Mokesčių mokėtojų pinigų švaistymu įtariamas japonų politikas per spaudos konferenciją ėmė raudoti

Mokesčių mokėtojų pinigų švaistymu apkaltintas japonų politikas Riutaro Nonomura per spaudos konferenciją pratrūko raudoti. Tokia politikų atgaila – Europos valdančiųjų klasei neįprastas viešas atsiprašymo už savo nuodėmes būdas.

Hiogo prefektūros politikai gauna apie 12 000 litų vien tik savo išlaidoms, tarp jų – ir kelionėms. Pernai Riutaro Nonomura šią sumą viršijo šešiasdešimt kartų 106 kartus už mokesčių mokėtojų pinigus apsilankęs karštųjų versmių kurortuose. Tokios išlaidos nepažeidė įstatymo, apie politiko pomėgį pliuškentis karštuose šaltiniuose žinojo ir prefektūros administracija.

Tačiau kai R. Nonomuros poelgį aprašė vietinis Kobės laikraštis, politikas surengė spaudos konferenciją, kurioje norėjo pasiaiškinti dėl kaltinimų, kad jis netinkamai naudojo biudžeto lėšas. Tačiau per tris valandas trukusią spaudos konferenciją 47-erių metų įstatymų leidėjas neteko savitvardos: pratrūkęs viešai, žurnalistų akivaizdoje raudoti jis galiausiai tapo… pasauline sensacija – šį vaizdo įrašą jau matė milijonai interneto lankytojų visame pasaulyje..

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top