Naglio Puteikio ir Indrės Kleinaitės diskusija „Žinių radijuje“

Siūlome „Žinių radijo“ laidoje „Vilniaus ringas“ vykusią diskusiją tarp kandidatų į Vilniaus merus – Lietuvos žaliųjų partijos atstovės Indrės Kleinaitės ir Lietuvos Sąrašo atstovo Naglio Puteikio.

Laidos įrašo klausykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Konservatorių

rinkiminė kampanija-tai Venckienės ir Kedžių šmeižtas.Labai negarbinga.

Veidmainiška kai kurioms organizacijoms rūpintis

Švėkšna ir t.t…,kai tyli dėl Garliavos mergaitės smurtinio išplėšimo.

Elena

GERBIAMAS NAGLI IŠTVERMĖS, TIESOS ir MEILĖS VILNIUI ir VILNIEČIAMS

nespėjantis

kur galima perklausyt debatus, gal nuoroda kas duos

Dzūkija > nespėjantis
o as

ir nezinojau kad ant tilto sovetines skulpturos liko tik deka Puteikio pastangu, kaip pats pareiskia siemdien diskusineje laidoje! Lietuvos zmones neuzmirs, Puteiki, tavo zygdarbio, balsos atitinkamai tavo nuopelnu Tevynei.

Nemiga

Puteikis užsižaidė su vokiškais pavyzdžiais,stigo individualaus požiūrio į problemas.Linkiu atkreipti dėmesį įtai.

Atleiskit

Bet Indrė atrodė natūraliau ir mažiau ciklinosi. Nagliui būdinga kartotis net ten, kur tai ne į temą. Per didelis noras pabrėžti tą patį, gali reikšti, kad daugiau kitko ir negali pasakyti. Iš Puteikio atsiduoda ta pačia nomenklatūra, prieš kurią jis „kovoja”. Vienaip kovoja, kitaip balsuoja. Skulptūros yra neblogas indikatorius. Kaip ir euras. Kaip apmaudu pripažinti, Lietuvos sąrašas užlips ant grėblio.

redis

Puteikis aiskiai, sako tai , ka galetu padaryti savivaldybeje , ka padarytu seimo pagalba , jei tokia butu suteikta is seimo puses. Atsakymai aiskus jokiu dviprasmybiu. Sviesus zmogus , norintis dirbti Vilniaus zmonems, o zmonems belieka rinktis

Sužavėjo

Indrės pastaba: „sieksiu, kad tarnautojai rašytų aiškiai, žmonėms suprantama kalba ir nebesiuntinėtų formalių, beprasmių paklodžų”.
Kas nuo to pasikeistų? Pasikeistų bendravimo kultūra. O ji sudaro mažiausiai 10 proc. įsisenėjusių (!!!) problemų. Bendromis jėgomis iškuopę laiptines ir kiemus pamatysime ne skirtumą, o netikėtai didelį pokytį (savo sielose).

man atrodo

kad jie abu galetu puikiai dirbti vienoje komandoje.

ruta

Panele Kleinaite , skelbe daug populizmo , nes kad butu kita kultura , reikia ne politiku sprendimo , o kitu zmoniu su kitu mentalitetu ir kitais prioritetais .Labai nerimtai skamba ‘problema’ su zalio tilto balvonais , tai sovietinis reliktas , kuri Kleinaite siulo salinti , tai kodel nesiulo pasalinti kita sovietino paveldo relikta Grybauskaite , Lansbergi ? Kam maskuoti politiku vagystes , korupcija su zodziu neefektyvus valdymas , taip patogiau gyventi ?
Musu seima uz gerb Puteiki .

Keista

labai pasikeitęs Puteikio kalbėjimas – suka tą patį per tą patį.
Suprantu, kol „dvejojo”, negalėjo turėti ką pasakyti, bet dabar?
Lietuvos Sąrašas turi tokią programą, rinktis šalutines temas – atrodo labai keistai.
Per prezidento kampaniją kalbėjo kur kas brandžiau.

Jurgis

gerai pakalbėti moka daugelis, bet man tai įdomu, kaip Puteikis moka dirbti komandoje

Kritikas Pikčiurna

Puiki diskusija. Naglis Puteikis pasirodė puikiai, konkretus ir informatyvus. Indrė Kleinaitė kupina gerų ketinimų bet vis dar plaukioja teoriniame lygyje. Deja politika yra labai žemiškas užsiėmimas, kuriame dominuoja pragmatiški interesai. Šaunuolis Naglis, kad išdrįso atskleisti tikruosius Lietuvos problemų „kūrėjus” – partines gaujas su dideliu partiniu stažu ir monopolizuotomis biudžeto lėšomis…

Kol kas tik sėkmės galima palinkėti,

bet neilgai trukus, po rinkimų visi puikiai įsitikinsite kokie lietuviai išverstaskūriai , kai miestų merų postus išsidalys vėl komunistai. Jeigu bus kitaip atiduodu keturę, nors tik vieną ir teturiu ir galėsite su ja daryti ką norite ,” didelį „ar” mažą”.

Kritiko

įžvalga nekritiška. Negi kritikas nemato, kad N.P. mechaniškai kartoja iškaltas (svetimas) mintis. Taip elgiasi visi nomenklatūros kadrai savo laiku įsakmiai įdiegti į visas valstybines struktūras: žiniasklaidą, teisėtvarką, prievartos aparatą.

Ar N.Puteikis

turi pasiūlymų,kaip sumažinti eiles iki daktarus,kad per vieną savaitę gautų konsultaciją.

Jei

taip sąžiningai:moraliniu pagrindu pergalė Indrės,nes ji pergalę siūlė nuoširdžiai aponentui,vyrui pati jos atsisakydama,tai galimai byloja apie ją kaip nesugadintą asmenybę.Naglis bando vis „prasisukt” ir čia prieš moterį bandė žodžių vinguriavimą pritaikęs iš moters pergalę perimt lyg tai būtų jo gyvybės ir mirties klausimas,kai tai buvo tik elekmentarios etikos.Dalykinė pergalė Naglio,Indrei trūksta dar patirties ir tvirtumo,nors žinias turi.Bet Nagliui reiktų geriau pasiruošti ir nešokt plikam į dilgėles,nes paskui seka „prasisukimai” akyvaizdūs ir pasikartojimai-nuobodūs.

Marija

Abu simpatiški. Neturi nomenklatūros kuprų. Geranoriška kritinė pastaba Indrei Keinaitei: politikei neužtenka tik vykdyti rinkėjų valią…
Geranoriškos pastabos Nagliui Puteikiui:
kam reklamuoti Zuoką, Klaipėdos liberalus, 13 kartų sakyti „Vokietija”, kartotis?

jonas

o man patiko , kaip Puteikis sake Voketijos pavzdziai, ko jus bijot ju , jus dziaukites , kad zmogus nori dalykus padaryti , kaip Voketijoje. Kai gyvensit , kaip vokeciai nebereiks aimanuoti, to ir linkiu visiems Lietuvoje

   :) :)

Gražuolė ir pabaisa!

Viena tokia

Man taip pat nesuprantama, kam reikėjo Puteikiui žarstyti komplimentus Zuokui.

20150731qihang

[url=http://www.michael-korshandbags.com.co]michael kors bags[/url]
[url=http://www.nike-airmax.org.uk]air max 90[/url]
[url=http://cheapoakleys.coolsky.cc]cheap oakleys[/url]
[url=http://www.rolex-replicawatches.com.co]replica watches cheap[/url]
[url=http://www.cheapjordans.com.co]cheap jordans for sale[/url]
[url=http://www.mont-blancpens.name]mont blanc pen[/url]
[url=http://www.kate-spadeoutlet.com.co]kate spade outlet online[/url]
[url=http://truereligionoutlet.highshop.net]true religion outlet[/url]
[url=http://www.michaelkorshandbag.org.uk]michael kors handbag[/url]
[url=http://www.kate-spadeoutlet.com.co]kate spade handbags[/url]

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top