Mykolas Deikus. Šiaulių visuomenininkai kviečia kontroliuoti politikus

Politikai rinkiminius pažadus vykdys tik tada, jeigu visuomenė bus reikli nuo pirmųjų naujosios kadencijos dienų. Tokios išvados priėję Šiaulių visuomenininkai naujai miesto valdžiai parengė peticiją, kurioje raginama jau per pirmuosius tris mėnesius parengti sprendimų projektus, kuriais būtų numatyta įgyvendinti rinkėjams duotus pažadus.

Šiaulių apskrities bendruomenių konfederacijos organizuotame sambūryje aptarus rinkimų rezultatus konstatuota, kad visuomenei skelbiama žinia apie Šiaulių „nepartinių pergalę“ rinkimuose ne visiškai atitinka tikrovę. Nors antrajame rinkimų į miesto merus kandidatuojantis Artūras Visockas prisistato nepartiniu, jis jau rinkimų naktį paskelbė, kad savivaldybės administracijos direktoriaus postą laimėjimo atveju atiduotų socialdemokratams. Prieš tai į rinkimus šis politikas siūlėsi vesti konservatorius. 

Kitas kandidatas į merus Valerijus Simulik tik prieš rinkimus atsisakė socialdemokratų partijos bilieto, buvo vienas iš Šiaulių socialdemokratų skyriaus vadovų. Prieš tai jis buvo konservatorius ir Naujosios sąjungos narys. 

Jeigu naujoji miesto valdžia iš tiesų pasiryžusi vykdyti pažadus ir tarnauti miestiečiams, tai raginama įrodyti sustabdant iškart po rinkimų numatytą šilumos kainų didinimą. Be to, siūloma į miesto valdymą įtraukti bendruomenes – rengti viešas apklausas, o į savivaldybės įmones, kurių valdybose daugumą sudaro tų įmonių vadovai, įsileisti visuomenines stebėtojų tarybas.

 

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vilnietis

Geras sumanymas – sveikinimai Šiauliams

Plius

– jei gyventojų apklausos neatliekamos, šalinti savivaliaujančius valdininkus, neturinčius tinkamų darbo įgūdžių, kiršinančius žmones, žlugdančius jų sveikatą, neretai kerštaujančius ir prievarta juos nutildančius.
Taip, yra ir tokių. Kas taip elgiasi, nedetalizuosiu, žino patys.

Pliusui

Kartais ivardyti visai sveika…

Pastebėjimas

Ar turite kontrolės instrumentus? Geriau nemulkinkite savęs ir žmonių, imituodami kontrolę, nes tikra kontrolė be teisinių instrumentų neįmanoma.

Pastebėjimui

Labai teisingai pastebėjote, kad valdžia – nuo Dievo ir piliečiai tik avinų banda, kurios pareiga darbuotis šiūpeliais, šiuotomis ir kitais panašiais instrumentais…

Pragmatikas

Instrumentų – į valias. O valingų tų instrumentų taikytojų praktinėje veikloje – stinga. Bet situacija pataisoma.

Plius

Kokių instrumentų? Savivaldybė, bendruomenių tarybos (ypač jei pasitaiko bukas kaip autobusas bendruomenės pirmininkas), miesto spauda (o dažnai neišskiriant ir parsidavusių platesnę erdvę aprėpiančių portalų), policija – visi eina išvien. Varnas varnui akies nekerta… Nesakau, pasitaiko tarp valdininkų ir baltų varnų, bet ką jos gali pakeisti? Ir net nesistengia, prisitaiko ir papilkėja visais penkiasdešimčia atspalvių. K—-s, kalbant lotyniškai.

Plius

… biškį su dideliu minuso ženklu, todėl mąsto teisingai kaip ir akylasis Pastebėjimas.

lulu

Currently Breitling Replica Watches accept become a huge attribute of actualization abnormally for the hot,alluring and fashionable stars worldwide.They decidedly buy replica handbags so as to replica watches uk change their own appearance,appearance and abstracts stunningly.That is why actualization handbags clothing to the styles of the feminists always.Currently featured replica Breitling Replica Watches are accessible in your own a lot of admirable and alluring replica watches shops online aural a lot of affordable amount rates.Certainly you accept a lot of choices to buy your own Breitling Replica Watches.You can pay baby money for all types of Breitling Replica Watches so as to hublot replica change your own actualization matchlessly.With the purchasing of bargain Breitling Replica Watches,you would be instantly able… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top