Naglis Puteikis. Viešbutis „Green Hotel“ taip pat perėjo agresorių pusėn: VIDEO

Sekmadienį, vasario 24-ąją, sekdama teisėsaugos pavyzdžiu ir viešbučio „Green Hotel Vilnius“ administracija perėjo į azerbaidžaniečių pusę – neleido delfi.lt korespondentui fotografuoti.

Azerbaidžaniečiai laimingi, šypsosi, jiems gera viešbutyje, o jų o aukos jaučiasi pažemintos.

Lažinuosi, kad LT teisėsaugos atsakymai bus palankūs agresoriams azerbaidžaniečiams ir nepalankūs jų ir absurdiškų stiklinių stogelių aukoms. O tuo metu tęsis milžiniškos kratos pas gimdžiusias namuose, toliau bus persekiojami vaikai, piešę kreidelėmis ant Nemuno krantinės žodį „Tie-SOS!“, toliau aukštieji politikai ir teisėsaugos vadovai gins tuos policininkus, kurie sužalojo močiutę A.Ramanauskienę Kaune, suspardė atmušdami inkstą jurbarkiečiui, pardavinėjo narkotikus Šiauliuose, naudojo privačias policijos spalvomis nudažytas mašinas ir privačius greičio matuoklius.

Dar noriu pakomentuoti budinčios tyrėjos ir azerbaidžaniečių versiją DĖL NETYČIOS: esą gėrė degtinę su energetiniais gėrimais, vienam pasidarė bloga, jis puolė vemti per langą ir netyčia nustūmė ant palangės stovėjusią ir kaip peleninę naudotą stiklinę, todėl tai – neva nelaimingas atsitikimas.

Tačiau viešbučio taisyklės draudžia rūkyti, tuo labiau vemti per langą, o svarbiausia – netyčia nustumta stiklinė niekaip negalėjo nuskrieti beveik 2 metrus: netyčia užkliudyta būtų nukritusi prie pat sienos. Akivaizdu, kad mesta tyčia, pasilinksminimui. Todėl ir policininkai nesaugojo stiklinės – be jos išsukti nusikaltėlius būtų buvę kur kas paprasčiau.

Pažiūrėkite viešbučio „Green Hotel Vilnius“ video kamerų nufilmuotus krintančių stiklų ant mano žmonos ir dukters vaizdus: www.tiny.lt/ycaa2fe.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top