N.Puteikis gali atsisakyti parlamentaro mandato, jeigu susitars su koaliciją formuojančiu Liberalų sąjūdžiu dėl Kontrolės komiteto pirmininko posto

Pagal Lietuvos Sąrašo iškeltą sąrašą į Vilniaus miesto savivaldybę išrinktas Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Naglis Puteikis gali atsisakyti parlamentaro mandato, jeigu susitars su Vilniaus miesto taryboje koaliciją formuojančiu Liberalų sąjūdžiu dėl Kontrolės komiteto pirmininko posto, praneša lrt.lt portalas.

Pirmadienį, BNS paklaustas, ar paliks Seimą, jei gaus minėtas pareigas savivaldybėje, Seimo narys tokią galimybę patvirtino.

„Norime įgyvendinti mūsų skaidrumo principą, kad visi viešieji pirkimai ir jų sąmatos būtų įkeliami į internetą“, – kalbėjo N. Puteikis.

Sekmadienį antrajame rinkimų ture Vilniaus miesto meru išrinktas Remigijus Šimašius anksčiau yra pranešęs, kad dėl valdančiosios daugumos sostinės taryboje, be kitų trijų partijų, derasi ir su Lietuvos Sąrašu, su kurio sąrašu N. Puteikis išrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą.

Kadangi savivaldybės tarybos nario ir parlamentaro pareigos yra nesuderinamos, N. Puteikiui tektų atsisakyti parlamentaro mandato.

N.Puteikis į Seimą išrinktas vienmandatėje Danės apygardoje Klaipėdoje. Jam atsisakius parlamentaro mandato, teks rengti naujus Seimo rinkimus šioje apygardoje. Eiliniai parlamento rinkimai vyks kitų metų rudenį.

lrt.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
būtų labai gera

kol kas Puteikis be korupcijos šleifo.
Jei Puteikis sumažintų korupciją Vilniuje – korumpuotų komunistų sostinėje, tai ir visa Lietuva gal atsigautų…

briedas

Nekenkite,o perskaitykite 10 dievo isakymu.

Letas Palmaitis vėl ne į temą

Labai atsiprašydamas gerb. Naglio Puteikio, kurio sprendimą nuoširdžiai sveikinu, dėl straipsnių apie tarptautinę situaciją dingimo siūlau skubiai paskaityti naują įvykių Ordoje analizę, įskaitant ir Nemcovo atvejį (tarp šios dienos publikacijų esama ir daugiau panašia tematika):
kavkazcenter.com/russ/content/2015/03/16/108381.shtml

Hmm

Kažko nesuprantu. Puteikis atsisakė siekti Klaipėdos mero posto, kad pataptų Vilniaus komiteto pirmininku? Juokinga.

gerb. N. Puteiki,

negaiškite laiko Leto Palmaičio brukamai muslimų propagandai.

tipo reikšmingas pranešimas

„gali”, „jeigu” „mano vyras gali” jeigu šuva būtų nešikęs, būtų zuikį pagavęs. ir t. ir pan. svarbu nuolat kelti bangas ir atkreipti į save kuo daugiau dėmesio. bet kas mums iš to? na, p. Puteikis prisijungs prie savęs LS partiją- kas iš to? dar vienas lipimas ant grėblio. vieno Vado partija. kur tai girdėta? brazausko partija, paksiaus partija, Tėtės partija, uspaspiskipiskicho parcija, prunskienės parcija, zuoko partija, … ar daug vieno asmens partijų gebėjo kilti kokybiškai ir kiekybiškai. kol kas tik socdemkapitalkomunistai sugebėjo kažkaip susibalansuoti. neblizga, bet kol kas neskęsta. ir gi tik ačkariko populiarumo tarp runkleių dėka. paimk iš socdemkapitalkomunistų ačkariką – bemat nusiris iki koncervų lygio. taigi, nieko gero. vieno asmens „žavesys” ir kultas yra tik petarda. pliauškynė. bombioškė.… Skaityti daugiau »

? ? ?

O jau apsisprendė gerb. Puteikis, kur jis tuo kontrolieriumi bus – Klaipėdoje ar Vilniuje ? O gal Puteikienei šios pareigos labiau tiktų ?

Canada

Buvau atshokes. Ziuriu, daug geru permainu. Sarashas Vilniaus valdzhioj yr gerai. Ale ish Puteikio noris didesnio solidnumo. Va tokio durniaus stumimo pas mumis politikui nedovanotu. Jis gi i seima Klaipedoj ishrinktas vienmandatej? A ne? Kaip galvot jo rinkejam Klaipedoj, kai jis taip varo?

klausimux

Kaip čia gaunas? P. Puteikis sakė, kad Zuokas geriau už Šimašių. O pats eina pas Šimašių, ne pas Zuoką?

mama iš kaimo to Hmm

Tai ir parodo, kad Nagliui svarbu ne lovio dydis, o principai ir patriotiškumas. Gaila, kad tokių, kurie dėl savo pažiūrų to negali suprasti, kaip Jūs, – dauguma.

Tadas

Matys jis kontrolieriaus kėdę,kaip nustipusio asilo ausis.Liberalai todėl ir valdžioj,kad stambus kapitalas gautu viską,o smulkus nieko,galit vykt į užsienį braškių skint,o jie atsiveš pigesnės darbo jėgos iš rytų.

Beta

Nesutars. Tai būtų prieš pačią sisteminių partijų esmę. Stebuklas.

oplia

Rašiau,kad labai nusivyliau Nagliu.Tačiau šis žmogus vėl rado ir moralų ,ir labai reikšmingą sprendimą.
Deja ,mes piliečiai tik už tamstos nugaros sugebame būti.

to komentarui- 21:56val.

Labai įžvalgus jūsų komentaras.Laikas nutraukti autoritarinį”vieno vado” partijų kūrimo stilių.

Dar vienas Putekio piaras

akivaizdi priklausomybė nuo dėmesio

pensininkas

Toks sprendimas atsisakyti Seimo nario posto dėl komiteto posto Vilniuje, kada yra išrinktas vienmandatinėje Klaipėdoje mane nedžiugina. Šitai nedžiugins ir kitus jo rinkėjus. jei būtų išrinkę Vilniaus meru, tai pateisintų. Likite, Naglį, Seimo nariu, ten būdami daugiau nuveiksite.

Marija

Kaip būtų gerai, jei Naglis Puteikis elgtųsi ir kalbėtų atsakingiau. Labai nesinori nusivilti.

Liepa

Žmogus,nepraradęs savo ryšio su Žeme, turi didelę stiprybę. Pasodinai Medį,vadinasi prisiėmei atsakomybę už jį – privalai prižiūrėt,užaugint. Pasėjai sklypelyje rugius – prižiūrėsi juos iki derliaus nuėmimo.// Vienas daug medžių nepasodinsi, pakankamai Duonos neužauginsi, tad turi kviestis gerus talkininkus ir pagalbininkus.// Tas pats principas -savo siekių,pažadų įgyvendinimo,atsakomybės prisiėmimo,bendradarbių telkimo galioja visose gyvenimiškose srityse.// Davei žodį rinkėjams atstovaut jų interesus,tai tarkis su jais, atsiklausk žmonių,suskaičiuok rezultatus, padaryk išvadas.// Šioje situacijoje nematau nuoseklumo,permanentiško veiklos organizavimo principo,komandinio darbo pobūdžio,ką LS taip gražiai prieš rinkimus deklaravo. Nejau tai buvo saldi apgaulė? Tai kur tas žadėtas informacijos ir sprendimų skaidrumas, viešumas,tarimasis su rinkėjais. Ir kuo tada LS skiriasi nuo sisteminių partijų, užsiimančių „pokiliminiais” darbeliais, savo asmeninių interesų stygavimais, o viešumoj mojuojančių naiviems žmoneliams visokiais gvazdikais ir… Skaityti daugiau »

to>tipo reikšmingas pranešimas       2015-03-16

Va tokie nesubrandėliai ir balsavo už liberastų šutvę. Kodėl tiek prasiskolines Vilnius? O todėl, kad nebuvo jokios kontrolės, pinigus švaistė kur papuola, o daugiausia į savas kišenes. Suvaldyti Vilniuje bardaką reikalinga tvirta ranka.
Šimašius ne šiaip ėjo į merus, nes gerai perprato visą Vilniaus finansinę sistemą. Žino kur ir kaip prisikišti šlamančiųjų. O Puteikis tokį Šimašių greit pastatytų į vietą. Todėl vargiai ar sutiks Šimašius su tokiu pasiūlimu.

Sujudo liberastiniai

Jie žino jeigu Puteikiui būtų pasiųlyta šis postas , tai Šimašiui nebūtų kas veikt. Otkatai pasibaiktų.

Pastebėjimas

Seime nieko neveikia, niekam nereikalingas, jokios naudos, tai gal nors savivaldybėje savo vietą atrastų.

to klausimux

Visada taip būna, išrenki vienus, gauni kitus. Todėl nesuprantu kas jus stebina.

pata

Nemesk kelio dėl takelio

ha ha

Šimašiaus vietoje ir aš pasiūlyčia sąlygą – kad Puteikis pakeistų Maldeikienę.
Nugi atpažint gali superegocentriką iš tratėjimo ir nenoro išklausyt kitų.
Ta moteriškė kaip, šaukštas deguto medus statinėje, sugadins bet kurią rimtą diskusiją.

Letui Palmaičiui

kažkodėl manęs nepriima į tą kavkazcenter. Gal papasakokit apie ką ten ar kokią citatą įkelkit.

p.Puteiki,

šimašius gali sakyti, jog paskirs jus į tą postą, bet kai atsisakysite seimo nario mandato, pasakys, jog dėl ne nuo jo priklausančių aplinkybių, negali skirti į šį postą. Tai pasakys nemirktelėjęs, nes tokiems apgauti vienas juokas. Liksite be darbo. Geriau nepasitikėkite liberastais.

pasitikėjimas

Ko vertas politikas, kuris išrinktas vienmandatėje apygardoje vardan dėmesio žaidžia tokius žaidimus? Labai nesolidu, net jeigu tai tik piaras.

citata iš žiniasklaidos

„…Taip pat aiškėja, kad „Lietuvos sąrašo“ partija kelia NE TOKIUS reikalavimus, apie kokius kalba į tarybą su šiuo sąrašu išrinktas Seimo narys Naglis Puteikis. Jis tikina atsisakysiąs Seimo nario mandato, jei „Lietuvos sąrašas“ gaus Kontrolės komiteto kontrolę Vilniaus taryboje. Keli šaltiniai patikino, kad tai tėra „antis“, mat Kontrolės komitetas paprastai tenka opozicijai, ir naujosios daugumos formuotojai šios tradicijos laužyti neketina. Anot informuotų šaltinių, tarp postų, kurių nori „Lietuvos sąrašas“, yra vadovavimas strateginę reikšmę turinčiam Miesto plėtros komitetui….” – Tuščia bačka garsiai barška. Dar garsiau skamba ant bačkos stovičio „Vado” piarai. – Lietuvos Sarašo tikrieji vadovai derasi labai rimtai. Yra nusitaikyta sunaikinti keletą korupcijos irštvų. Miesto plėtros departamentas yra viena tokių vietų. Tai tiesiog itin glaudžiai su valdžia ir teisėsauga suaugęs… Skaityti daugiau »

Drebulė Liepai

Kaip suprantu, Lietuvos sąrašas tik tariasi dėl koalicijos. Koalicijos kol kas nėra. Vilnių dabar valdo A. Zuokas. Kaip sąrašas turėtų konsultuotis su rinkėjais? Dėl ko?

Krūmas Liepai Drebulei

Rinkimų programoje L.S. rašo apie konsultacijas su vilniečiais dėl svarbių Vilniaus klausimų. Tikiuosi, jog taip darys, jei bus koalicijoje.

kunigaikštis

Prieš kelis metus mane prilupo nežinomas poetas su skarute.Dabar išgirdau,kad šis skaručiu ir pindu myletojas prilupo ir seimo nari.Kas bus su nežinomu poetu?Ar taip jis semiasi ikvepimo?

! ! !

Bravo nežinomas poetas.

jo šviesybei

davė į liūlį?
reiškia matyt buvo už ką.
nepatenkintas?
per mažai gavai.

kunigaikštis

Nežinomas poetas su skarute buvo pasislėpęs nuo persekiotojų Graikijoje pas Scichilę ir Charibdę,kurių patarimai nepranoko lie-kų pindų niekšybių,bet gavo įkvėpimo visus iš aukšto pamokyti

laisvasis valstietis

labai patinka poezija, nežinomų poetų taip pat.
visiškai nepatinka neo kunigaiščiai, kunigaikštukai, ir kiti mūsų laikų feodalai.

valatka

užjaučiu brangusis kunigaikšti, ir aš esu gavęs į dūlę.
irgi – beveik nuo poeto.
tiksliau nuo poeto brolio.
tokia jau mūsų, pižonų dalia.
durniai lenkiasi prieš mus,
ant sąžiningų spjaudom,
protingų nepaisom,
o nuo teisingų deja, kartais tenka nosį kompresu vėsinti.

sisteminiams pa(kuni)gaiksciams

silpnokos rasliavos, sviesybes. Norint isstarnauti iki komiteto vyresniojo jefreitoriaus, reiktu pridet pastangu ir smegenu (jei turima).

kunigaikštienė

atsiprašau, e-e-eęęę… kažkur kažkas sako būk tai protą dalino? e-e-e-ęęę… pramiegojau. baliavojom per naktį, tai žinot, pabudau tik po pietų. tai sakot dykai, tą , kaip jį ten -protą, dalino? ar po daug? mat mano kaukolės tūris nėra didelis. esant kilmingai kažkaip neprireikdavo didelės galvos, be to mažesni perukai pigiau kainuoja. tad, jeigu to proto dalino po daug- kur likutį dėti? gal lombarde galima užstatyti? man kaip tik naujos rankinės reikia prie naujos suknios. sakykite, prašau – ar kas žinote- gal dar bus kokia proto dalinimo akcija? maximose ar norfose. jeigu kas žinote, duokite žinoti, gerai?. na, o kol kas lekiu pirkti pudros ir pleistro mano kilmingąjam vyreliui. dėl tos mėlynės paakyje ir gumbo kaktoje prarado prekinę išvaizdą ir …paauksuotos… Skaityti daugiau »

Taigi

Puteikis ir Maldeikiene Vilniaus taryboje, tai kaip du saukstai medaus deguto statineje…:):):)

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top