Moterys pavargo gimdyti kareivius

Kviečiame pasiklausyti dainos „Moterys pavargo gimdyti kareivius“, kurią atlieka ukrainiečių ir rusų muzikantai bei gitaros virtuozas Rudy Rotta (Italija). Žodžiai ir muzika – Jurijaus Bogatenkovo.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vakarai turi

išmokti vertinti gyvybę.Būtent vakarai.Nes rytai labai serga.

Labai žavi vyresni,

skeliantys roką.Išminties ir energijos sintezė.Karams skirtus pinigus reikia atiduoti sveikatos ir ilgo gražaus gyvenimo reikalams.

Kaip gydomos priklausomybės

ligos.Kažkas iš šalies,-artimieji(broliai,seserys,žmonos,tėvai,draugai…) suskambina su Priklausomybės ligų centru,suderina.O „ligonis” paprašomas moraliai pasiruošti „detoksikacijai” ir toliau gydytis „Minesotoje”.Dabar dirbame su eiliniu atveju.Kas pabus tuo artimu Rusijai,kuri yra ligonis ir pati neturi jėgų pasikeisti.

Kodel

Vis ant rytu pilama? O kas veda NATO pratybas Ukrainos teritorijoje, su 38 lietuvaiciu kariais drauge? Stai jau vokieciai su danais dislokuos bepilocius lektuvus ukrainoje. Kieno teritorijoje yra rusu bepilociai lektuvai? Kieno teritorijoje vyksta rusu pratybos? Vokieciu? Danu? Lietuvos?Gal atsipeikekit komentatoriai pagaliau. Rusas nesventas, zinoma, bet sitaip neprovokuoja kitu valstybiu, kaip provokuojamas siuo atveju yra jis.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top