Naglis Puteikis: Policijos vadovas S.Skvernelis siunčia policininkus į karą su piliečiais

Spalio 2-ąją, Angelų sargų dieną, policijai minint savo profesinę šventę, komentuodamas „Žinių radijui“ policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio išplatintą viešą laišką Seimo narys Naglis Puteikis teigė, kad policijos vadovas sulygino pilietinę visuomenę su kriminaliniu pasauliu ir paskelbė jai karą. Pasak N.Puteikio, S.Skvernelis tiesmukai paragino policininkus kovoti su pilietine visuomene taip pat, kaip ir su kriminaline.

Seimo narys citavo šiuos generalinio komisaro laiško policininkams žodžius: „Bet būkite ryžtingi ir bekompromisiai su kriminalinės, demagoginės ir populistinės Lietuvos dalimi“ (viso įrašo klausykite ČIA).

„Aš žinau, kas yra generaliniam komisarui Skverneliui ta demagoginė, populistinė dalis. Tai yra tie žmonės, kurie turi kritinį požiūrį į Prezidentę, Seimą ir Vyriausybę, kurie protestuoja, piketuoja. Generalinis komisaras leidžia sau paskelbti karą pilietinės visuomenės daliai“, – „Žinių radijui“ sakė N. Puteikis.

Primename, kad policijos generalinis komisaras S. Skvernelis praėjusią savaitę, iškart po žiauraus septyniolikmetės nužudymo Dembavoje (Panevėžio raj.), paskelbė viešą laišką Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos tinklalapyje, kuriame piktinosi viešojoje erdvėje išsakoma kritika policijai ir ironizavo esą ši kalta dėl visų Lietuvos nelaimių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top