Nacionalinis susivienijimas paskelbė apie dalyvavimą Kauno savivaldos rinkimuose

Politinė partija Nacionalinis susivienjimas paskelbė apie dalyvavimą Kauno miesto savivaldos rinkimuose. Suformuotame sąraše į Kauno savivaldybės tarybą – mokslų daktarai prof. Jonas Vaičenonis, Aušra Jurevičiūtė, Asta Katutė, Dalija Snieškienė, Žygimantas Staliulionis ir kiti kauniečiai.

„Apsisprendėme dalyvauti rinkimuose ir tą daryti savarankiškai, nes matome, kad turime pakankamai jėgų formuoti savarankišką sąrašą ir aiškią viziją, ko trūksta Kaunui. Esamas meras gana sėkmingai sprendžia pačias ūkiškiausias miesto problemas, tačiau demonstruoja visišką abejingumą kultūros, švietimo, paveldo klausimams, jau nekalbant apie skaidrumo reikalavimus sau ir savivaldybei. Laimei, Kaunas nėra naikinamas taip, kaip mero pareigas einant Šimašiui yra naikinamas Vilnius. Tačiau užtenka praeiti Vilniaus gatve ir akivaizdžiai matome, kad miesto taryboje būtinas šviežias kraujas ir intelektuali, kompetentinga komanda, kad gerėtų ne tik Kauno gatvių būklė, tačiau ir aukštesni kauniečių poreikiai nebūtų apleisti“, – teigia Nacionalinio susivienijimo Kauno skyriaus pirmininkė dr. Aušra Jurevičiūtė.

Jos teigimu, skyrius dar sprendžia, kurį iš galimų kandidatų kelti Kauno miesto mero rinkimuose. Tuo tarpu miesto tarybos rinkimuose bus registruojamas daugiau nei dvidešimties kandidatų sąrašas. Galutinė sudėtis bus tvirtinama lapkričio pabaigoje.

Nacionalinis susivienijimas jau yra paskelbęs keliantis į Vilniaus miesto mero postą politologą Vytautą Sinicą, o į Trakų rajono mero pareigas – teisininką Ramūną Aušrotą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
T0mas J.

Portalo tiesos.lt savininkai ir leidėjai:
pamiršote paskelbti redakcijos adresą, telefoną ir elektroninio pašto adresą.

Spėjimas

Imkite Buškevičių ir turėsite bent kiek nors šansų surinkti 10 proc.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kaunui reikia kito mero, bet ir
NS partija nereikalinga Kaunui tol, kol:
NS sudėtyje yra l klastingo Lietuvos priešo Vytauto Landsbergio padlaižūnas Gaudentas Aukštikalnis;
turi plėšikišką nuostatą NS programoje.
Štai plėšikiška NS programos nuostata:
“… Atskirų profesinių grupių reikalavimai didinti atlygį už darbą yra visiškai pagrįsti, bet jų neįmanoma patenkinti dėl valdžios nuolatinio vengimo padidinti valstybės pajamas.
31.2. Skaičiavimai rodo, kad pagal dabartinį Lietuvos ekonominio išsivystymo lygį valstybės pajamos iš per metus surenkamų mokesčių galėtų būti mažiausiai dviem milijardais eurų didesnės.”.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 lapkričio 17

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Įspėjamojo turinio laiškas, išsiųstas tarnybų bei partijų vadukams, tinka ir NS vadukams. „Apie katastrofą  Lietuva – sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos metu. Bemaž, pusė darbininkų išvyko svetur gyventi bei dirbti ir bijo sugrįžti todėl, kad Lietuvoje yra naudojamos mokesčių taisyklės – plėšikiškos. Tai yra akivaizdžiai matoma, paskaičiavus surinkto biudžeto dalį, tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų). Lyginant su Jungtine Karalyste (JK), plėšikiškai surinktas biudžetas Lietuvoje yra perteklinis, bemaž, dviem milijardais eurų. Todėl, Lietuvoje yra galimybė bei gyvybiškai svarbi būtinybė: 1) panaikinti privalomąjį sveikatos draudimą (PSD); 2) panaikinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) būtiniausioms maisto prekėms, vaikiškiems drabužiams bei avalynei; 3) panaikinti “sodros įmokų grindis”, taikomas nuo 2018 sausio 1; 4) atsisakyti visokiausių naujų mokesčių prisigalvojimo. Įspėjimas valstybinių įstaigų tarnautojams  Mokesčių… Skaityti daugiau »

Vilnietis

Jie paskelbė- o visiems dzin (vistiek jų niekas nerinks)
——
Arba jungiasi prie LŠS iniciatyvos- arba rinkimuose 0,000 proc- ir ant to savo veiklą šita skaldanti opoziciją smulki org. nustoja veikti.

Dzeikas

Niekam tas mudozvonas nereikalingas ir neidomus.
Onorinciu prasibraut prie lovio pakanka ir be NS.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top