Mustafa Džemilevas: Kryme atvirai kalbama apie greitai prasidėsiančius karo veiksmus prieš Ukrainą

glavpost.com

Interneto portalas „Ostrov“, nurodydamas UNIAN šaltinį praneša, jog Kryme atvirai kalbama apie būsimą Ukrainos puolimą iš okupuoto pusiasalio teritorijos. Apie tai pareiškė liaudies deputatas, buvęs Krymo totorių tautos Medžliso lyderis Mustafa Džemilevas pasisakydamas Europos Tarybos Parlamentinės asamblėjos posėdžio debatuose Ukrainos klausimu.

„Krymo teritorijoje pastebimos sutelktos gausios Rusijos karinės pajėgos ir atvirai kalbama apie greitu laiku iš Krymo teritorijos prasidėsiančius karo veiksmus prieš Ukrainą“, – pasakė M.Džemilevas.

Jo žodžiais, yra grėsmė, jog prasidėjus karo veiksmams, pirmiausia pačiame Kryme bus imtasi naikinti „penktąją koloną“, t.y. Krymo totorius, nepripažįstančius Krymo prijungimo prie Rusijos teisėtumo.

„Tai ne kas kita, kaip pakartotinos deportacijos ir Krymo totorių tautos genocido grėsmė“, – pasakė M.Džemilevas.

Politikas tikisi, jog pasaulio visuomenė imsis priemonių tokiems veiksmams nutraukti. „Mes išreiškiame viltį, jog pasaulio bendruomenė ir Europos Taryba imsis būtinų priemonių, kad būtų sustabdyti rengiami nusikaltimai ir Krymo teritorija būtų išlaisvinta nuo neteisėtos okupacijos“, – pabrėžė Mustafa Džemilevas.

glavpost.com

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kritikas Pikčiurna

Deja, bet Vakarų pasaulis vėl bus „labai susirūpinęs”…
Viena viltis, kad Ukrainos piliečiai, nežiūrint įvairių skirtumų ir sunkumų susivienys apginti savo valstybingumą bei teritorinį vientisumą.

Taigi

Gerai Krymo prokuratūra, vadovaujama Poklonskajos dirba. Prokurorė savo akimis matė kokį bardaką maidanutai Kijeve padarė, todėl neleis intrigantams džemiliovams to paties padaryti Kryme. Padorūs totoriai su tokiais džemiliovais nesusideda, tik atliekos, nusikaltėliai gali jiems tarnauti.

Neabejotinai,jei

jų nesustabdys Ukrainoje,”svečių” sulauksime ir mes.Vaikų gyvybės jų nesustabdys.Neverta aukoti jaunimo.Geriau valdyti taip,kad jie neateitų.Pasitariant su tauta referendumais.Tik vienybė juos gali atgrasinti,ne tankai ir raketos.Ne imituojama vienybė ,o tikra.Dangaus neapgausi,-jis vertina tik pusiausvyrą.Pradėti reiktų nuo pedofilijos bylų pakartotinio ištyrimo,pasitelkiant užsienio ekspertus.O šiaip,kiekvienas turi pagalvoti,kaip pasaugoti save ir šeimą bei artimą.Tik nepulti nuogam į dilgėles.

leiskite

žmomnėms ramiai gyventi.Nusibodo tos temos eskalasvimas ir žmonėms nerimo kėlimas.

ruta

Rusija ne tik agresore ir melage , bet ir savo tautos naikintoja per Holodomorus , deportacijas , represijas , Gulagus , sufabrikuotus kaltinimus … Kiek tautu prazude bolsevikinis -komunistinis kruvinas totalitarinis rezimas , Rusija bijo paskelbti net dabar , dar prie Jelcino buvo pradetas ipatingo archyvo viesinimas , bet tik atejo i valdzia KGB pilka ziurke , kaip mat archyvai usidare , nes tokios kruvinos XX amziaus istorijos neturi niekas , kai naikinami -savi , be teismu , arba teatraliniai vaidinimai ‘alia sovietiniai teismai , patys teisingiausi..’ Matai regresini politines nomenklaturos valdyma , izulu mela , dezinformacija , represines ideologijos politika , korupcija ,nori keisti tokia santvarka , kalbi apie tai – stai tau 58 straipsnis/ tevynes isdavikas ir 10,… Skaityti daugiau »

ruta

p.s. Europos biurokratai parode savo tikra veida , nereikia tiketis is ju tikros pagalbos , ten , kaip ir visur , politikus valdo Korporacijos ir Kapitalas , nieko asmenisko , tik biznis …
Reikia pasimokyti is Izraelio , stai kariauja del svetimos zemes ir nieko , Europai tinka , o Amerika finansuoja ..Ir nereikia nei diskusiju , nei laiko tempimo -viskas greitai ir konstruktyviai ..Tokie idomus tiesos standartai Europoje .Suprantu , kad musulmonu radikalu veiksmai yra pavojingi visam pasauliui , tai ir sakykite apie tai atvirai , kaip ir apie Rusijos invazija i Ukraina .Kaip sustabdomas agresorius , na , ne kalbom gi ..

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top