Naglis Puteikis: Koks FSB generolas kuruoja mūsų krašto apsaugą

Taip Naglis Puteikis klausė LRT debatuose vertindamas tiek kairiųjų, tiek dešiniųjų, tiek prezidentės Dalios Grybauskaitės veiklą.

Naglis Puteikis: Išsiaiškinsim: kas išvijo generolą Kronkaitį, kas sumažino 40 proc. kariškių Lietuvos kariuomenėje ir koks FSB generolas kuruoja mūsų krašto apsaugą abiejose – tiek kairės, tiek dešinės – partijose.

Edmundas Jakilaitis: Koks FSB generolas?

Naglis Puteikis: Nežinau, koks, bet manau, kad pats girčiausias, nes daugiausiai ordinų jam Putinas turėjo duoti per pastaruosius penkerius metus už sėkmingai ardomą Lietuvos kariuomenę. Ir šiuo atveju prezidentė, kaip vyriausia ginkluotųjų pajėgų vadovė, yra atsakinga už šitą Lietuvos kariuomenės nuginklavimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Debatai

tapo tikrais debatais tik paskutinias penkias minutes,kai buvo susiginčinta dėl generolo Kronkaičio.

rnl

jakilaiti, katineli, tu juk ne kandidatas, todel nekisk trigrasio i kandidatu kalba. Tu turi teise tik uzduoti klausimus, bet ne pertraukineti savo kvailom pastabom. Kad miliute perspjovei- tai faktas. Bet toliau Lietuvos karjeros nepadarysi. Nebent rusijoje.

UZSIENIS

Super NAGLIS PUTEIKIS!

nuomone

Juokingas tas jakilaitis ..pamenu ,kaip stankunaites jis klausinejo visas persigandes ,akis isputes…nei vieno nepatogaus klausimo taip ir neuzdave tai alia personai sventajai motinai Lietuvos.

Jakilaitis manipuliaturius

kaip ir Miliūtė, Pumprickaitė, makaraitytė ir….

nuomone

kad jis yra niekinis zmogus man tapo aisku pedofilijos bylos metu,kaip advokatavo toms jegoms,ir kaip stengesi itikinti gerbiama Rezisieriu MATELI,kad Nering vaika ikalbejo.O rezisierius toje situacijoje elgesi super.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top