Nacionalinis susivienijimas: būtina skubiai nutraukti migrantų priėmimą, o krizę sukėlusiam G. Landsbergiui – atsistatydinti

Nacionalinis susivienijimas reikalauja valdančiųjų pradėti neteisėtai sieną kertančius asmenis traktuoti kaip nusikaltėlius, stabdyti juos visomis turimomis priemonėmis, o visgi į šalį patekusių asmenų prašymus svarstyti skubos tvarka ir negalinčius pagrįsti teisės į prieglobstį sienos pažeidėjus nedelsiant deportuoti.

Partijos teigimu, valstybė neturėtų žadėti jokios viešos paramos ir aprūpinimo nelegaliems migrantams, o šią krizę savo vykdyta neatsakinga ir neparengta politika išprovokavęs Gabrielius Landsbergis privalo atsistatydinti arba būti atstatydintas.

Pareiškimo autoriai taip pat primena, kad pagal Ženevos konvenciją, į Lietuvą atvykstantys asmenys negali pretenduoti į pabėgėlio statusą ir neturi būti taip vadinami.

„Įspėjame, jog tuo atveju, jei bus delsiama arba atsisakoma imtis Lietuvos valstybei apsaugoti ir išsaugoti būtinų priemonių, būsime privesti kviesti visuomenę sąjūdiškai priešintis valdančiosios koalicijos vykdomam atviram tautos ir valstybės naikinimui ir reikalauti nacionalinius interesus išduodančios Vyriausybės atsistatydinimo“, – rašoma pareiškime.

„Susiklosčiusi krizinė padėtis Lietuvoje, žinoma, yra Lukašenkos vykdomo hibridinio karo pergalė ir gali būti vertinama tik kaip agresija prieš Lietuvą. Tačiau būtina pripažinti, kad tokią padėtį iš dalies išprovokavo tiesmukiškas ir todėl žalingas Lietuvos kišimasis į Baltarusijos vidaus reikalus.

Lietuva turi moralinę ir politinę teisę ir privalo remti baltarusių tautos laisvės siekius ir skatinti demokratinius pokyčius šalyje. Tačiau ši parama neturėjo tapti SSRS praktiką primenančiu revoliucijos eksportu į kaimyninę šalį, kurios politinį režimą iš tikrųjų gali pakeisti tik esminėms permainoms subrendusi ir pasiruošusi jas įgyvendinti tos šalies visuomenė.

Maža to ,,Lietuva tą darė visiškai nepasiruošusi apsisaugoti nuo Baltarusijos atsako. Juk akivaizdu – ne tik dėl migrantų, bet ir kitais atžvilgiais Lietuva yra itin pažeidžiama, nesugebėjusi sukurti net fiziškai patikimos sienos apsaugos nuo geopolitiškai priešiškam blokui priklausančio kaimyno.

Valdančiųjų pasimetimas ir blaškymasis, patiems sukūrus šią krizę rodo, kad jie nesugeba valdyti padėties ir apskritai nors kiek ginti Lietuvos interesų. Šis bejėgiškumas, kurio priežastis yra strateginio politinio mąstymo ir net elementarių organizacinių bei vadybos įgūdžių stoka, yra toks pribloškiantis, kad leidžia tvirtai teigti, jog per visą atkurtos nepriklausomybės laikotarpį Lietuva nėra turėjusi tokios beviltiškai neįgalios vyriausybės.

Ši vyriausybė Rytų kaimynystės klausimu neįstengia sugalvoti nieko daugiau, o tik be jokios minties, neatsižvelgdamas į geopolitines ir kitas santykių su Baltarusija realijas, aklai ir mechaniškai vykdyti nuo pat pradžių komiškai ir kartu pražūtingai skambėjusią „vertybinę užsienio politiką“, – situaciją vertina Nacionalinio susivienijimo pirmininkas prof. Vytautas Radžvilas.

Atsakinga už susidariusią padėtį, kai Baltarusijos režimas dirbtinai kuria migrantų srautus į Lietuvą, o ši yra visiškai nepasiruošusi tam pasipriešinti, Nacionalinis susivienijimas nurodo pačios Vyriausybės užsienio politiką – be jokio tinkamo pasirengimo ir be išaugintos stiprios proeuropietiškos opozicijos vykdytą kišimąsi į Baltarusijos politiką.

„Svarbiausias ir nekintamas Lietuvos geopolitinis tikslas ir siekiamybė Baltarusijos atžvilgiu turėtų būti geri kaimyniški santykiai su nepriklausoma, demokratiška ir laisva Baltarusijos valstybe. O tokia valstybė gali atsirasti tik demokratinėms permainoms pribrendusios ir politiškai pasiruošusios jas įgyvendinti baltarusių tautos valia ir pastangomis. Tokia pagrindinė nuostata turėtų būti Lietuvos ir Baltarusijos santykių plėtros gairė. Todėl formuodama ir vykdydama šalies Rytų kaimynystės politiką, Lietuvos valdžia privalo atsižvelgti į šio regiono geopolitines ir politines realijas bei jų sąlygojamus gyvybiškai svarbius Lietuvos nacionalinius ir saugumo interesus.

Būtina remtis nuostata, kad net ribotai suvereni ir autoritariškai prezidento A. Lukašenkos valdoma Baltarusijos valstybė Lietuvos saugumui kelia mažiau grėsmių, negu autokratinės V. Putino Rusijos satelitu tapusi arba net formalų suverenumą praradusi ir „sąjunginės“ dviejų šalių valstybės teritoriniu-administraciniu vienetu de facto tapusi Baltarusijos gubernija ar provincija.

Tačiau neokomunistine „globalios Lietuvos“ ideologija savo užsienio politiką grindžianti valdančiųjų TS-LKD, Liberalų Sąjūdžio ir Laisvės partijų koalicija visiškai nepaiso šių aplinkybių ir pamatinių nuostatų. Esama padėtis – tai galutinis ir neginčijamas įrodymas, kad esama Lietuvos valdžia nesugeba formuoti ir vykdyti savarankiškos, aiškios, nuoseklios, nacionalinius interesus atitinkančios užsienio bei Rytų kaimynystės politikos, o spręsti sparčiai bręstančios humanitarinės bei politinės krizės šiuo metu Lietuvos valdžia apskritai nėra pasiruošusi“, – dėstoma Nacionalinio susivienijimo pareiškime.

Pasak autorių, Lietuva turi nušalinti nuo Rytų kaimynystės politikos formavimo ir įgyvendinimo nekompetentingus arba iš savanaudiškų paskatų „demokratinių vertybių sklaidos į Rytus“ programose dalyvaujančius asmenis, kurių nusikalstami veiksmai tapo viena iš Lietuvą ištikusios nelegalių migrantų krizės priežasčių.

Vietoje to reikalaujama pasitelkiant kvalifikuotus ekspertus suformuluoti Lietuvos nacionalinius ir saugumo interesus atitinkančios Rytų kaimynystės politikos strategines gaires, nubrėžti aiškius ir šalies piliečiams suprantamus šios politikos ilgalaikius bei einamuosius tikslus, numatant konkrečius jos įgyvendinimo būdus ir priemones.

Visas pareiškimo tekstas ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
49 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tai daugiau

tekstas diskusijoms.Ir ar galima tikėtis,pavyzdžiui,kad Šiaurės Korėja kažkada pribręs demokratiniams pokyčiams?

Wow

vaikinai, o kada ir kur ,alaus pučas’?

Kirvio ir Šakės sąjunga

Kaip profesorius, taip tauškalas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Bjaurybe, su nr 2021-07-8 14:47, apsiramink.

vinis

Beatodairiška pagalba silpnai Baltarusijos opozicijai tapo galvos skausmu Lietuvai. Negirdėjau, kad prieš 30 metų Baltarusija būtų galvą dėjusi už Lietuvą. O Lietuva tada ėjo pasiryžusi žūti dėl laisvės, ko nieko panašaus nesimato Baltarusijoje- patrepsėjo ir išsilakstė

> vinis   15:00

Kad ta Baltarusijos opozicija su ES vertybėm (su murzina vaivorykšte).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Toks NS švelnus tekstas l pavėluotas.
– Prezidentas, Konstitucijoje numatytais atvejais gali paleisti Seimą.
– Apsišaukėlių seimą lauk.

To  > vinis 15:00    2021-07-8 15:04

Su kuom sutepta vaivorykštė?
Gal su tuom, kur kambarių be rankenų pacientai sienas teplioja.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Šie metai – visuotinio maišto pradžia.
_______________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 8

Žodžio laisvė...

Kodėl visos vidutinybės vis veržiasi vadovauti valstybei???

> Žodžio laisvė...  15:28

„Kodėl visos vidutinybės vis veržiasi vadovauti valstybei???“.
Kad joms/jiems net iki vidutinybių toli.

Demokratija išlaisvina vidutinybes.
Gal iš čia ir tas ‘laisvės…’ pavadinimas?

> Žodžio laisvė...  15:28

Protingi neparsiduoda, o durniai netinkami…

baisu, nelieskite Lukašenkos

Taip, Nacionalini Susivienijime ir tovariščiau Sinica
neerzinkite putinų, lukašenkų, pederastų, pedofilų, kumpanosių ir kitų.
nes jie labai kerštingi.
gali būti nemalonumų.

Diedas

Neupratau esmės.
Tai pagal N.S. triukšmelį turėtume suprasti, kad lėktuvą nutupdė Lansbergis, ir sankcijas Lukašenkai irgi įvedė Lansbergis.
Dėl visko kaltas Lansbergis.
Nu ir Šimonyčia prie jo.
O Kūūbyyyylius amžiais kaltas.
Į tą pačią temą.
N.S., kaip ir visi buduliai, tikriausiai kaltina Šimonyčią už pakilusias benzino, dujų ir elektros kainas?
Ale ir vokiečiams benziną pabrangino iki 2,05 eur už litrą. (savo akimis mačiau)
Amerikonams užkėlė kainą iki 3,5 $ už galoną. (Draugas iš Čikagos skambino)
Baisi boba.
Būtinai turi atsistatydint.

Dzeikas

Visada nujauciau, kad NS Smetonos politikos Sovietu Rusijos atzvilgiu tesejai. a le tai ne musu reikalas, Lietuva neutrali, mes i nieka nesikisame ir pas mus niekas nesikis.
Smetonos politikos isdava – 1940m birzelio 15, meskos liga istikusi kai reikejo nusodinti „draugus” ir galiausiai pacio Smetonos uzvertimo kaip senos, atidirbusios NKVD prostitutes.
Kuo baigsis draugystes su Lukasenka? Nesiulau tampyti uzurpatoriu uz uodegos, bet reikia vadinti daiktus savus vardais, o ne snarglius kramtyt bandant juoda pavadin baltu.
Debilioka Anuka galima kaltinti durnumu or nebranda, bet jo kaltes neva sunervijo uzurpatoriu – bet pozicija kuria uzeme NS yra Putino propogandos retransliacija.

Jules

O jeigu Lukaškos kariuomenė pajudėtų? Visi turčiai ir Vyriausybė Amerikon nertu, tiesa?

elfe

cigonu baronas Lukosenka Baltarusija valdo it savo tabora. jis pakankamai gudrus, jei neistojo i The Council of Europa bei atsisake „Open society foudation” paslaugu, kurie daugiausia ir diktuoja istatymus Europai, isipareigojusiai laikytis „rule of law” virsenybes. kas nurode siai musu valdziai uzdraust minet Birzelio sukilimo astuoniasdesimtmeti?.. juk sis sukilimas priverte abu okupantus pasijust butent okupantais, o ne isvaduotojais. kam siandien naudinga atsakomybe uz totalitariniu socialistiniu rezimu nusikaltimus siendien suverst mazoms okupuotoms tautoms, kai tiesiami „molotovo-rybentropo” vamzdziai vel i Europa?.. ar Gabriukas butu mazesnis diktatorius uz Lukosenka, jei jo „pasiekimas”, kad Baltarusija pasitrauke is Rytu partnerystes?.. kitas jo „pasiekimas” yra tai, kad Orbano partija buvo ismesta is EP Lieudies partijos, taip ja susilpninus, kad siandien svarstomos sankcijos Vengrijai del to jog… Skaityti daugiau »

Globalios Lietuvos gimdytojai

Tėtis, ideologas: Beresnevičius
Krikštatėvis: Vladas Lašas

Tauta turi žinoti savo didvyrius.

Nepasirašysiu

Lietuvai beliko saugoti 41% savo sienos (su Baltarusija).
Ar valstybė, nesugebanti apsaugoti net mažiau nei puses savo sienų, vis dar valstybė? Jei taip, nuo kada ją laikytume “failed state”?

Kis

sakes konservatoriai pajudejo link Siaures Korejos,sumaste ten tvarka ivesti?Negalima durniams ilgai nuolaidziauti,daug bedu pridaris.

Diedas'ui

ne apie Simonyte kalba.
Gabrieliaus nuodemes skaiciuojamos.
nu netikes jis urm… nors tu ka..ka..
o i Kubiliaus feisbuka ar uzsukat?..
nu kad ne Lietuvos interesai jam rupi…
gal tas Rostrapoviciaus fondas jo zmonai ji taip itakja? a?

Globalios Lietuvos gimdytojai

Tėtis, ideologas: Beresnevičius
Krikštatėvis: Vladas Lašas
Tauta turi ir privalo žinoti savo didvyrius.

Heiders

Landsbergiukas saunuolis !!!! Beveik kaip senelis. Nacionalinis susivienijimas – komunistu irstva , o Radzvilas proletaras.

Eilinė delfi liberastų šunybė

https://www.delfi.lt/veidai/zmones/aprangoje-uzkoduota-drasia-zinute-priemime-prezidenturoje-issiskyrusi-klaipedos-mero-dukra-kunas-neturi-kenteti-del-visuomeneje-priimtu-normu.d?id=87644703&com;= Nebūkim naiviais ar tiesiog bukalaurais… ONS lagerio idėjų ir žydrojo chaoso platintoja- delfi vadovybė- šį vulgarų asmenį, Klaipėdos mero žmonos dukrą iš pirmosios santuokos, eksponuoja tris paras reportaže iš priėmimo prezidentūroje tyčia. Bruka mums jaunos moters beskonybę, neinteligentiškumą, nepagarbą visuomenei, etiketui bei jos primityvumą pagal pinigų , t. y. pagal tam tikrų finansuotojų ir politinių organizacijų pirštą ir pagal savo ideologinį tikslą…. Primityvioji liberalioji delfi dėl politinio tikslo, Lietuvos skaitytojams, kaip buliams koridoje raudoną skudurą, eilę dienų eksponuoja šią beskonę, primityvią, vulgarią, gatvinio lygio damą, kad tik kišti žydrųjų temą… Kad tik mes spjaudytumės, vaidytumės ir pliektume komentarus šios primityvios asmenybės adresu, ir kad šmėkščiotų, net tokios vulgarios moters kontekste, žydrųjų šutvės politinė tema…Ir tokio purvino lygio, tokių tyčinių… Skaityti daugiau »

Ta(u)ta

Kol Independence ofšoras veiks, mano padėjėjo sūnus vadovaus “Igničiui”, o Kubiliaus sūnus dirbs Baltarusijoje patarėju, atsistatydinimą matysit kaip savo uodega, šunauja.
Fas, nesikreipkit dėmesį ant Austėjos su LGBT plius Rusija. Sunes loja, karavanas eina.

Ta(u)tos atstovė spaudai

„SSRS praktiką primenančiu revoliucijos eksportu į kaimyninę šalį”
Kai reikia pasakyti kažką panašaus, bet už tiesą baus ir veršiai nesupras, tad reikia šį tą nutylėti arba iškreipti.

Ta(u)tos atstovė spaudai

„sąjūdiškai priešintis valdančiosios koalicijos vykdomam atviram tautos ir valstybės naikinimui ir reikalauti nacionalinius interesus išduodančios Vyriausybės atsistatydinimo”
Poniai ir poniai, pamiršote guminių kulkų skonį prie Seimo 2008-aisiais? Paklauskit Nidos 🙂

Ta(u)tos atstovė spaudai

„Pareiškimo autoriai taip pat primena, kad pagal Ženevos konvenciją, į Lietuvą atvykstantys asmenys negali pretenduoti į pabėgėlio statusą ir neturi būti taip vadinami”

Norėčiau priminti, kad UR viceministras Adomėnas jau pora metu atvirai kviečia pabėgėlius iš Honkongo į Lietuva. Honkongui irgi negalioja Ženevos konvencija, na tai kas? Norim ir kviečiam, ofšorine sąskaita Taivane pilnėja 🙂

Papunkčiui

Atsibuskite jūs, pamokslautojai.

1. Globalistinė Lietuvos valdžia ir toliau vykdys pinigų maišo nurodymus.

2. Ar ne Lietuvos valdžios pagalba, batka buvo įstumtas į Maskvos globalistų rankas? Ar ten, ne ta pati šaika?

3. Ne batka pristatinėja į Lietuvos pasienį nelegalus, o globolistų parankiniai.

4. Tai negi galvojate, kad lietuviškieji briuseliniai imsis migrantus stabdyti? Anaiptol, jie padarys viską, kad šito niekas nesutrukdytų.

5. Reikia mažiau kalbų, bet pabandyti ne kalbomis, o realiai, patiems stabdyti nelegalus

6. Paremkime Lietuvos Šeimos Sąjūdžio iniciatyvą ir atvykime „Akcija vyks sekmadienį, liepos 11 d. Visi joje dalyvaujantys renkasi 9,00 valandą nuo Lazdijų pusės prieš Veisiejų miestelio ženklą.”

Plačiau:
https://infa.lt/61888/lietuvos-seimu-sajudzio-kreipimasis-i-lietuvos-visuomene-del-nelegalu-antpludzio/

Grynas nacionalizmas be

viešo įsipareigojimo krikščionybai yra silpnas ir todėl pavojingas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(teksto autorei, -iui su nr 2021-07-9 6:48)
Lietuvoje, krikščionybė – okupacinė.

elfe - papunkciui'sui

kaip jus siulot patiems stabdyt nelegalus?..
jei a la liberalu ir socialistu „moze”, ES diktatorius – spekuliantas soros girias, jog investavo 500 milijonu i migracijos bizni (migracijos krizes?) tai jam tokia investicija juk turetu atsipirkti.
6 salys jau atsisake jo NVO tinklo paslaugu…( https://checkyourfact.com/2020/10/02/fact-check-george-soros-banned-six-countries/), o kitose matomai nusveria jo su ANTIFA (kuria, beje, remia ir Kremlus, atidziai priziurimi rinkimai, kad i vyriausybes nepatektu nacionalini interesa atstovaujantys politikai: http://www.unitedagainstracism.org/publications/

>>>elfe

Ar pamenate, Vingio parke, gegužės 15 d. kun. Arnoldo Valkausko pasilytą maldą?
Tada pakvietėme Jėzų pas save. Manau, kad dabar Jis mūsų rankomis darys neįmanomus darbus. Aš tuo tikiu.

elfe - LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 'sui

ar kartais pats nebusi „okupacinis”?..
nei pagonis, nei krikscionis.
taip, judaizmas yra tautine religija. katalikybe – universali.
judaizma 9 a priemes tiurku kilmes Chazaru chanatas eliau eme save vadint „zydais pagal religija”
Apreiskime Jonnui yra zodziai – jie vadins save zydais, bet jie tokie nera.
marksizmas chazaru kilmes rabino sunaus Markso sugalvotas.. jei marksizmas = ateizmas, tai argi chazarakilmiai ateistai nepraranda teises vadintis zydais?..
kalbama, kad tarp visu save vadinanciu zydais, tera tik apie 10 procentu tikruju semitiniu zydu. tad ir terminas „antisemitizmas” turetu but persvarstytas.
jei klystu, pataisykit.

elfe - >>>elfe

taip, patiket Dievo Sunui ir Sventai Tiesos bei Meiles dvasiai tvarkyt iskilusias problemas tai geriausias kiekvieno is musu laisvos valios sprendimas.

> elfe

> elfe – LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ‘sui 2021-07-9 12:03
—–
Mažas kupstas didelį vežimą verčia.
1) Kas gyvena Lietuvoje, žydai (tikrieji semitai) ar chazarai?
2) Kieno yra dabartinis Izraelis, žydų ar chazarų?
3) Kodėl litvakai yra UŽ Izraelį?
4) Ar chazarai, ar žydai (tikrieji semitai), o gal abeji turi neigiamą, žeminantį, niekinantį požiūrį į kitatikius (gojus), ir nuo kada tai prasidėjo?
5) Kodėl patys žydai apie tai (chazarus) nekalba, ir kategoriškai nuo chazarų neatsiriboja?
Marksas yra jezuitų auklėtinis. Taip ar ne?

> elfe

+
6) Žydiška Lenino vyriausybė, NKVD daugumoje žydai, hitlerininkai – načių viršūnėlė žudžiusi žydus (o gal chazarai žudė chazarus), kas jie……..?!!!!!!

> elfe

+
7) Kodė tu elfe rūpiniesi žydiškais reikalais, kai patys žydai dėl to tyli. Gal tu esi žydas?
Padiskutuokim.

bronius

Šiaip jau pradėjo mūsų valdžiukė kalbėti apie ir apie tvorą, tai gal ir neblogas ženklas. Jei gera tvora, su ašarinėm dujom visai sėkmingai galima atstumti ir didesnes grupes, net ir molotovo kokteiliais ginkluotas. Aišku, kol ji atsiras, nemažai atbėgelių į Lietuvos teritoriją pateks. Patiko man Bačiulio pasisakymas, bet su tais kulkosvaidžiais jis gana drąsiai siūlo. Jei bus paleisti šūviai, kad ir į orą, pačiam Lukašenkai bus labai paranku sušaudyt kokį pulkelį migrantų ir paleist nuotraukas į pasaulį, kaip Lietuva žudo vargšus pabėgelius. Karas hibridinis. Mūsų, Bačiulio žodžiais tariant, liurbiai politikai tokio dalyko jokiais būdais neleistų. Jie tik savus mielai guminėm ir matyt ne tik pavaišintų. Aišku, prie Graikijos sienos, nei tvora, nei ašarinės dujos nebesulaikė. Buvo paleisti šūviai, nors oficialiai… Skaityti daugiau »

.....

„Lietuva turi moralinę ir politinę teisę ir privalo remti baltarusių tautos laisvės siekius ir skatinti demokratinius pokyčius šalyje” – jokios teisės kištis į suverenios valstybės gyvenimą Lietuvos klerkai neturėjo ir neturės. Kaip ir atvirkštiniu atveju. O už nemokšišką bandymą nuversti Baltarusijos prezidentą kaltieji privalo prisiimti pilną atsakomybę (kokios pasekmės Lietuvai !!!!) ,o ne teisintis užsiimant kliauzomis. Broilerį ,aišku, būtina keist ,bet tikrai ne šios grupuotės nariu.

Dzeikas

penkiataskiui 18:51 ir kitiems patrijotams:
Tai bukime biedni , bet teisingi. Jeigu Lukasenka po paskutiniu rinkimu kaip sako tautiski patriotai „teisetas prezidentas”, tai ir 1990m kovo 11d aktas neteisetas, o „nacionalistu” neturincios jokios juridines intrigos.
Ka turime? Ogi turime, kad musu tautiniu patriotu ir koloradu pasauleziura tapati.Toks toki sutiko ir atpazino?
Paradoksas ar desnis?

Dzeikas

penkiataskiui 18:51 ir kitiems patrijotams:
Tai bukime biedni , bet teisingi. Jeigu Lukasenka po paskutiniu rinkimu kaip sako tautiski patriotai „teisetas prezidentas”,o Cihanovskaja atatinkamai apsisaukele, tai ir 1990m kovo 11d aktas neteisetas, o „nacionalistu” neturincios jokios juridines galios intrigos.
Ka turime? Ogi turime, kad musu tautiniu patriotu ir koloradu pasauleziuros tapacios.Toks toki sutiko ir atpazino?
Paradoksas ar desnis?

Gerta

Pasibaisėtina: patriotas gieda pagarbos Lukašenkai himną pagal Putino natas.

Raigerdas >elfei

Pati esi be dalo protinga moteris ir kaip moteris pati esi išimtis tarp kitų moterų. Bet, kai skaitau tavo komentarus, tai man visa laiką trūksta juose vieningos mąstymo sistemos. Vienoje vietoje pati pasakai vos ne genialius dalykus, bet tuoj po poros sakinių, parašai tai, ko realybėje neegzistuoja. Pati čia užvedei diskusiją apie žydus. Žinok, ir aš tau garantuoju visu 100%, kada žmogus kalba apie tautą neapykantos kalba, kaltinimų kalba šitos tautos atžvilgiu, šito žmogaus protas yra sugadintas, ir vaistų kol kas nuo to nėra ir niekada jų nebus. Kur jūs čia prisimelavote? Štai jūsų frazė:”judaizmas yra tautine religija. katalikybe – universali”. Tai yra visiška nesąmonė, nes krikščionybė yra tarptautinė religija, bet ne universali. Krikščionybės pagrindas yra judaizme. Paskaitykite 10 Dievo… Skaityti daugiau »

Stiklo valytuvas

>> Raigerdas >elfei 2021-07-10 11:48 . Beveik tobula. . Tik elfe yra ne moteris o vyras. (kartą pats piktinosi moeterimi pavadintas). . Kristaus mokymai. Hmm. Tie Kristaus mokymai tokie KUKLŪS, kad Kristaus biografiją ir tuos Jo mokymus labiau tiktų vadinti ‘didele skyle’. . „Lietuviai, nors pagal genetikų mokslinius tyrimus yra senesni už žydus, net 2000 metų…“ Prašyčiau nuorodą (!!!), tiek visokių genetikų išvadų, kad jais sunkiau tikėti nei politikais. . „Žydai turi savo tautinę religiją ir ji išlieka nenugalėta daugiau nei 2000 metų.“ Sakyčiau ne 2000, 3400 metų (nuo Mozės), o jeigu nuo Abraomo ir dar daugiau! . „Islamas gimė jau iš krikščionybės…“ Islamas gimė PO Krikščionybės, ir tikrai savęs nelaiko Krikščionybės (Kristaus pasekėjų) atšaka (sekta). Kristų laiko pranašu ir… Skaityti daugiau »

Raigerdas >elfei

„Dabartinė Lietuvos populiacija yra sudaryta iš ankstesnių baltų genčių atstovų, tačiau genetiniai tyrimai liudija, kad mūsų genomą suformavo ir tolimesnių kraštų ar net žemynų atstovai. Tirdami DNR sekos įvairovę mokslininkai pirmą kartą nustatė, kad lietuvių genomą formavo protėviai iš trijų priešistorės laikotarpių – iš Uralo stepių, Vidurio Europos ir Skandinavijos pusiasalio“, – sako vienas mokslinio straipsnio autorių VU Medicinos fakulteto emeritas prof. V. Kučinskas. „Kai mes palyginome šiandieninę Lietuvos populiaciją su skirtingų istorinių laikotarpių senovės genomais, pasirodė, kad lietuviai daugeliu atvejų yra panašiausi į tuos Vidurio Europos gyventojus, kurie ten gyveno prieš 5–8 tūkstančius metų. Pavyzdžiui, šių dienų prancūzai yra mažiau panašūs į prieš 5–8 tūkstančius metų Prancūzijoje gyvenusius žmones nei dabartiniai lietuviai“, – teigia genetikas prof. V. Kučinskas. Tai… Skaityti daugiau »

Raigerdas >elfei

Atlikus didelį genetinį juodaodžių Afrikos, JAV ir Arabijos pusiasalio gyventojų tyrimą paaiškėjo, jog seniausi dabartinio žmonių tipo atstovai yra Afrikos bušmenų ir kitos gentys, kalbančios koisanų kalbomis ir gyvenančios teritorijoje, esančioje tarp Namibijos ir Angolos. Tyrimas buvo vykdomas 10 m. Jo metu buvo surinkti daugiau nei 3 tūkst. įvairių šalių ir tautų, apimančių daugiau nei 200 populiacijų, atstovų DNR pavyzdžiai, vėliau jie buvo analizuojami pagal 1327 genetinius kriterijus ir tiriami statistiškai. Galiausiai buvo sudarytas Afrikos kontinento gyventojų genetinis žemėlapis. Paaiškėjo, kad 121 Afrikos populiacija pagal DNR struktūros panašumą gali būti suburta į 14 grupių, iš kurių, tyrimo autorių nuomone, ir kilo visos dabartinės Afrikos tautos, taip pat ir kitų pasaulio šalių gyventojai. Šis tyrimas, kuriam vadovavo Pensilvanijos universiteto profesorė Sarah… Skaityti daugiau »

Raigerdas >elfei

Kas buvo padaryta blogai per 30 metų? Nebuvo atlikta jokių tyrimų, kas yra tas STALINISTAS, kurio rankomis buvo padaryta taip, kad Lietuva tapo komunistine šalimi, toliau jo rankomis buvo okupuota, jo rankomis buvo išvežti į Sibirą 300 000 žmonių ir jos rankomis buvo sunaikinti 20 000 partizanų. Indijoje, pavyzdžiui, yra „Neliečiamųjų kasta”. Jie kaip ir atlieka sunkiausius darbus visuomenėje. Viena iš seniausių religijų yra hinduizmas. Pagrindinis hinduistų siekis yra išsivaduoti iš reinkarnacijų rato (samsaros) ir patekti į amžinąją būtį. Iš pradžių, Hinduizmo kastos buvo suprantmaos pagal dvasinį lygį. Brahmanas (baltas) – mokytojai ir kunigai Kšatrijai (raudonieji) – kariai, valdovai, didikai Vaisyas (geltonas) – ūkininkai, prekybininkai ir verslininkai Šudras (juodas) – tarnai ir darbininkai. Tačiau laikui bėgant varnų sistema pasikeitė ir… Skaityti daugiau »

49
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top