Naglis Puteikis: sugrąžinsime žmonėms tai, ką nesąžiningi politikai iš jų atėmė

„Tai, kaip Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra tvarkomas šilumos ūkis ir priimami svarbiausi sprendimai, neturi nieko bendro su europiniais skaidrumo standartais ir demokratijos tradicija“, – sakė kandidatas į Vilniaus merus Naglis Puteikis jį iškėlusio „Lietuvos sąrašo“ rinkimų programos pristatyme.

Siūlome fragmentą iš 2015 m. sausio 8 d. įvykusios spaudos konferencijos:

Pasirinkome šūkį peržengti „Rubikoną“, neatsiklaupti prieš „Fortumą“. „Rubikonas“ yra senasis Zuoko ir jo verslo grupės „Icor“ pavadinimas, o „Fortumas“ – jo pagrindinių oponentų – Tėvynės sąjungos ir Liberalų sąjūdžio – proteguojama analogiška verslo grupė.

Kodėl pasirinkome tokį pavadinimą? Todėl, kad jis atspindi pagrindinį „Lietuvos sąrašo“ siekį: sugrąžinti žmonėms tai, ką nesąžiningi politikai iš jų atėmė. Per prezidentinę rinkimų kampaniją aš minėjau siekį sugrąžinti žmonėms valstybę, kuri iš jų atimta – deja, ir savivaldybėse tas pats procesas yra įvykdytas.

Pirmiausia turiu omenyje šilumos ūkį. Tiek Vilniaus, tiek Lietuvos politikai elgiasi nesąžiningai – jie nepasakoja vilniečiams ir Lietuvos gyventojams, kad Skandinavijoje ar Vokietijoje nėra tokių komunalinio ūkio tvarkymo pavyzdžių, kaip pas mus. Ten komunalinį ūkį tvarko viešosios įstaigos, kurios nesiekia pelno, ten nėra tarpininkų, tose schemose neatsiranda privatūs komunalinių paslaugų teikėjai, kuriems atitenka visas pelnas, o visos išlaidos tenka miestiečiams. Todėl mes programoje siūlome įkurti viešąją įstaigą, kuri administruotų visą komunalinį ūkį, pradedant šilumos ūkiu.

Grįždamas prie šūkio dar pasakysiu, kad ir Lietuvos Seimo nariai taip pat elgiasi nesąžiningai. Jie – aš turiu omeny Liberalų sąjūdį ir Tėvynės sąjungą – aiškina, kad jeigu laimės prieš Zuoką, tai taikys Kauno ir Klaipėdos pavyzdžius, kaip tvarkyti šilumos ūkį. Bet nepasako visos tiesos – nepasako, kad tiek Kaune, tiek Klaipėdoje šilumos kaina, deja, nėra žemiausia. Ji yra žemiausia Šiauliuose. Kodėl Šiauliuose žemiausia, o Kaune ir Klaipėdoje aukštesnė? Todėl kad Kaune ir Klaipėdoje tose schemose naudojami nesąžiningi būdai, įvedami rubikonai, ikorai, verslo darytojai, tokie kaip „Fortumas“ ir kiti privatūs šilumos tiekėjai. Tuo tarpu Šiauliai yra vienintelis Lietuvos miestas, vienintelė savivaldybė, kur visiškai atsitiktinai susiklostė tokia politikų koalicija, kad jiems pavyko visą šilumos ūkį perimti į savivaldybės rankas. Todėl ten kaina yra žemiausia. Tad jeigu mes laimėsime rinkimus į Vilniaus savivaldybę, įvesime skandinavišką, vokišką Šiaulių modelį. Analogija būtų ir su kitomis komunalinėmis paslaugomis – pagrindinis principas būtų nepelno siekianti įstaiga ir skaidrus valdymas.

Šiuo metu miestiečiai yra nustumti nuo visų svarbiausių sprendimų. Nors vietos savivaldos įstatyme yra didžiulis skirsnis, reglamentuojantis tokį dalyką, kaip gyventojų apklausos, nė viena Lietuvos savivaldybė šitų apklausų nenaudoja. O juk galėjo, pavyzdžiui, prieš sudarydama sutartį su „Dalkia“, Vilniaus savivaldybė tai padaryti. Jeigu mes laimėsime – naudosime šitas apklausas, tarsimės su miestiečiais visais svarbiausiais klausimais.

Dėl „antrosios“ Lietuvos, apie kurią vienas garsus publicistas svajoja, kad ji išmirs arba išvažiuos. Vilniuje turbūt geriausiai atsiskleidžia politikų elgesys su šia „antrąja“ Lietuva – turiu omenyje, su žmonėmis, kurie yra socialiai atskirti, nemoka gyventi, dėl kokių nors priežasčių nesugeba prisitaikyti prie dabartinės situacijos, kurie patiria skurdą, kurie įklimpsta į alkoholizmo, lošimų priklausomybės liūną, kurie yra neįgalūs arba gauna tokią mažą pensiją, kad tų pinigų neužtenka netgi maistui. Vilnius yra geriausias pavyzdys, kokias paslaugas valstybė ir savivaldybė teikia šiems žmonėms: sukuria tankiausią Europoje alkoholio parduotuvių, greitųjų kreditų, visą parą veikiančių lombardų tinklą, patį plačiausią lošimų aparatų tinklą, ir žmonės, jeigu jiems trūksta pinigų, prisiskolina, prisiperka alkoholio ar prasilošia. Tokią paslaugą valstybė ir savivaldybė teikia šiems žmonėms, kuriems Vokietijoje ar Skandinavijoje socialinės rūpybos departamentas teikia priešingas paslaugas: gydo nuo alkoholizmo, rūpinasi, suteikia darbo vietas (beje, savivaldybės kontroliuojamose komunalinėse įmonėse).

Lietuvos ir Vilniaus politikai, kandidatai į merus ir dabartinis meras elgiasi nesąžiningai, nes jie nepasako, kad europinė demokratija neturi nieko bendro su tuo, kas realizuota Lietuvoje ir Vilniaus savivaldybėje.

Savo programos tikslus bandysime pasiekti kartu su inteligentais, kūrybingais žmonėmis, kurių koncentracija Vilniuje yra pati didžiausia. Aš drįsčiau pavadinti mūsų sąrašą daktarų sąrašu, nes jame yra beveik dešimt mokslų daktarų. Kai kurie politologai tiesiai šviesiai sako, kad Lietuvos politikų problema yra tai, kad valdo trejetukininkai, turiu omenyje žmones, kurie vidurinėse ir aukštosiose mokyklose gaudavo žemiausius pažymius. Vis dėlto Lietuvą, Vilniaus ir kitų miestų savivaldybes turėtų valdyti penketukininkai pagal senąją sistemą arba dešimtukininkai pagal dabartinę. Kaip tik toks kandidatų sąrašas yra teikiamas ir mes tikimės, kad įveiksime oponentus ir sukursime tikrą, europinę, skandinavišką, vokišką demokratiją, o ne tą pseudodemokratiją, kuri šiuo metu egzistuoja Lietuvoje ir Vilniaus mieste.

puteikis.lt

* * *

Visą Lietuvos sąrašo spaudos konferencijos įrašą žiūrėkite ČIA.

Lietuvos sąrašo rinkimų į Vilniaus miesto tarybą programą rasite ČIA.

Lietuvos Sąrašo kandidatų į Vilniaus tarybą sąrašas ČIA.

Kaip balsuoti už šios komandos dalyvavimą kovo 1 d. vyksiančiuose Vilniaus tarybos rinkimuose, rasite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dideli pinigai - komunistų privilegija

siaubingai didelius pinigus komunistai gauna melždami vilniečius.
negi manot, kad jie lengvai to atsisakys?

Povilas

Manau, kad lietuvių susiskaldymas į „sąrašus” ar kitokias už visuomenę sukrėtusių įvykių „užsikabinusias”, bet tik neženklią jos dalį apimančias grupes, Vilniuje turės negerą pasekmę: laimės lenkų-rusų aljansas ir suries
lietuvius „į ožio ragą”.

Tadas

Idomu,kaip tai padarysit,nes gausit du ,tris procentus balsų,o jei surinksit daugiau,tai pas jus kišenėj atsiras lemputė su saulėgrąžom,arba namie ras šovinuką, arba ekstazy tabletę,o galit ir per langą iššokt,jei būtu kitaip,reiškia jūsų potencialas nulinis,niekam jūs nepavojingi ,kaip pripūsti balionėliai.Niekas tokių pinigų,kokius dalinasi dabartiniai vaikakrušiai, neatsisako,nesvajokit.

Pirmam

Taip, jie ne tik lengvai, bet ir labai priešinsis šmeiždami bet ką, kuris kėsinsis į jų gerovę prie kormuškos. Todėl tik dabar vilniečiai turi padaryti galą šim išsigimėlių pespredelui. Vilniečiai, jeigu jums dar yra noras pakeisti šią betvarkę, kurią jau 25 metus vykdo bet kurios gaujos prasibrovusios prie biudžetinių ir europinių pinigų švaistimo ne vilniečių gerovei…

Trupmenas Tadui

Pagal tave, gyvenkim taip kaip gyvenę ir nepurkštaukim, ar ne? Nes gali išmesti pro langą arba pakišti tabletę. Tai pasakyk, kam tokia tavo logika tarnauja? At ne tiems, kurie ir išmetinėja pro langus?
Jei esi bailys, tai kalbi visiškai teisingai: Bijai vilko, neik į mišką grybauti.

Kaip gi galima

susigražinti , kaip čia pastoviai diena iš dienos reikalauja ir Puteikis ir Kuolys ir Urbšys , tai ko dar nebuvo ( pilietinę visuomenę,tikrą tikriausią teisybę, kažkada buvusį tokį laisvą ir tokį laimingą gyvenimą ir t.t. ) ?

Tadas Trupmenui

Mačiau aš tokių drąsuolių kaip tu,Sausio 13 seime,nežinojo per kurį langą išlyst,visas džiaugsmas ,kad tokių buvo nedaug. Vienas toks tarytum kelnias prikroves blaškėsi po seimą,nors prieš tai buvo drąsiausiai kalbantis,o po to, kai po kelių metų viskas aprimo,vėl tapo drąsus ,įsitaisė į karo policiją.Taip ,kad apramink savo boševikinį požiūri į kitus ir geriau paaiškink,kokiu būdu tavo partija bus kontroliuojama piliečių,nes mano manymų,kad vilkai buriasi į gaujas,kad lengviau medžiotų,o partijos kuriasi,kad turėtu galimybę, kitus išnaudoti.

To kaip gi galima

Sąjūdžio laikais nomenklatūra metams – pusantrų buvo nustumta į šoną. gal pats dar nebuvai gimęs, o gal ir buvai vienas iš tų nustumtųjų, kad sergi tokia gilia amnezija. Bėda ta, kad Sąjūdis kūrėsi stichiškai ir neapsižiūrėjo, kaip revanšo grįžusi nomenklatūra jį ištaškė į šipulius.

>kaip gi galima...

Elementariai, tautieti.
Nustoti bijoti i kisene ikistu lempuciu.
Isgirsti ir isiklausyti, ka sneka zmones, norintys pakeisti iki kaulu smegenu igrisusi partiniu „loviniu islaikytiniu” marazma.
Suvokti ir patiketi, kad situacija galima ir REIKIA keisti.
Paciam prisideti tuo, kuo gali, pvz. paskleisti zinia tarp mieganciu ar jaurus niekaip nesusiskaiciuojanciu, tarp bulbiu lupenu nuliudusiu (ai, nieks nesikeis) kaimynu. Ir pabalsuoti atejus laikui ne uz vagis, o uz zmones, kurie nori ir gali keisti gyvenima bankrutuojanciame Vilniuje.
Pagarbiai, vilnietis.

s.m. Tadui

susimildamas, na rods nebuvote nepraustaburniu, kiek esu skaites Jusu komentarus. Tai gal ir nesileiskime i toki nyku „diskusiju” lygi, kai imama lipdyti bolseviku etiketes ne pagal adresa. Turite teise i kitokia nuomone, betgi galima korektiskai isreiksti ir savo nuomone apie Jusu nuomone. Pavyzdziui ir man nepatinka komentaruose tas graudenimasis „aiman, nieks nesikeis, uzsikasam po pernyksciais lapais”, betgi nepuolu Jums lipdyti etikeciu. Tiesiog pernelyg ilgai uzuot kazka darius ipratome graudentis „niekas nesikeis”…
Butent del tokios totalios impotencijos ir birzelio 29 referendumas nuejo vejais. O juk tai galejo buti didele PRADZIA.
Taigi, Tadai, pamoksla baigiau. Reziume – ne koliokimes, o diskutuokime.
Pagarbiai.

Trupmenas Tadui

Nei tu žinai, kur aš buvau sausio 13, nei šnekėk. Tuos kur matei bailius, tuos ir viešink ir neužsiiminėk insinuacijom.

raginkime visus vilniecius

susipazinti su Saraso programa ir balsuoti uz juos. Blogiausia cia yra tik vienas reikalas- Kuolys su savo pilietine visuomene. Gal reiktu uzsiciaupti ir nekaisioti tos ,,pilietines visuomenes”, staciai jau pykina. neuzmirskite kreipinio-Tautieti,,, Sekmes visiems.

ir dar Tadui

na zinom apie drasuolius, katrie 91-uju sausi kanalizacijos vamzdynais ketino sprukti i laukianti piloto Pakso lektuviuka, tikiu, kad buvo ir tokiu, kurie, kaip sakote, ziurejo per kuri langa nes muila, betgi dauguma buvo tokiu, kurie ramiai lauke bene teks atsisaudyti varganais is kaimu suveztais praejusio karo karabinais ar medziokliniais sautuveliais.
JU BUVO SIAIP AR TAIP DAUGUMA.
Tai gal ir dabar neverta del tu keliolikos procentu apsikakojusiu „nieksnesikeislietuvaisakes” nuleisti rankas visiems…
Visiems lempuciu i kisenes neprikis, visu per langus neismetys.

TO raginkime

kas man iš tautiečio, jei jis ne pilietiškas?…
Kad ir per žemės referendumą – kiek tautiečių sakė turintys žemę, kurią nori greičiau ir brangiau parduoti???

Tautinykui raginkimui

Nesuprantu, kodėl jus tautinykai, alergizuoja piličio ir pilietinės visuomenės sąvoka. Mane pavyzdžiui prastai veikia jūsų šūkis „Lietuva lietuviams”. Su tuo provokatyviu šūkiu jūs savo partijai prisidirbat daugiau žalos nei naudos. kai Europoje nacionalinės partijos gauna po 30 procentų rinkėjų balsų, jūs niekaip negalite peržengti 4 procentų barjero. Geriau įsižiūrėkite į save, kas ten jums tokius provokatyvius garsius šūkius pakišinėja. Gal būtent tie, kurie ir nenori, kad tautininkų partija persiformatuotų į modernią europinę partiją.

Arūnas  Tadui

Nekaltink kitų, kuo pats esi. Pieš rašydamas visada pagalvok, tai tavo – „nes mano supratimu, kad vilkai buriasi į gaujas, kad lengviau medžiotų, partijos kuriasi, kad turėtų galimybe kitus išnaudoti”. Būtent pagal tokį bolševikinį principą – pirma darau po to ir galvoti nereikia, pas mus visas šalies valdymas sukurtas. Ir tas tavo žmonių bauginimas, ne kas kitą, kaip bailumo maskavimas.

Tadas

Atsiprašau ką savo komentaru įžeidžiau,nes nusibodo būti įžeidinėjamu pačiam.Kas liečia rinkimų klausymą,turiu didelių abejonių visom partijom.Pragyvenau didesnę savo gyvenimo dalį,turiu patyrimo,todėl nebėgu užmerkęs akis , ten,kur kažkas kviečia,noriu prieš ką nors darydamas įsitikinti ,kad iš to bus naudos.Žinau ,kad taip gyventi negalima,bet kaip sakė vienas optimistas,”nepergyvenk,gali būti ir blogiau”.Vienas buvęs seimo narys,vaikščiojo pas rinkėjus ir sudarinėjo sutartis,kad laikysis savo pažadų,jis deja pralaimėjo,bet idėja,jo nebloga.

>>Tautinykui raginkimui

siūlote nuo vilko ant meškos tautinykams peršokti?
Juk Europos Nacionalinės partijos Kremliaus finansuojamos. O „pilietininkus’ remia Sorošas… kaip ir europinį federalizmą, beje.

Tautinykui

Taip iš karto reikėjo ir sakyti, kad norit prisegti Sąrašui Sorošo etiketę, o tai pradedat lia lia: „raginkime visus vilniecius
susipazinti su Saraso programa ir balsuoti uz juos”, o po to ką sakote?
Nenuoseklus esate, tautinyke.
Ir kur jūs radote programoje bent žodį apie europinį federalizmą? Nemanipuliuokite, nes metate šešėlį patiems tautinykams, kurie galėtų tapti tikrai normalia partija.

Ieva to raginkime visus

Nesuprantamas tamstos raginimas. Raginate visus balsuoti už Kuolį, o Kuolį užsičiaupti. Kodėl tada neraginate visų balsuoti už Panką?

įtarus

Puteikis turi charizmos, kas be ko. Bet ar jis tikrai nepriklausomas, man neaišku. Įtarimas kilo man po to, kai Naglis viešai per TV pasigyrė, kad kovo 11 šventė Kėdainių sinagogoj. Įdomu būtų sužinot – kas ten dar su juo šventė? Sorošistai? Uspaskich? Tik po to jis išėjo iš Konservatorių partijos. Tad kieno jis projektu tapo? Muravjovo „ekspertai’ patarinės kokius verslus įsileist į miestą, o kokius ne. Muravjovo Transpieranci atstovauja užsienio ambasadas, Rotschildus, Sorošą… Tad kokia iš to nauda bus Lietuvai? Mūsų verslininkams, žinoma,jokios. Ar gal numes kokį kaulą vargšams? Juk vargšų visada reikia per rinkimus. Ir revoliucijoms jų reikia. Tad jei Lietuvos verslininkai nenori dalintis su vargšais, ateis tarptautiniai rykliai ir juos pačius išstums pasinaudoję vargšais rinkėjais.

Hmm

Kodėl Naglis Puteikis toks piktas?

Įtariam

Esi ne įtarus, bet gudrus provokatorius. Jokioj Kėdainių sinagogoje Puteikis kovo 11 nešventė. Čia dezinformacija iš Vsd-kgb repertuaro.

pensininkas

Povilui dėl lenkų-rusų aljanso. Dabar jie eina trimis atskirais sąrašais: lenkų, rusų ir rusų aljanso. Jei susijungs, nežinau, ar tokia galimybė savivaldybių rinkimuose numatyta, tai turės Taryboje atstovų nemažiau kaip dabar. Kas link Vilniaus mero, tai esant tik vienam lenkų ir rusų kandidatui į merus W.T., jis bus vienas iš dviejų kandidatų pateksiančių į antrą tūrą, nes potencialių jo rinkėjų yra iki 30 procentų. Taigi antrasis kandidatas pateksiantis gal ir su 10-15 procentų balsų į antrą tūrą, turės visas galimybes laimėti Vilniaus mero rinkimus, jei visi kiti pralaimėjusių kandidatų rinkėjai konsiliduosis.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

esminė bėda—-kaimuose žmonės apie visuomenininkus rinkimuose nežino NIEKOO

Puteikiui

Jau sugrąžinai seime sėdėdamas, todėl ieškok kvailių ir jiems makaronus kabink.

Puteikio veikla seime: 2011 m. balsavo prieš terminų parašų rinkimo referendumui ir įstatymų iniciatyvai termino dvigubai prailginimą, nes taip frakcijai reikėjo. Balsavo už konservatorių aferą – naują atominę elektrinę. Buvo prieš tautos referendumą dėl naujos atominės elektrinės. Balsavo už lito sunaikinimą ir buvo už tai, kad Lietuva prisijungtų prie Europos stabilumo mechanizmo, tai yra galutinai prarastų nepriklausomybę ir mokėtų už kitų turtingesnių ES valstybių skolas.

Anikė

Laikas tarp Galvos ir Uodegos įstatyti Stuburą,nes per kelis dešimtmečius Galva,taip susireikšmino,kad užmiršo,jog dar egzistuoja Uodega.(Žuvis genda
nuo galvos).

to Puteikiui

tai gerai, kad balsavo už Lietuvos, o ne Rusijos interesus. Kas čia blogo?

to  14:52

Ką galima diskutuoti su kvaila berete, kuriai vis rusai vaidenasi ir dėl to sulys kitai imperijai, kuri nė kiek nesiskiria nuo SSRS, į subinę. Kartais galvoju, kad toms beretėms visai nebuvo reikalinga Lietuvos valstybės nepriklausomybė, ir 1990 m. jos turėjo visai kitus tikslus.

Blogai

kad Puteikis nutarė kandidatuoti savivaldybių rinkimuose.Ir dar Vilniuje.Prezidento rinkimuose jam pritariau, o jau čia tai tikrai nereikėjo.Vilnius jau dabar turi merą, kuris konkurentų neturi.Tai kam kelti sumaištį? Geriau nieko nepadarysit

to hmm

net labai piktas.
Jei išties būtų norėjęs ką gero žmonėms nuveikti, būtų ėjęs į Klaipėdos merus – ten bent būtų turėjęs šansą pagaliau padėti dirbti, o ne tik šnekėti.

Gerai > Blogai

Už Zuoko kurupciją ir 1,3 mlrd skolos Vilniui nieko blogiau būti negali. Yra gerai, kad Puteikis ir Lietuvos sąrašas kelia alternatyvą korumpuotam miesto valdymui. Gal Klaipėdoje būt geriau.

gudi giria

Cia,kaip su brunonu,tuo apsurdu,man atrodo,kad Naglis yra zydas ir konservatoriu kurinys,jis ir Panka izdures aisku kabutese,linkiu Pankai buti izvalgiam,bet manau,kad jis nera kvailas su savo tikrais Lietuviais ir strateguoja.Nerinkit niekada,niekada buvusiu nors,kiek prie valdzios prisidejusiu,ir bus gerai.LIETUVA VISTIEK BUS LAISVA.

Nuomone

Taip noretusi,kad zmones pabustu ir susimastytu,kad pokyciai galimi tik tuomet,jeigu prie valdymo vairo stotu saziningi ir garbingi,drasus ir protingi,norintys sustabdyti ta korupcininku klana,kuris ir neleidzia zmonems geriau gyventi.Todel butu tikrai naudinga savivaldybes vaira patiketi zmonems is saraso,tokiems,kaip N.Puteikis,D.Kuolys ir daugelis kitu-SEKMES JIEMS gauti dauguma rinkimuose i Vilniaus savivaldybe.

jo jo

suktas tas Puteikis! Pareme ukrajinieciu chunta benzo pjuklais! O Ukrajinoje stepes! Ir Lietuvoje taip bus,ne balsuosiu uz ji!

Tiap,tiap.

Nagli,tave gerbiu kaip drąsų,sąžiningą kovotoją už kitokią Tėvynę.Bet jei nebūsi budrus ir neatsiribosi nuo to,kuris sėdi Tau iš kairės,Tave ištiks „Drąsos Kelio”likimas ir niekada nelaimėsi jokių rinkimų.Šis profas sužlugdys bet ką,kas tik bus jam pavesta.Plačiau apie jo „žygius”čia: http://www.patriotai.lt/straipsnis/2010-06-20/kosmopolitai-puola-1

Tiap,tiap.

Čia dar apie to iš kairės bendražygę: Ištrauka
2013/11/08 00:50

Ištrauka iš interviu su prof. Z. Zinkevičiumi – propatria.lt

– Su tautine mokykla tai vyko tiesiog tragikurioziški dalykai. Labai gerus tautinės mokyklos pagrindus padėjo Meilė Lukšienė. Man su ja teko labai daug bendrauti. Bolševikų laikais mes ranka rankon ėjome. Bet man keisčiausia buvo tai, kad padėjusi pagrindus tautinės mokyklos kūrimui, ji pati vėliau viską ir sugriovė. Štai čia ir yra visa tragedija.

Kodėl ji taip pasielgė? Matyt, čia buvo daug priežasčių. Pirmiausia, mano supratimu, šį dalyką nulėmė tai, kad ji buvo gan kovinga ateistė. Kova prieš Bažnyčią jai turbūt atrodė svarbiau nei lietuvybės reikalai.

Tiap,tiap.

Čia dar viena nuoroda,kur mušviečiami šio veikėjo žygiai: http://www.patriotai.lt/straipsnis/2010-06-26/kosmopolitai-puola-3

Biesas

kas Puteikiui seime sėdinčiam trugdo sugražint, ką nesąžiningi politikai iš jų atėmė?
Šneka vieną, o daro atvirkščiai.
Balsavimai posėdžiuose parodo, kas yra kas.
Su kalbom toli nevažiuot.

Į jokius rinkimus neisiu.

Čia ne Vilniuje.Vien dėl iki paracetamolio ir mirties lygio sugriautros sveikatos apsaugos.Gaila sausio 13 žuvusių,apgautų.

Puteiki,

ar tau niekas nera sakes, kad siauliu energija ir kitos jos imones moka „atkatus” Ir nereikia cia suda malti”Tuo tarpu Šiauliai yra vienintelis Lietuvos miestas, vienintelė savivaldybė, kur visiškai atsitiktinai susiklostė tokia politikų koalicija, kad jiems pavyko visą šilumos ūkį perimti į savivaldybės rankas.”

senis

Taigi grybauskaite, zodis zodin, ta pati zadejo. Gal dar maza? Negi lansbergis, nauju sukiu nebesugalvoja? Tegu zmona galva pasuka, apsimokes…

Jurgis

niekaip nesuprantu – kaip gali sugrąžinti tai, ko pats neturi?…

laisvas l.

, Seimas draugiškai priėmė Jos Ekselencijos teiktą Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimo ir papildymo įstatymą. Už šio įstatymo priėmimą balsavo 79 Seimo nariai ir drauge su uoliaisiais konservatoriais net Didysis „visuomenininkas“ ir tiesos Ieškotojas Naglis Puteikis, Vitalijus Gailius, asmeniškai patyręs, ką reiškia Prezidentės telefoninė teisė ir viešumas žiniasklaidoje kovojant su šiuo šalies valdymo būdu, prieš – 4 (Zbignev Jedinskij, Vytautas Antanas Matulevičius, Audrius Nakas ir Jonas Varkala)’

uz Puteiki

vienas is nedaugelio kuris nori dirbti Lietuvos zmoniu labui,bet korumpuoti vaiduokliai is ivairiu partiju apsijunge pries si zmogu,kad toliau galetu ‘seselyje” dalintis milijonus! Tik zmoniu tamsumas neleidzi isrinkti sito zmogaus musu vadu!

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top