Naglis Puteikis: „Einu atverti kelio sąžiningiems žmonėms, išsilavinusiam jaunimui“

Naglio Puteikio rinkimų štabo informacija

Apsisprendžiau kandidatuoti į Prezidentus, nes noriu padėti piliečiams susigrąžinti demokratinę valstybę. Nes tikiu: mes, Lietuvos piliečiai, galime ir turime savo tautos namus, savo valstybę, kurtis patys – be komisarų.

Kandidatuoju, nes jaučiu pareigą priešintis įsigalėjusiam nomenklatūros režimui, kuris vis įžūliau pamina Konstituciją, tautos ir piliečių teises, skurdina ir demoralizuoja visuomenę, o mūsų vaikus verčia emigruoti.

Einu atverti kelio sąžiningiems žmonėms, išsilavinusiam jaunimui, pasaulio lietuviams, kad visi tardamiesi dirbtume savo Tėvynei.

Metas pakeisti uždarą nomenklatūrinę sistemą – įtvirtinti tikrą piliečių ir tautos savivaldą, susigrąžinti sąžiningą ir viešą politiką. Seniūnus ir seniūnijų tarybas rinksimės patys, o savivaldybių tarybas ir Seimą formuosime ne iš sąrašų, bet iš asmenybių, balsuodami už jas vienmandatėse apygardose.

Lietuvoje metas atkurti teisingumą – prieš įstatymus visi turime būti lygūs, o žmonių gerovės neturi savintis grupuotės ir monopolijos. Teisėtvarką priversime ginti ne sistemą, bet teisingumą ir žmogaus teises. Valstybės finansus ir turtą tvarkysime skaidriai ir atsakingai kaip šeimos finansus. Sumažinti socialinę atskirtį ir sudaryti sąlygas emigrantams sugrįžti bus svarbiausias mano prioritetas.

Atvirame dabarties pasaulyje mes turime saugoti ir stiprinti tautos gyvybingumą. Mūsų tautos kūrybinės galios augs, jei rūpinsimės kiekvieno žmogaus orumu, branginsime kiekvieno sveikatą ir gyvybę, jei mūsų mokyklos sėkmingai ugdys mūsų ir mūsų vaikų gabumus.

Apsisprendžiau siekti Prezidento pareigų ir prašyti Jūsų paramos, kad kartu galėtume išsaugoti ir kurti laisvą Lietuvos Respubliką, kuri jungtų Tėvynėje ir pasaulyje gyvenančius Lietuvos žmones, kurioje pilietis būtų visateisis savo krašto šeimininkas.

Norintys pasirašyti už mane elektroniniu būdu gali padaryti ČIA.

Galintys talkinti rinkiminėje kampanijoje – rinkti parašus, lėšas ir kt., rašykite el.paštu daiva.rupuleviciute@gmail.com, puteikis@gmail.com arba skambinkite štabo koordinatorei Daivai Rupulevičiūtei 860335190 arba Nagliui Puteikiui 865276250, sekite informaciją mano tinklalapyje www.puteikis.lt.

Būčiau dėkingas, jei paremtumėt mano rinkimų kampaniją pervesdami 40 Lt sumą į mano rinkimų sąskaitą (galima paremti ir didesne suma, tačiau prieš tai reikia deklaruoti pajamas):
Gavėjas: Naglis Puteikis.
Bankas: AB ,,Swedbank”
LT737300010138332964
SWIFT kodas HABALT22, banko kodas 73000
Mokėjimo paskirtis: „auka“ ir įrašykite savo asmens kodą.

Aukoti gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai, juridinių asmenų parama draudžiama įstatymu.

Pagarbiai

Naglis Puteikis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
46 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
46
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top