Molėtuose bus pristatyta uždrausta knyga apie Molėtų krašto kūrėjus

alkas.lt

Spalio 15 d. 11:30 val., Molėtų parapijos namuose (Jono Pauliaus II g. 1) kraštotyrininkas, kalbininkas Benjaminas Kondratas pristatys savo parengtą ir išleistą knygą apie Molėtų krašto kūrėjus „Kūrėjų pėdsakais Molėtų krašte“. Tai jai jau 23-čioji knygą iš serijos „Kūrėjų pėdsakais“ kurias parengė ir išleido stebėtino darbštumo ir veiklumo 90-metis kraštotyrininkas.

Ši knyga molėtiškiams turėjo būti pristatyta dar vasarą. Tačiau užuot maloniai priėmus šį Molėtams svarbų veikalą ir užuot padėkojus jo autoriui už pasiaukojantį, darbą ir savo lėšomis išleistą knygą, ją buvo uždrausta pristatyti Molėtų rajono bibliotekose…

Knygos autorius, nenuilstantis kūrėjas B. Kondratas džiaugdamasis sudaryta galimybe susitikti su molėtiškiais ir pristatyti savo darbo vaisius, bei dėkodamas Molėtų šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos klebonui dekanui monsinjorui Kęstučiui Kazlauskui sako: „Esu dėkingas, kad su Dievo pagalba knyga vis tik bus pristatyta Molėtuose. Man Šventoji Dvasia padeda“.

Knygos pristatyme taip pat dalyvaus B. Kondrato bendražygis, žinomas archeologas dr. Valdemaras Šimėnas.

Apie knygą „Kūrėjų pėdsakais Molėtų krašte“ šią vasarą Alkas.lt skaitytojams pasakojo pats jos autorius ir leidėjas bei jo pagalbininkai ir bendražygiai:  archeologas dr. Valdemaras Šimėnas ir žurnalistas Algirdas Meilus. Įrašus rasite ČIA.

4 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top