Nacionalinis susivienijimas Kauno skyrius. Prieš nacionalinius ir Europos Parlamento rinkimus Briuselio mieste pirmauja marksistinė-leninistinė partija

Veidaknygė

Prieš nacionalinius ir Europos Parlamento rinkimus Briuselio mieste pirmauja marksistinė-leninistinė partija, turinti stiprų islamiškų rinkėjų ratą, aplenkdama Valonijos liberalus ir žaliuosius, nes ji telkia musulmonų rinkėjus, nepatenkintus Izraelio karu prieš „Hamas” Gazoje.

Per pastarąjį dešimtmetį Belgijos darbininkų partija (PTB) išpopuliarėjo, pritraukdama turkų ir arabų rinkėjus, kurie pasisakė prieš sionizmą, ir dabar atrodo, kad ji yra populiariausia Briuselio politinė partija, turinti 21 proc. visuomenės palaikymą, ir atima balsus, kurie anksčiau priklausė kitoms socialistų partijoms.

Maoistų atšaka jau seniai kaltinama antisemitizmu; kartą per demonstraciją ji sudegino ortodoksų žydo atvaizdą. Pastaruoju metu PTB buvo kritikuojama už tai, kad tyliai palaikė spalio 7 d. Izraelyje įvykdytas „Hamas” teroristinės grupuotės žudynes.

PTB lyderis Raoulis Hedebouw remia islamiškus šydus aštuonerių metų mergaitėms, o visa jo partija sulaukė beveik visuotinio pasmerkimo už tai, kad dėl 2016 m. Briuselio sprogdinimų kaltino Vakarų užsienio politiką.

Apklausų analitikas Nassreddinas Taibi teigia, kad kadaise buvę kraštutiniai maoistai PTB pasipelnė iš „griežtai propalestinietiškos retorikos, kuri rezonuoja su dideliu Briuselio musulmonų elektoratu” – islamišku rinkimų bloku, kuris, gyventojų surašymo duomenimis, sudaro maždaug ketvirtadalį miesto gyventojų.

Šiuo metu ši partija turi 10 iš 75 vietų Valonijos parlamente ir remia BDS boikoto kampaniją prieš Izraelį bei NATO karinio aljanso išformavimą.

Šaltinis: europeanconservative.com

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top