Naglis Puteikis. Konjaunimas kyla! Už Tėvynę?

Ar landsbergininkai galutinai sutriuškinti ir netvarkingai traukiasi iš visų pozicijų TS-LKD?

Gegužės 22-ąją įvyko mažoji Vytauto Landsbergio ir Andriaus Kubiliaus dvikova – TS-LKD Vilniaus skyrių sueiga rinko vadovą. V.Landsbergis parėmė Arvydą Anušauską, bet A. Kubiliaus favoritu laikomas Mantas Adomėnas dideliu balsų skirtumu – net 26 (174:148) jį nokautavo.

Kad niekam nekiltų abejonių, kieno ir kokios vertybės laimėjo, M. Adomėnas viena iš šešių pavaduotojų pasirinko Paulę Kuzmickienę, kurios nepilnametė dukra nusifilmavo suaugusiųjų režisuotame klipe „Ko nori mergaitė“. Jame dvylikametė kalėjimo žargonu – „kelkit subines“, „gaidžiai“ ir pan. agitavo 2012 metų Seimo rinkimuose balsuoti už TS-LKD. M.Adomėnas tuo klipu žavėjosi, gynė mergaitės mamą, kurią dabar ir pasirinko į pavaduotojas.

Kiti penki M.Adomėno pasirinkti ir jo teikimu vakarykštėje Vilniaus skyrių sueigoje patvirtinti pavaduotojai: Povilas Tamošauskas, Vilija Aleknaitė, Justas Šireika, Vaida Jauniškienė ir Gediminas Švilpa.

Pats M. Adomėnas sakosi pavaduotojus rinkęsis atsižvelgdamas į artėjančius savivaldos rinkimus. Galima įsivaizduoti, kokie bus tų rinkimų klipai. Logiška vertybinių apsisprendimų baigtis – rinkimų štabo vadovu paskirti Algį Ramanauską-Greitai ir pratęsti patyčias iš V.Landsbergio.

Vakar susirinkęs Priežiūros komitetas konjaunuolių (konservatorių jaunimo – Jaunųjų konservatorių lygos) skundų (čia, čia ir čia), kuriais jie užpylė TS-LKD vadovybę po to, kai aš SMS žinutėmis agitavau partijos narius rinkti pirmininku ne A.Kubilių, o V.Landsbergį, išnagrinėti nespėjo. Juo labiau kad konjaunuolių lyderis Adomas Bužinskas iš Priežiūros komiteto per posėdį dar kartą pareikalavo pašalinti mane iš partijos – šįkart jau už tai, jog kritikuoju M.Adomėną už jo paramą minėto rinkiminio video mergaitės mamai P.Kuzmickienei. Man galimybė nuo tokio aršaus puolimo apsiginti nebuvo sudaryta – toje patalpoje turėjo pradėti posėdžiauti TS-LKD Prezidiumas. Svarstymas atidėtas kitam antradieniui – gegužės 28 d. 16.30.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top