „The Lancet“, kuriame įtikinėjo, kad naujasis virusas gali būti natūralios kilmės. Straipsnis buvo parašytas prieš atliekant griežtus viruso kilmės tyrimus. „Mes griežtai smerkiame sąmokslo teorijas, kad COVID-19 yra dirbtinis”, – rašoma straipsnyje. D. Daszakas šią poziciją pakartojo 2020 m. vasario 6 d. el. Laiške: „Mes griežtai smerkiame sąmokslo teorijas, kad 2019-nCoV yra nenatūralios kilmės. Moksliniai duomenys neabejotinai rodo, kad jis kilo iš laukinių gyvūnų, kaip ir daugelis kitų naujų ligų “. Tačiau praėjusį penktadienį jo atstovas sakė „Wall Street Journal“, kad jo plačiai cituojamas… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top