Mokiniai iš baimės atsiverčia į islamą

Krikščionys moksleiviai jaučiasi atstumtaisiais ir trokšta prisitaikyti. Dėl tokios padėties daugelis jų atsivertė į islamą. Tokia yra naujo Vokietijoje atlikto tyrimo išvada. Jis taip pat rodo, kad musulmonų moksleiviai gyvena paralelinėse visuomenėse ir visiškai nesiekia integruotis į Vokietijos visuomenę.

Žemutinės Saksonijos kriminalinių tyrimų instituto atliktas tyrimas rodo, kad 67,8 proc. apklaustųjų moksleivių mano, jog Koranas yra svarbesnis už Vokietijos įstatymus. Beveik pusė, 45,6 proc. mano, kad „islamo teokratija yra geriausia valdymo forma“.

Kai kuriose didžiuosiuose miestuose, pavyzdžiui, Berlyne ir Frankfurte, musulmonų vaikai mokyklose sudaro daugiau nei 80 proc. moksleivių, o tai, ekspertų teigimu, lėmė per pastaruosius aštuonerius metus vykusi masinė imigracija.

Kartu jie pažymi, kad atkeliaujama iš griežtai religingų šeimų, kilusių iš „labai archaiškų kultūrų“ Sirijoje, Afganistane ir Irake, kur žmonės gyvena vadovaudamiesi Korane įtvirtinta morale ir įstatymais.

Kai mergaitės mokykloje musulmonų jaunimo akyse elgiasi pernelyg vakarietiškai, nenešioja skarų ar susitikinėja su berniukais, mokiniai berniukai jaučiasi turintys ginti savo garbę ir priversti mergaites elgtis kaip pamaldžias musulmones.

Jie taip pat pridūrė, kad musulmonai mokiniai vaikinai, siekdami užtikrinti, kad mergaitės laikytųsi Korano taisyklių, gali „atrodyti labai grėsmingi ir kartais smurtauti“. Dėl to mokyklose susiformuoja paralelinės visuomenės, kuriose dominuojantį vaidmenį vaidina mokiniai musulmonai.

Smurtas prieš tuos, kurie įžeidžia Pranašą

Daugiau nei pusė (51,5 proc. vaikų) teigė, kad tik islamas gali „išspręsti šių laikų problemas“, o 36,5 proc. vaikų mano, kad Vokietijos visuomenė turėtų būti labiau sutvarkyta pagal islamo taisykles.

Daugiau nei trečdalis (35,3 proc.) teigė suprantantys smurtą prieš žmones, kurie įžeidžia Alachą ar pranašą Mahometą.

21,2 proc. vaikų mano, kad Vakarų grėsmė islamui pateisina musulmonų smurtinę gynybą, o 18,1 proc. vaikų mano, kad siekiant skleisti ir įgyvendinti islamą smurtas pateisinamas.

Islamizmo propaganda

Socialinėje žiniasklaidoje sklinda islamistų propaganda, raginanti musulmonų vaikus negyventi kaip vakariečiai. Vaikams sakoma, kad „tik kalifatas yra teisinga valdymo forma“ ir kad musulmonų mokiniai yra „ypatingi“, o ne musulmonų mokiniai, pavyzdžiui, krikščionys, yra „beverčiai“.

Viena iš šios situacijos pasekmių yra ta, kad vis daugiau tėvų kreipiasi į konsultacinius centrus, nes jų vaikai krikščionys nori atsiversti, kad mokykloje nebebūtų atstumtaisiais.

Šaltinis: samnytt.se

3 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top