N. Puteikis: per 12 minučių Lietuva netektų 90 proc. pėstininkų ginkluotės

Pone Puteiki, Jūs tarnavote Afganistane, kovėtės po Sovietų sąjungos vėliava. Tam tikra prasme, galima sakyti, buvote okupantas…

Visi studentai privalėjo ir visi atliko tą karinę tarnybą per prievartą. Bet kokiu atveju tai man nesutrukdytų, skirtingai nuo dabartinės prezidentės, sušaukti Valstybės gynimo tarybą, jeigu atsitiktų kas nors panašaus į tai, kas atsitiko su Krymo okupacija.

Taip Naglis Puteikis atsakė į įžanginį žurnalistės Rasos Tapinienės klausimą LNK laidoje „Diagnozė valdžia“, kurioje kandidatai į prezidentus išsakė savo požiūrį į Lietuvos saugumą ir užsienio politiką. Ir pridūrė: „Jeigu būčiau mokęsis aukštojoje partinėje mokykloje, manęs nebūtų ėmę ne tik į kariuomenę, bet ir į Afganistaną“.
Jis įspėjo, kad Rusijos agresijos iš Kaliningrado srities atveju Lietuva jau per pirmąsias minutes netektų didelės dalies savo gynybinių pajėgumų.

„Iskander raketų salvė į Lietuvą per 12 minučių sunaikintų absoliučiai visus karinius laivus (du pagrindinius), karines bazes ir, kas įdomiausia, sandėlius, kuriuose sudėtos prieštankinės ir priešlėktuvinės raketos. Per 12 minučių Lietuva netektų 90 procentų pėstininkų ginkluotės: visa mūsų ginkluotė yra užrakinta sandėliuose, kurie gerai žinomi Rusijos kontržvalgybai. Aš tarnavau Afganistane, aš pats esu šaudęs iš priešlėktuvinių raketų nuo peties, aš tuos dalykus žinau. Aš klausiu mūsų krašto apsaugos ministro Oleko, gydytojo klausiu – kur mūsų prieštankiniai pabūklai? Jis pasakė: sandėliuose. Tai imkim Krymo variantą: jeigu žali žmogeliukai – Gargždų, Klaipėdos ar Šalčininkų „savigynos“ būriai – apsupa mūsų karinius sandėlius, mes liekam apskritai be šautuvų, be kulkosvaidžių, be granatsvaidžių“, – sakė Naglis Puteikis.

Visą laidos įrašą žiūrėkite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Edvardas

Net neabejoju, kad Puteikis nugalės rinkimuose. Palaikykime lyderį 🙂

Lietuvos karinės doktrinos esmė-

Kiekvienai namų šeimininkei- po granatsvaidį. Jei rimtai, nematoma plaukuota ranka nejučiomis nuginklavo lietuvių tautą- atėmė netgi dujinius pistoletus ir revolverius, kad žmonės būtų pažeidžiami , kad negalėtų apsiginti net nuo marodierių ir be prieštaravimų paklustų „žalių žmogeliukų” valiai. Jei laikai namuose registruotą revolverį ar pistoletą, policija gali ateiti tikrinti dieną /naktį. Protingas zmogus nesudarys prielaidų korumpuotų policijos pareigūnų provokacijoms, todėl logiška namuose nelaikyti jokių ginklų. Tas pats yra ir su šalmais ir neperšaunamomis liemenėmis- lietuviams tuos dalykus turėti yra uždrausta- kad nesugalvotume pasipriešinti „žaliems žmogeliukams”. O juk esant galimybei daugelis nusipirktų juos už savo pinigus, nereikėtų tam leisti gynybos biudžeto. Su biudžetu atskira kalba, net iš pranešimų spaudoje akivaizdu, kad jis yra plaunamas, perkant trečios eilės būtinumo techniką, manipuliuojant techninėmis… Skaityti daugiau »

Puteikis prezidentas

Puteikis Prezidentas

Pensininko  nuomonė

Nejaugi nebėra Lietuvoje kitų problemų be Ukrainos? Visos Lietuvos
problemos nesprendžiamos , o užgožiamos Ukrainos problemomis. Kas mes 2,
5 mln. prieš 45 mln. ukrainiečių ? Prisiminkime kieno iniciatyva
prasidėjo Maidanas? Ar reikėjo šitos suirutės ir nekalto kraujo
praliejimo? Būtų įvykę prezidento rinkimai ir būtų nušluotas
Janukovičius. Būtų viskas pagal įstatymus.

komentaras

tapinienė- kap visada, apgailėtina…

Anikė

Lietuvai kaip niekad reikia doro,sąžiningo,protingo,tolerantiško Prezidento,
išauginto ne partinėse mokyklose,o paties gyvenimo.Praėjęs Afganistano pragarą,
nepalūžo,sutvirtėjo.Ar daug tokių turime?Jų gyvenimo kare patirtis dabar mums reikalinga.Civilinė gynyba dabar – užmiršta tema.Slėptuvę turi tik Prezidentė.
Kitos privatizuotos,sunaikintos.Ar nereikėtų susigrąžinti civilinės gynybos,nes mokomas žmogus apsisaugoti nuo įvairių pavojų,išmoksta tvarstyti žaizdas, suteikti pagalbą kitam?..Šaunu,kad kandidatas laikėsi oriai,sklandžiai atsakinėjo į provokacinius klausimus,”nevyniojo į vatą” problemų.

ka tik paziurejau

respublikoe reitingai-Polikarpo dukte turi 44%! O tai reiskia kaimuose apie Puteiki niekas negirdejo!

Sunku

Ziureti chames, papuostos gariunu smutkem, vedamos laidos. Pas tokia padorus zmones turetu neiti.

na ir kas?

Lietuva bus okupuota, armija sunaikinta – olekui papildomi pinigai už gerą darbą ir rusijos aukščiausi apdovanojimai. Jis komunistas.

Irena

Sauniai p.Puteikis laikesi ir debatuose per LRT, vedamuose „elitinio” zurnalisto Jakilaicio.Kalbejo, kaip visada, drasiai, protingai, tiesiai sviesiai.Rinksim p.Puteiki.

Anikė

Tinklapyje 15min.lt vaizdo konferencijoje Naglis Puteikis šauniai atsakinėjo
į redakcijos parinktus klausimus.Manau,kad valandą nepasiruošus taip sklandžiai atsakinėti gali tik ištvermingas,protingas,mąstantis,turintis žinių ,savo tvirtą nuomonę žmogus,Jis nepabijojo nepatogių klausimų,sąžiningai į juos atsakė.Tikrai vertas būti mūsų Prezidentu.Gaila,kad to negali pamatyti tūkstančiai rinkėjų.
„Nekalbėkim,bet dirbkim”,geriausias jo šiandien ištartas obalsis.
Stiprybės,mūsų vilčių Prezidente.

bruce wood

Ar mes tikrai reikia Laon su garantuojančią? Paskolos? Ar neigė paskolas iš Bankas ar institucija? Ar jums reikia pagalbos Finansinės? Ar jums reikia paskolą atsipirks sąskaitas ar nusipirkti Namas? Norite turėti savo verslą ir reikia paskolos Finansinius poreikius? Susisiekite su mumis Paskolos. esame pasirengę arba padėti Verslo ar asmeninės paskola. Pasiūlymas yra prieinama palūkanų norma už prieinamą kainą bent 3% normą. Suinteresuoti asmenys / ai turėtų kreiptis į mums elektroniniu paštu brucewoodloan@gmail.com NAUDOJIMAS Vardas: _____________________ Lytis: _________________________ Šeimyninė padėtis: _________________ adresas Susisiekite: ________________ Miestas / Kodas Pradėti: __________________ Šalis: ________________________ data Gimtadienis: __________________ Reikalinga suma, kaip paskola: __________ trukmė paskola: __________________ Mėnesio pajamos / metus pajamos: ___ Pareigos: _____________________ Tikslas Paskolos grąžinimo būdas: _______________ telefonas Namas: ____________________ telefonas Telefonas: _____________________… Skaityti daugiau »

Mr Carter Collins

Mano vardas yra p. Carter Collins, aš esu privatus skolintojas, kuris atiduoda
paskolos privatiems ir verslo asmenims. Ar jums buvo atmestas
tiek daug bankų? Ar jums reikia finansuoti sukurti savo verslą? Ar
jums reikia finansuoti savo verslo plėtrai? Ar jums reikia,
Asmeninė paskola?. Susisiekite su mumis dabar:: cartercreditunionoffer.link@gmail.com

SKOLININKŲ DUOMENŲ FORMA

1) VARDĄ:
2) LYTIS:
3) JŪSŲ ŠALYJE:
4) JŪSŲ UŽSIĖMIMAS:
5) JŪSŲ ŠEIMYNINĖ PADĖTIS:
6) TELEFONO NUMERIS:
7) MĖNESIO PAJAMOS:
8) ADRESAS:
9) TIKSLAS:
10) PASKOLOS UŽKLAUSA:
11) PASKOLOS TRUKMĖ:

Jei jus domina susisiekite su mumis per kopija, šis paštas,:cartercreditunionoffer.link@gmail.com
geriausi linkėjimai
Mr Carter Collins

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top