Mūsų teisė rinktis: sąžiningai ar kaip visada…

Tiesos.lt visuomeninis reporteris Vladas Vaitiekaitis, pastebėjęs keistų komentarų pliūpsnį po publikacijomis portale, bando klausinėti Lietuvos sąrašo Tarybos narių, ką tai galėtų reikšti. Tuo labiau, kad ir Tiesos.lt skaitytojams, ir šios nesisteminės politinės partijos gerbėjams labai rūpi, ar Lietuvos sąrašas 2016 metų Seimo rinkimuose dalyvaus.

Pirmoji atsiliepė šiaulietė Irena Vasinauskaitė.

Vladas Vaitiekaitis: Kone trejus metus Tiesos.lt portalas džiugino kiekvieną, kam artimas padorios, nemanipuliacinės politikos idealizmas, o komentarai po publikacijomis demonstravo, kad portalo lankytojai – kaip reta intelektuali publika: svarstanti, ieškanti, kritiška… Kaip Jums atrodo, kas pasikeitė, kad komentarai „į temą“ nuolat skandinami gana žemos prabos pliurpalizmuose?

Irena Vasinauskaitė: Manau, prasidėjo niekingai atviras Tiesos.lt puolimas. Bandymų susidoroti su portalu buvo ir anksčiau. Tik viena, kai žinai, kad koks nors šindeikizmu užsikrėtęs sisteminių padlaižūnas užpuola, o visai kas kita, kai tai daro vos ne kasdien sutinkamas, į akis maloniai besišypsantis žmogus…

V.V. Kalbate pernelyg miglotai. Gal galėtumėte konkrečiau…

I.V. Manau, ne vienas skaitytojas pastebėjo ir gana dalykiškuose komentaruose įvardijo, kad vyksta savotiškas Tiesos.lt žlugdymas ir Lietuvos Sąrašo narių kiršinimas. Konkretinu: kaip manote, kam naudinga komentaruose tiražuoti vidinius Lietuvos Sąrašo Taryboje svarstytus dokumentus ar jų ištraukas ir tuo kaltinti portalo steigėjus ir puoselėtojus? Intelektualų tarpe tokie dalykai nepriimtini. Galų gale – jei jie norėtų tuos faktus paviešinti, tai padarytų tinkamai.

Tuomet klauskite savęs logiškai: kas mažne po kiekviena populiaresnio autoriaus publikacija deda tas ištraukas, komentatorių pakrikštytas „paklodėmis“?.. Manau, taip elgiasi išbalansuoti, neadekvačiai vertinantys save žmonės. Jie nėra nei portalo kūrėjai, nei Lietuvos Sąrašo nariai, žinoma, ir atsakomybės už pasekmes jie neprisiima, atvirkščiai.

V.V. Kaip vertinate tai, kad Tiesos.lt portale, komentarų erdvėje, tiesiog masiškai tiražuojami reklaminiai skelbimai, prašantys aukoti politinei jėgai, kuri neva sutinka poną Naglį Puteikį remti 2016 metų Seimo rinkimuose? Juk jis net nėra Lietuvos Sąrašo narys?

I.V. Ponas Naglis Puteikis tikrai nėra politinės partijos „Lietuvos Sąrašas“ narys. Kažkada, kai buvo sprendžiama, kokią veiklos formą rinktis – judėjimo ar partijos – jis skatino kurti partiją. O skelbimų, prašančių aukoti lėšas N. Puteikiui ar jo komandai, gausu ne vien Tiesos.lt portale. Jų apstu ir socialiniuose tinkluose, ir kitose internetinės žiniasklaidos portaluose.

Kitas klausimas: kodėl taip suskubta prašyti aukų? Gali būti kelios priežastys: pirma, tiesiog elementarūs viešieji ryšiai, kai būsimasis kokio nors rinkiminio sąrašo lyderis praneša, kad dalyvaus Seimo rinkimuose ir duoda ženklą komandai burtis. Antra, neatmestina ir savotiška partinė žvalgyba, kuomet politinės pajėgos skatinamos susiskaičiuoti savo narius ir apsispręsti – visoms joms, kad išliktų, privalu turėti bent 2000 „galvų“. Neatmesčiau ir trečiosios, portalo komentatorių įvardintos, gana viešai diskutuotos, finansinės priežasties, kurią net „Dviračio šou“ ar „Auksiniai svogūnai“ pasigavo – greitųjų kreditų sumos, kurias reikia grąžinti.

Situacijų politikoje, beje, gali būti įvairiausių: ar esate tikras, kad neatsiras vardiniai kitų politikų sąrašai, renkantys aukas? Ar įsivaizduojate panašiai besielgiančius kurį nors iš Stancikų ar Povilą Urbšį? [Pašnekovas šypsosi]

V.V. Iš pradžių tuose aukų N.Puteikio komandai prašančiuose skelbimuose buvo minimas ir Lietuvos Sąrašas. Vėliau tekstai pasikeitė: neva LS dar neapsisprendęs, ar dalyvaus 2016 metų Seimo rinkimuose. Prašyčiau dar konkrečiau – ką apie savo artimiausią ateitį svarsto Lietuvos Sąrašas?

I.V. Lietuvos Sąrašo lyderis, Vilniaus Tarybos narys Darius Kuolys yra visus pakvietęs į diskusiją, kokią matome šios nesisteminės partijos perspektyvą: ar Lietuvos Sąrašas išliks politine jėga, ar taps nevyriausybine organizacija. Vyksta svarstymai, nes abu būdai yra tinkami pilietinės visuomenės ugdymui, sisteminių partijų „auklėjimui“ ir t.t., ir pan.

Pirmasis variantas: Lietuvos Sąrašas išlieka politine jėga ir dalyvauja 2016 metų Seimo rinkimuose arba nusprendžia augti, tvirtėti, formuoti skyrius regionuose ir tapti stipria municipaline partija. Juolab kad vietos savivaldos rinkimus Vilniuje laimėjo labai stiprus LS atstovų ketvertukas: partijos pirmininkas kultūros istorikas Darius Kuolys, ekonomistė Aušra Maldeikienė, aktorius ir pedagogas Gediminas Storpirštis ir aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus. Nuo šių žmonių darbo sėkmės Vilniaus Taryboje priklausys, ar patikės žmonės Lietuvos Sąrašu ir ims burtis į šią organizaciją. O steigti skyrius rajonuose – gana ilgas, kantrybės bei pasišventimo reikalaujantis procesas.

Iš patirties žinau, kad visos partijos, kurios dirbtinai forsuoja savo narių skaičiaus didėjimą, kad tik galėtų dalyvauti artimiausiuose rinkimuose, sudrakonėja, t.y. tampa sisteminėmis, arba rinkimų laimėtojai išsibarsto po kitas frakcijas ar net partijas, pamiršę savo ištakas. Tokių pavyzdžių gali nurodyti kiekvienas mūsų. Nesistemines partijas buria ir išsaugo nesisteminiai rinkėjai, todėl ir vėl grįžtu prie minčių, išsakytų pokalbyje su Jumis apie rinkėjų sąmonės proveržį. Greitai greitai ne politinę komandą suburti įmanoma, o nulėkti pas „nykštukus“ virusui užpuolus…

Antrasis variantas – jau išbandytas veikimo būdas: nevyriausybinės organizacijos ir visuomeniniai rinkimų komitetai, juolab jei bus mąstoma apie vietos savivaldos, t.y. valdžios, kuri yra arčiausiai žmogaus, stiprinimą, tikrosios savivaldos susigrąžinimą. Vadinasi, jei Lietuvos Sąrašo žmonės nutars tapti visuomenine organizacija tuo pačiu pavadinimu, mažai kas pasikeis. Juolab kad ir dabar esama, tiesa, neformalaus Tiesos judėjimo, susiburiančio įvairioms akcijoms prieš valdžios melą, cinizmą, smurtą.

Teoriškai yra ir trečias variantas: padėkojame vieni kitiems už bendradarbiavimą ir persiskirstome. Vieni pasuka ieškoti partinių savo veiklos įprasminimo formų su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, paprastai matuojamomis procentais per rinkimus ir postais po jų, kiti ir toliau budi agoroje keldami esminius klausimus.

Lieka užsimezgusi bendrystė – dora, teisinga, kasdieniu darbu išbandyta. Niekur nedingsta noras bendradarbiauti, dalytis informacija ir rašyti, šviesti rinkėjus, kad ateityje, dalyvaudami bet kokio lygio rinkimuose, jie vis mažiau ir mažiau beaimanuotų, kad vėl ne tuos išsirinko.

Nesavanaudiškų, darbų visuomenei be jokio atlygio yra begalės. O Tiesos.lt portalas ir būtų ta erdvė, kur susirinktume visi.

Dabar jau aš klausiu Jūsų, gerbiamas Vladai: ar galiu kreiptis į Tiesos.lt skaitytojų širdis?

V.V. Žinoma.

I.V. Brangūs Tiesos.lt žmonės – autoriai, skaitytojai, komentatoriai, redaktore, administratoriau, laikykimės. Tokia jau ta mūsų tikrovė: kad ir kaip stengtumės, portalo savanorių talkininkų pajėgos per mažos, ištrinti visų bjaurių komentarų iš karto, kai tik jie pasirodo, niekada nesuspėsime. Jų tikslas aiškus – varginti. Bet jie pavargs pirmi – juk yra etatiniai, vadinasi, baigtiniai. Baigtinis ir jų triumfas. O mūsų stiprybė – kantri vienybė. Tie puldinėjimai tik dar kartą įrodo: bet kokios sistemos – net ir nesisteminės – nemėgsta nepalaužiamų. Būkime tvirti, nes darbo Lietuvoje begalės. Ir ne seimuose, kaip gyvenimas parodė, jie sėkmingiausiai dirbami…

V.V. Dėkoju už pokalbį.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
166 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juozapas

Super.
Išskirtinai puikus interviu.
Gerb. p. Irenai- pagarba!

kol kas gyvuoja tiesos.lt

sensta kgbistai, sensta… nebesugeba net tiesos.lt sunaikinti ar iškreipti (kol kas)

zzz

Gerai, kad pasisakė. Be neaišku, kokia LS strategija. Ką reiškia tas „laikykimės”. Katalikiška pozicija? Argi krikščionybė buvo tam sugalvota, kad apkvailinti ir padaryti pusę pasaulio romiais avinėliais?
Jei žmonės žinos, kad LS neina į rinkimus, tai stos į partiją tikrai ne dėl naudos sau.

seniai lauktas

komentaras-pokalbis, nors iš dalies paaiškinantis, kas dedasi „atviroje Lietuvos sąrašo svetainėje” pastaruosius mėnesius.
Bet net ir taikiame, taikdariškame tekste pasistengta įkasti.
Gal gerb Irena Vasinauskaitė galėtų paaiškinti, kaip vienai ar kitai partijai paremti skirtas 1 proc. GPM gali būti panaudotas padengti nepartinio kandidato greitiesiems kreditams? Visiškas marazmas.
Tokie įaudrintos autorių ar komentatorių vaizduotės gimdomi galimi kito/ svetimo nusikaltimai – „kas galėtų paneigti, kad…” – neatlaiko jokios kritikos. Gėda.

Pragmatikas

LS strategija šiuo metu aptarinėjama. Kas dar neaiškiai parašyta ?

Pastebėjimas

Nieko neatsitiktų, jeigu sorošininkų, beretininkų, violetinių sektantų portalas pradingtų -kliedesių ir melo internete būtų mažiau.

dar pastebėjimas

svarstant ateities scenarijus sakoma:
„Vieni pasuka ieškoti partinių savo veiklos įprasminimo formų su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, paprastai matuojamomis procentais per rinkimus ir postais po jų, kiti ir toliau budi agoroje keldami esminius klausimus.”.
tad siūloma keista alternatyva:
arba politinis veikimas, kurio pasėkmės – procentai ir postai – atrodo pavojimgos (t.y., galia, pinigai, privilegijos ar kt.), arba esminiai klausimai (padorumas, pasiaukojimas, tiesos siekimas).
LS siūlomas esmių ir postų (įgalinančių dalyvauti valstybei svarbių sprendimų priėmime) atskyrimas – visų sisteminių partijų svajonė.

pastebėjimui

mano galva, didžiausia visų sistemininkų svajonė, ypač tų, kurie tampo virvutes, kad vienus sistemininkus pakeistų kiti. Ir nesvarbu, kokiais šūkiais prisidengę: nusipelnėme gyventi geriau ar sugriausime nomenklatūrinę sistemą, būsime skaidrūs…
Svarbu tik tai, kad būtų už ko tampyti. Ir kad maištą nudrenuotų.

Joana

Gerbiamai Irenai.
Ar tris kartus po tuo pačiu straipsniu – interviu su Nagliu Puteikiu portale laisvaslaikraštis.lt – balandžio 15, 20 ir 28 dienomis paskelbtos „paklodės” ir po daugybe su N.Puteikiu niekaip nesusijusių publikacijų aina.lt portale atsiradusios tokios pačios „paklodės” ir gausiai tiražuojami N.Puteikį dergiantys komentarai paimti iš tiesos.lt portalo yra taip pat skirti laisvaslaikraštis.lt ir aina.lt portalų naikinimui? O gal jie skirti išardyti sėkmingą Naglio Puteikio ir Lietuvos Sąrašo tandemą, labai pavojingą sisteminėms partijoms?

pastebėjimams

taip,kad nudrenuotų tam Sistema, režimas ir sukūrė puteikinį Projektą.
projekto nagla iškaba, dekoratyvinio bruzdėjimo „galva” tam labai tinkama.
nors pagal galvos turinį Kandidatas yra pusgalvis, bet tai ne kliūtis stumti tokį imitacinį prachvostą.
kalbas gali parašyti ir kiti.
ir rašo.
ans tik perpasakoja.
tam gabumų miglų Pūtikas tikrai turi.
neduok pavalgyti, duok pašnekėti.
lig šiol režimui visada pavykdavo sklandžiai nukanalizuoti pavojingus Lovio partijosm judėjimus, bet šį kartą buvo apsiskaičiuota.
daug metų tarnavusi trojos arklių įdiegimo sistema užsikirto.
ne ant prastų pataikė.
ir tai yra istorinis precedentas- visuomenininkams pavyko pirmą kartą per kevirtį amžiaus atsilaikyti prieš Sistemos kląstą.
tai yra reikšmingas precedentas.
Projekto autorių, lėlininkų užulisiuose šiuo metu tvyro sumišimas – tokio įvykių eigos posūkio Režimas nebuvo numatęs.
smagu.

"Joanai"

Ponia, nevarkite besistengdama nutaisyti nustebusią išraišką.
Jums tai prastai sekasi.
Tamstos kalbelės apie „sėkmingą Naglio Puteikio ir Lietuvos Sąrašo tandemą” atrodo labai kvailai.
Jūsų Numylėtinio pakalikai yra pavogę LS partijos posėdžio protokolo tekstą su Tarybos nario pasisakymu kuris skirtas vidaus vartojimui.
Tamstos Favorito klapčiukai tą pavogtą dokumentą platino visur skersai išilgai, matyt siekdami amortizuoti bręstančio skandalo rezonansą.
Stipriai anksčiau nei pasirodę šis straipsnis puteikinių govėda suskubo gelbėti savo kumyro įvaizdį pradėdami kurti „nuskriaustojo” paveikslą.
„Vyras su ašara akyse” kur mes tai jau matėme?
Paksiaus laurai miegoti neleidžia?
Pirmyn, pradėkite kalendoriukų su NP abrozdu leidybą ir platinimą gluškaimiuose -gal rasite asilėlių kuriems patiks.

zzz

Kam pavojingesnis NP – nesistemininkams ar putininiams?

Beta tam "Joanai" ,  11:35

Pone(ia). Ką reiškia žodis „gluškaimis”? Gal galite plačiau paaiškinti?
Kad kaimas suprantu, žinau ir kas yra glušas, bet gluškaimis? Tai jog ten tame kaime visi gluši? Neverti tamstų- iškilių asabų dėmesio? Per kvaili, kad jus suprastų (Juknevičienės visuomenė nesubrendusi analogija), ar dar kaip?

Pragmatikas

Prasideda interviu iliustracijos. Tai kur link ,,vienyjate,, , ponai ?

pragmatikui

negi komentarų autoriai siekia vienybės? Priešingai, tai erdvė pasireikšti visiems įmanomiems kraštutinumams. Su jų įvairove juk čia ir užsukame susipažinti. 🙂 Svarbu, kad vienybės siektų tinklapio tekstų autoriai.

Betai

ar tas komentaras jums neprimena Juozpo braižo?

ha ha

pastebėjau ir aš tuos keistus trolius prašinėtojus.
Tik neįstengiau nei vieno iš tų komentarų „ne į temą’ perskaityt, tai ir nesigilinau iš kur jie galėtų plaukti. Bet redakcijai geriau matyt…

Administratoriui

Stebėtina Jūsų kantrybė. Manau, jog verta tokių „pastebėjimų” paskelbti ne tik IP, bet ir telef.nr., adresą ir dar geriau – chamiškos personos feiso nuotrauką, kad žinantys, kas toks, detaliai aprašytų jo kūrybinius laimėjimus, taip pat (gal stribinę) kilmę. Nes šita persona jau peržengė visas ribas. Ar taip užsidirba pragyvenimui? Kieno užduotis vykdo?

Beta to  14:27

Nemanau. Juozapui nebūdinga niekinti mažiau išprususius ar kur provincijoje gyvenančius žmones.
Pagaliau koks skirtumas, juodas darbas jau atliktas, demokratijos siekiančios jėgos suskaldytos. Pačių rankomis. Tik Puteikis čia niekuo dėtas, nes niekur nei vieno pikto žodžio ant Lietuvos Sąrašo nėra pasakęs. Tas „Jūsų Numylėtinio pakalikai yra pavogę LS partijos posėdžio protokolo tekstą su Tarybos nario pasisakymu kuris skirtas vidaus vartojimui.
Tamstos Favorito klapčiukai tą pavogtą dokumentą platino visur skersai išilgai, matyt siekdami amortizuoti bręstančio skandalo rezonansą” absoliutus absurdas. Pavogė kažkokius dokumentus ir platina tam kad pats save apjuodintų? Nors mažumėlę logikos taip kalbant reiktų turėti.

Betai

ar tamstos minimas pavogtasis LS partijos posėdžio protokolo tekstas su Tarybos nario pasisakymu iš tikrųjų skirtas tik vidaus vartojimui? gal galima kur nors jį gauti, ar perskaityti? jei jau atviras portalas, kaip rašoma įvade – ‘atvira Lietuvos Sąrašo svetainė, siekianti skatinti piliečių ir bendruomenių diskusijas bei kviečianti tartis visais Lietuvos Respublikai svarbiais klausimais’, tai gal galima būtų susipažinti ir kitiems mirtingiesiems, ne tik elitariniam LS branduoliukui, juk jei aptariamasis Seimo narys prisidirbo, tai gal reikia viešumo kaip Sąjūdžio laikais? o tada jau ‘skatinkime piliečių ir bendruomenių diskusijas’? ‘kvieskite tartis’, kad po Seimo rinkimų nebūtų vėlu, kad nebūtų kaip su DK frakcija- pasklido kaip Grigo bitės po sistemines partijas jei neskelbsite, jei nesitarsite, nediskutuosime, tai gali atjoti naujas Trojos arklys, tik… Skaityti daugiau »

Liepa

Paprastai kiekvienas portalas turi įvairius skyrius: naujienų,reklamų,skelbimų,laisvalaikio ir t.t. Tiesos.lt,beje, turi vadinamą skelbimų rubriką.//Į ką panašu,kai komentarų erdves sistemingai užtvindo su svetainės kūrėjais nesuderinti prašymai paaukoti konkrečiam politikui? Toks įspūdis,kad arba prašytoją yra ištikusi didžiulė nelaimė, arba tai tiesiog akiplėšiška sukčių elgsena,kai prisidengiant išgalvotom istorijom pasinaudojama patiklių žmonių geraširdiškumu siekiant pasipelnyti…//

komandosai

uspakicho komanda,
pakso komanda,
grybauskaitės komanda,…
šių partinių-klaninių patvaldžių gretas dėsningai papildė dar vienas politinis narcizas Misteris AŠ ir jo „komanda”.
tokio tipo veikėjai komandą suvokia tik kaip jų beveik dieviško Asmens poreikius aptarnaujantį personalą.
komanda pagal susidievinusius egoistus -tai visų pirma uolūs vaduko liaupsintojai.
kas garsiau prisiekinėja ištikimybę vadui, tam ir ėdalas skanesnis ir antkaklis gražesnis, patogesnė būda.
kaip sakė vienos Ponios „komandos” atstovas – moralė ne jų pasaulio dimensija.
ši tezė tinka visoms minėtoms komandoms ir jų dučėms/fiureriukams.
be abejo Ponui Mela(nagl)iui, taip pat.

to komandosai

tai kad ne,Vikipedijoj štai rašo,kad Komanda – du ar daugiau žmonių, kurie siekdami bendro tikslo veikia kartu, daro vienas kitam įtaką.Komandinį darbą reik įsivaizduot kaip lygiaverčių partnerių veiklą.To apie šiame portale paramos kaulyjančius ir procentų prašinėjančius nepasakysi.Yra ponas Pomidoras ir jį aptarnaujantys-patarnaujantys asmenys.Kas kad tas pomidoras viešumoj šypsos ir erelį vaidin, bet vat jau ir išlindo info,kad rinkėjam kišenėj riebi špygutė laikoma,bo jei lipi kitiem per galvas,užsimi kiršinimu,priešų paieškom ten kur jų nėra,tai nieko gero žmogau nelauk

Liudvikas Jakimavičius

Tiesos.lt komentarų erdvėje skelbiama rinkliava Krikščioniškosios Demokratijos partijai, kažkokiam „Demokratiniam judėjimui” ar kol kas niekam nežinomai būsimai rinkimų į Seimą komandai yra kriminalas ir gryno plauko šmugelystė. Tai nieko bendra neturi su Lietuvos Sąrašo partija, kurios Taryba tokio klausimo nėra svarsčiusi, kaip ir demagogiškų Naglio Puteikio manipuliacijų neva apie būsimas koalicijas su Lietuvos sąrašo partija.
Visų portalo skaitytojų prašyčiau nepakibti ant sukčių kabliuko.
Lietuvos Sąrašo Tarybos narys Liudvikas Jakimavičius

s,m,

o man atrodo, kad komitetiniai pasirinko sena sumyztu pikasiniu paklodziu strategija, kur tas pats jefreitorius varo ir antiputeikinius ir proputeikinius „komentarus”. Nekantriausius (nervingiausius) skaitytojus ko gero sitos paklodes ir nuvaikys. O juk aniems tik to ir reikia. Grazint nesusivokusius i „doros kelia” – delpiop, komsokmolkiop, etc, velniop.

arnas

gaila Irenos Vasinauskaitės,praleido progą patylėti…kai man netikėtai LS šokiruojančiai pasirodė rinkimuose Vilniuje,pats sau pasakiau-chebra geruoju taip nepaleis,suorganizuos LS sunaikinimą..deja,taip vyksta,ir tai natūralu.argi gali leisti taip netikėtai išdygusiai ir žmonių pasitikėjimą pelniusiai partijai /LS/ toliau stiprėti?o dar sąjunga su Puteikiu? baisus košmaras..seimo rinkimuose tikėtina bus dar geresnė padėtis LS.tada ir prasidėjo,bet ne atakos iš šono,o iš vidaus.Kažin ar suvokia Bingeliai su Šopausku,kam jie pasitarnauja,”ieškodami teisybės”..skaičiau LŠ komentarus,ir neradau nieko rimto klatinimuose Puteikiui..tik smulkios detalės,ko pasitaiko visur.Panašiai ir sąjūdį skaldė-savų rankomis…teisi viena komentatorė-mafijai baisi sąjunga Puteikio su LS.o Bingelių ir Šop.CO gaila,ambicijos pasitarnavo ne LS,o LS priešams

cha cha to arnas

arnuti,darbštuolėli,juk gegužės 1oji,pailsėk,galų gale įsteikit kontoroj profsąjungą,kad nors per šventes neišnaudotų eilinių darbuotojų,cha cha 😉

koncervatorius-arnas

tik nereikia mums lia lia,Lietųvą seniai išgelbėjo Gelbėtojas Landsbergis,dabar tvarką palaiko jo rekomenduota Gelbėtoja prezidentė,vėliau Gelbetojo postą paveldės Anūkėlis,taip kad Puteikis čia nei prie ko

Keista

Kas viešai įvardija problemą – blogas.
kas užsiminėja pokiliminiu organizacijos ardymu – šaunuolis, nes nei nė vieno blogo žodžio nepasakė.
Žiaurūs homo sovietikai. Jums pas norvegus reikėtų metus kitus ,,papachalinti,,…
Pamatytumėt, ką bendruomenės savo išrinktiesiems į kaktą pasako.
Pas mus gi atvirkčiai – kiekvienam valdžiažmogiui – šiknon be muilo. Fu…

Puteikio blusinėtojams

Puteikis niekuomet nerėmė Zuoko.
Blusa netikra.

Lidvikui Jakimavičiui

Ar kalbate apie šią partiją: wikipedija Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partija, LKDP – Lietuvos politinė partija. Pirmininkė – Alė Jurgaitienė. Istorija Įkurta Plungėje 2001 metų birželio 30 d. po to, kai 2001 metų gegužės 12 d. Vilniuje susijungusios Lietuvos krikščionių demokratų partija ir Krikščionių demokratų sąjunga įkūrė partiją Lietuvos krikščionys demokratai. LKDP Konferencija, įvertinusi susidariusią situaciją partijoje ir atsižvelgusi į tai, kad dalis LKDP narių ir vadovų apsisprendė ir toliau likti LKDP nariais, nesijungiant su KDS, nutarė tęsti Lietuvos krikščionių demokratų partijos, kaip politinės organizacijos veiklą bei savo veikloje vadovautis LKDP Statutu ir partijos programa. Tačiau partija senu pavadinimu nebuvo registruojama, todėl 2002 m. birželio 15 d. buvo sušauktas naujas suvažiavimas, kuris iš dalies pakeitė partijos pavadinimą.… Skaityti daugiau »

keista

Irena Vasinauskaitė, Šiaulių sąjudietė, kaip ir Puteikis, priklausė konservatorių partijai. Rašo į alkas lt, ekspertus, tiesos, daug viešindama Algimanto Končiaus „nuopelnus”, keliant plakatus kad Grybauskaitė yra Kremliaus agentė (per „Kitokia Lietuva” demonstraciją ir panašiai), bet nutylėdama, kad Algimantas Končius yra jos vyras. Dabar abu su Puteikiu kažkuo nebepasidalina. Ar tai tik kova dėl valdžios, ar kai kas daugiau, man neaišku.

įrodymas

Štai A.Končiaus komentaras iš jo mėgstamo bolševikų propagandos portalo:
ONE RESPONSE TO “PEDOFILAS IR PREZIDENTINĖ DEMAGOGIJA”

Algimantas Končius | rugsėjo 21, 2013 23:46 | Atsakyti
.Grybauskaitei, vieninteliai rūpimi “žmonės”, tai žmogžudžiai, prievartautojai ir nusikaltėliai.
ltnacionalistas.wordpress.com/2013/09/21/pedofilas-ir-prezidentine-demagogija/
.
Portalas vadina save „nacionaldarbininkišku” portalu ir skleidžia bolševikines Ziuganovo idėjas.
Jų adresas tautiniai.socialistai@yandex.ru aiškiai išduoda, kad tai Kremliaus propagandos padalinys Lietuvoje.

Lietuvos sąrašą

nori sunaikinti konservinė-liberastinė garderobinė gauja – baltos pirštinės ir megztos beretės. Bet jų pastangos bergždžios.

Beta

Straipsnis jau neaktualus.
Puteikis pasirinko savo kelią, Lietuvos sąrašui sėkmės jų kelyje.
Dėl ko čia tos ietys vis dar laužomos?

to Lietuvos sąrašą

pateikėt tikrai svarius įrodymus…
žiū net keturi patikėjo 🙂

o aš teigiu

kad tik durnumas gali sunaikinti „sąršą’, partijas ar net pačią valstybę.
nes tik durnumu ir tegalima manipuliuoti.
blogų žmonių aplamai nėra. Yra tik juos pačius naikinantis durnumas.

Betai

jei jau neaktualu, tai kodėl Tiesos.lt ir toliau puldinėja visokie puteikistai?

Hmm

Smulku ir primityvu. Blusinėjimas yra krizės požymis. Anksčiau šitame portale to nebuvo.

hmm..

kažkoks scriptas iš serverio trukdo komentuoti po šiuo straipsniu.
Tai kelia įtarimą, kad serveris galimai kremlinių prižiūrimas ir kad galimybė neįsileisti nenorimų komentarų čia yra.

Beta >  12:47

Gal galite konkrečiau?
Nes peržiūrėjau ir nieko panašaus nerandu.
Greičiau atvirkščiai. 🙂

Domas>Autorei

Noriis padėkot gerb.Irenai už šiokį tokį aiškumą,nes jau prtadėjau galvot,kad svetainė patapo vieno asmens „bėdų turgum”tipo,paremkit,paaukokit,sušelpkit alkstantčius.nei du nei trys.Save gerbiantys politikai taip nedaro,nejau sunku pasimokyt kultūringo bendravimo su piliečiais iš Vakarų politikų???Dar kas domina,kiek čia reikia”prasilaikyt”,kuo kaip skaitytojas galiu prisidėt?

perspektyvai

savo laiku buvo perspektyvu būti komunistų partijos nariu ar bendradarbiauti su kgb/ puteikizmo perspektyvumošaknys pareina iš tų laikų tradicijų/ tai ką stebime paviršiuje yra tik ratilai ir iškreipti atspindžiai/ šiuo metu bandoma vaizduoti, jog puteikis su savo šutve atsitraukė nuo L.Sąrašo ir užsiima savo reikalais prisišliejęs prie krikdemų ar kurdamas kažkokį vaiduoklinį „demokratųijos” „sąjūdį”/ visa tai yra pasakėlės mažiems vaikams/ LS taryboje yra keletas žmonių kuriuos savo laiku pons puteikis sugebėjo paversti savo planų vykdytojais/ kaip? labai banaliai- kam seimūno padėjėjo vietelę su gera alga, kam kitokią paslaugėlę per turimas pažintis, kam postą prižadėjo po „pergalės”// kai LS kūrėsi įstoti galėjo visi, griežtos kontrolės nebuvo, žmogaus sielos rentgenu neperšviesi, todėl taryboje buvo ir tokių žmonių kurių patikimumas po saldaus viliotinio… Skaityti daugiau »

p"artijos pirmininkas, išskirtinai padorus intelig

„partijos pirmininkas, išskirtinai padorus inteligentiškas žmogus nepastebėjo rezgamų kląstų- dr. Kuoliui nel tokių minčių nekilo priglaudžiant po partijos sparnu puteikį kuris jau ateidamas laikė akmenį užantyje ir peilį už nugaros//”- Naglis ir Darius puikiai vienas kita pazista,zino vienas kito silpnybes,todel ju tandemas buvo toks sekmingas per savivaldos rinkimu -laimetos 4 vietos. Tiesiog reikia islaukti kol atsikabins potalo buhaltere,turinti lab.idome pravarde is p… raides.

Nesupratau

Kuo skiriasi „sisteminiai” nuo „nesisteminių”? Niekur kitur tokios sąvokos nevartojamos, koks jų turinys. Norėtųsi „pašnekovo” komentaro (žiūr. [Pašnekovas šypsosi]). Atrodo, kalbėjosi su moterimi, bet gal yra ir koks pašnekovas – kas atsakys, nesvarbu, svarbu, kad apibrėžtų sąvokas.

Puteikis gerai daro,

kad išanksto rūpinasi finansais rinkiminei kompanijai. Bepigu konservams, liberastams ir kitoms partinėms elitinėms šutvėms, kai jos iš biudžeto pasijimą ne vieną milijoną dotacijų. VRK duomenimis: Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį paskirstė partijoms 2 mln. 751 tūkst. eurų. Kaip per posėdį sakė VRK vadovas Zenonas Vaigauskas, pinigai partijų sąskaitas jau pasiekė apie balandžio vidurį. Dotacijos apskaičiuojamos pagal partijų gautus balsus per pastaruosius rinkimus, už kiekvieną balsą partijos šį pusmetį gaus po 0,53 euro. Didžiausią dotaciją, kaip ir anksčiau, gauna valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija – 569,7 tūkst. eurų. Opozicinė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai gaus 553,5 tūkst. eurų, valdančioji Darbo partija – 489,9 tūkst. eurų. Pagal gaunamų lėšų skaičių, Liberalų sąjūdis aplenkė partiją „Tvarka ir teisingumas“ ir gaus 326,9 tūkst. eurų, „tvarkiečiams“ teks… Skaityti daugiau »

to 15:37

„… todel ju tandemas…”
melas/ nebuvo jokio „tandemo”/ ponas puteikis nemokamai naudojosi LS resursais ir rūpinosi išskirtinai tik savo personos sėkme/ LS rinkiminius reikalus puteikis ignoravo ir jei ne puteikio kenkėjiška veikla, LS būtų gavusi keletu vietų daugiau//
šnekos, suokimas apie puteikį-paravozą nutiesusį kelią į laimėtas vietas savivaldybėje yra laužtos iš piršto/ tai tik pigi savigyra// ponas puteikis yra pigus plepys ir pagyrūnas/ vieninteliai jo talentai yra šūdmalystė ir makaronų kabinimas// DDD

to geraidaro

taip taip- būtent/ pinigai du kartus per metus/ ir tik partijoms kurios yra kažką laimėję rinkimuosę/ šių metų savivaldybių taip pat/ ar ne todėl puteikio sėbrai bando žūtbūtinai užgrobti LS partiją?// juk pas mikro-krikdemus finansavimo nebus/ o kam puteikiui partija be pinigų?/ jam reikia pinigų// nesvarbu iš kur, nesvarbu kokiais metodais//

Marija

Lietuviai neturėjo liūdnos prabangos subręsti (Milašius). Išsiskyrus nuomonėms, ne kalbasi, tariasi, bet puola vienas kitą kaltinti. Gaila, labai gaila.

Marijai

ne išsiskyrus nuomonėms, bet išaiškėjus „partnerio” kriminalinei veiklai

166
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top